mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Akrep Nalan'ı seç. :A @mrt-06
:F Harbi Perroşumu beğenmeyen @destere Akrep Nalan üzerine otursun. :A

unlu-sarkicidan-kotu-haber.jpg

Evet çok severdim ama arkadaşın dediği gibi üstünden çok zaman gecti karakterlerin ismini bile unuttum :)
Aslında 2 sene öncesine kadar sürekli tekrarları yayınlanıyordu ilk Kanal 1 yayınlamıştı sonra Fox en son Show yine yayınlamıştı, hiç denk gelmedin mi? :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Aslında 2 sene öncesine kadar sürekli tekrarları yayınlanıyordu ilk Kanal 1 yayınlamıştı sonra Fox en son Show yine yayınlamıştı, hiç denk gelmedin mi? :D

otursun otursun :) bu soğuk kış günlerinde iyi gider :) ilkbahara doğru üstümden kalksa yeterlidir :))

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860

Saatleri denk gelmedi heralde büyük ihtimalle sabah yayınalnıyordu yanlış hatırlıyor da olabilirim. Ben erken kalkan biri olmadığım için denk gelmedim :) Ama denk gelirsem mutlaka izlerim eski dizileri.

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
Afet Öğretmen Tema kalp ben :bhr:

Perran Kutman'ı Deli Saeaylıdan sonra takip etmedim. Bana hitap edecek bir dizi ile dönse keşke :( @mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Afet Öğretmen Tema kalp ben :bhr:

Perran Kutman'ı Deli Saeaylıdan sonra takip etmedim. Bana hitap edecek bir dizi ile dönse keşke :( @mrt-06
Aynen ben de Deli Saraylı'dan sonra yer aldığı 2 diziyi de sevemedim. :( Zaten birisi 20 DKlık günlük diziydi. .ss

İlk zamanlar çok efsaneydi ama @Tolstoyevski nin dediği gibi esas ekip mezun olunca dizi sıradanlaşmaya başlamıştı son bölümlerini ise hiç sevmezdim :)
Müziklerden favorilerin hangisi? :A

@Amoureux sen de severdin bu diziyi. :)))))