Show Hayat Bilgisi (2003 - 2006)

Puanınız? (Ortalama Alınması için Lütfen Puanınızı Konuda Belirtiniz)

• 1 -> 0 Çok Kötü Bir Dizi (Buraya oy vermek yasak :))

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    35

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
4.sezon reytingleri düştü zaten bitirmeye kara verdiler.Arka Sıradakiler gibi son sınıfı tekrar okudular ve iki kişide üniversiteye gönderdiler

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
3. sezon iyi aslında ama 4 tam bir felaket.
Devam etmem dedim ama 80'li bölümlere kadar geldim. :A İlk bölümlerden sonra toparlamışlar. Çıkan yangın ile sınıftakilerin barışması, Kopil'in babaannesi, Afet'i dövmeleri, panzer Emin falan derken güzel olaylar varmış.

• Beğendim
Reactions: serhatt

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Devam etmem dedim ama 80'li bölümlere kadar geldim. :A İlk bölümlerden sonra toparlamışlar. Çıkan yangın ile sınıftakilerin barışması, Kopil'in babaannesi, Afet'i dövmeleri, panzer Emin falan derken güzel olaylar varmış.
zaten fenerbahçe beni mahaf etti senaryoma odaklanmaya çalışıyorum irlandanın polisiyesini uyarlıyım dedim başta iyi gitti aşk entrikası yapan kötü bir karakter
polis onun peşinde
irlandadan bir çete uyarlıcam efsaneli polisiye dizime mayısta dönme ihtimalım var sizlede irlandada uğraşılmaz ben nerden biliyim vizenin bu kadar uzayacağını @Emre Ozansoy

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,506
Puanı
1,060
İyi yapmışsın, eski tat yok ama 4. sezon gibi değil çünkü eski oyuncular devam ediyor diziye. 4. sezonda neredeyse kimse kalmıyor eskilerden.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
sonra keremi vurdular kaza felanda oldu dizide bir sürüolay var

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yayınlandığı dönem izleyenler nasıl dayanmış acaba Sedat-Gamze olayına? Sezonun ilk bölümlerinden son bölümüne kadar ayrı kaldılar, son bölümde de Sedat nikah masasından kaçırdı evlendiği halde. Bir de belediye otobüsüne binerek gidiyorlar. :A Gamze de yine Berk seçimi kadar hatalı bir seçim yaptı Sedat ile giderek. :(

Afet'in tayini çıktı ama hatırladığım kadarıyla Emin ile evlenip gitmiyordu. Zaten gitse dizi devam etmez. :A

• Beğendim
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
keşke
Yayınlandığı dönem izleyenler nasıl dayanmış acaba Sedat-Gamze olayına? Sezonun ilk bölümlerinden son bölümüne kadar ayrı kaldılar, son bölümde de Sedat nikah masasından kaçırdı evlendiği halde. Bir de belediye otobüsüne binerek gidiyorlar. :A Gamze de yine Berk seçimi kadar hatalı bir seçim yaptı Sedat ile giderek. :(

Afet'in tayini çıktı ama hatırladığım kadarıyla Emin ile evlenip gitmiyordu. Zaten gitse dizi devam etmez. :A
kerem rüya bileşseydi keşke bende o dönem izlerdim bende sıkıldım.aynen afetin taytını çıktı evlendi

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Diziyi bitirmeme birkaç bölüm kaldı ama bu kadar izlemiş olmasaydım devam etmezdim. Olaylar çok fazla uzatılmış ve karakterlere yeteri kadar yer verilmemiş. Sedat ve Gamze 80 dakikalık bölümde 5 dakika bile gözükmüyor. Gamze'nin her bölüm kısalan saçları da sinir bozucu. :A Ayrıca sezon ortasında müzikler de değişmiş, her bakımdan kötü bir sezon olmuş.

Bu arada Belma Canciğer, Erdal Türkmen ve Ümit Erdim'in ayrılığı sonrası Günay Karacaoğlu'nun gelişi diziye ilaç olmuş resmen. Yer aldığı her diziye renk katıyor, burada da Hediye karakteri ile çok iyi iş çıkarmış. Umarım kısa zamanda tekrardan ekranlarda görürüz kendisini. :bhr:

Son düzenleme: