Star Hayat Bazen Tatlıdır - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu aralar diziye pek sarmıyor zaten sessizliğinin sebebi ortaya çıktı. :mad:
Geçen hafta bölümü hiç sevmemiştim 2 saat birceyi izledik okuldan bağımsız bölüm gibiydi ama bence bu bölüm toparladılar öğrencilere daha çok yer vermişler düşüş devam etmez umarım :F

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,834
Puanı
1,061
Ben Sevdacıyım, dizinin sonunda bence Korayla olacaklar ama Koray iyi karakter olursa Gözde ilede olabilirler. :F
Koray'ı kötü karakter olarak daha uzun süre kullanırlar bence dizinin komedi yanına aksiyonda şart oda Koray. :D

Geçen hafta bölümü hiç sevmemiştim 2 saat birceyi izledik okuldan bağımsız bölüm gibiydi ama bence bu bölüm toparladılar öğrencilere daha çok yer vermişler düşüş devam etmez umarım :F
Bölüm 2 saat 20 dakika sürmüş 2 saat Hayat hocayı izledik 20 dakika diğerleri. :A Hoş ben memnun kalmıştım bölümden. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Koray'ı kötü karakter olarak daha uzun süre kullanırlar bence dizinin komedi yanına aksiyonda şart oda Koray. :D

Bölüm 2 saat 20 dakika sürmüş 2 saat Hayat hocayı izledik 20 dakika diğerleri. :A Hoş ben memnun kalmıştım bölümden. :D
BİRCENİN KÖTÜ OYUNCULUĞU KIRIZE SOKTU BENİ BEE eğer bu bölüm geriye atmaslar bırakmayı düşünebilirdim neyseki çocuklara daha çok yer verdiler birceyi şu ara gazla birlikte en zayıf oyuncu buluyorum dizide :A :A :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,834
Puanı
1,061
BİRCENİN KÖTÜ OYUNCULUĞU KIRIZE SOKTU BENİ BEE eğer bu bölüm geriye atmaslar bırakmayı düşünebilirdim neyseki çocuklara daha çok yer verdiler birceyi şu ara gazla birlikte en zayıf oyuncu buluyorum dizide :A :A :A
Ay hadi Birce güzel diye sevmiyosun kadını anlarımda Ara gaza niye taktın oğlan o. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ay hadi Birce güzel diye sevmiyosun kadını anlarımda Ara gaza niye taktın oğlan o. :A
olmamış ayoll arifin yerine o çocuk olurmu hiççç tipindende hayır yok oyunculuüundanda bariyer daha iyi ondan vlla bana kadın oyuncu sevmiyor diyorsunuz birde :A :A :A

@mrt-06 dizi çökmeye başladı sanırım :A :A :A

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Sevda sonunda ağlayacak, yaslanacak bir omuz buldu. Korayı sevmeye başladım ama kıza karşı çok soğuk.:(

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,193
Puanı
1,061
Edebiyat sınavına çalışıyordum yeni açtım. Bu diziye çakma diyenler utansın @Çiğdem- in jüri başkanlığı uygulamasını ve Manequin Challenge'ı ilk bu dizi kullandı :A @Aserat
Ona benzeyen bir sahneyi daha önce Poyraz Karayel yaptı, yine etraftan çalıp çırpmışsınız. :A

Riskli bir bölüm sunmuşlar. Sıkıcı değil ama durağan biraz. Kanalda reklam düzenini değiştirdi korktuğum gibi diziyi gözden çıkarmamışlardır umarım çünkü tam rakip dizilerin yeni bölüme girdiği saatte reklama koydu orda seyirciyi dağıtmıştır baya. :T:
Sonunda Star da anladı bu dizinin uzun vadede olumlu katkı sağlamayacağını. Birkaç hafta sonra tekmeyi koyar. :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
daha da düşecek sen ne izlesen düşüyor kurttun kendin gibi dizileri de :A bence @destere ile evlenirsen diziler de yükselişe geçer:A
Gözde Burakta güzel geldi gözüme. :A

Nadir> @Aserat ın izlediği bütün diziler :A
@Çiğdem- @Billy Kane
aaa sende izliyordun bu diziyi @xemrexxx sanırım @mrt-06 ya duyuru yapalım ayol :F

şu nadir tam @destere vlla hem komik hem sapık kıçında bidon sklıyor tövbe estafurullah hahaha :F :F :F
hayat-bazen-tatl%C4%B1d%C4%B1r-oyuncusu-nadir.jpg

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
Dünki bölüm yine çok güzeldi yazamadım yorumumu Hayat öğretmeni ben
çok seviyorum ya:D cerrahla uyumları süper bence sevdaya bende üzüldüm
koraya aşık olur umarım onunla daha çok yakışıyorlar bence