Hatayspor - Fenerbahçe | Süper Lig 20-21 Sezonu - 23.Hafta Maçı

Maçı Kim Kazanır?

• Hatayspor

Oy: 1 50.0%
  • Berabere

Oy: 0 0.0%
  • Fenerbahçe

Oy: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
  • Anket kapatılmış .

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Kötü oynadık ama 3 puanı aldık mı, aldık mesele bitmiştir :A

Eğer bu maçta puan bıraksaydık sorumlusu %99 Erol Bulut olacaktı. Yaptığı her hamlenin saçma sapan olmasını geçtim Gustavo yerine kimseyi koyamadı. MHY'nin performansını da görünce iyi ki İrfan Can'ı almışız dedim, Pelkas-Mesut da varken bugünden sonra artık formayı zor görür.

Altay, Samuel ve Macaristan :F zaten mükemmeldi. Devre arasında yaptığımız transferlerin hiçbiri boş değil ve bu sayede şampiyon bile olabiliriz.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Çok zor maçtı, çok önemli 3 puan aldık. :Z

Erol hocayı bu maçta oynanan oyun üzerinden eleştirmek çok yanlış. Öncelikle adam şu ana kadar tam bir winner profil çiziyor, bu çok önemli. Geçmiş yıllarda bu tip maçları hiç kazanamıyorduk, artık kazanabiliyoruz. Bu inşallah bize şampiyonluğu getirecek.

İkincisi bu maçtan iki gün önce de çok zor bir maç oynadık ve hafta sonunda da Galatasaray derbisi var. Takımın hücumdaki bel kemiği Pelkas yoktu, orta sahanın bel kemiği Gustavo devre arasında sakatlandı... Samatta'yı niye aldığını ben de anlamadım, sanırım rakibin ataklarına karşı kontra atak yapabilecek bir hücum üçlüsüyle oynamak istedi. Sosa da olmadığı için elde pek orta saha alternatifi de yoktu zaten.

Gustavo'nun sakatlığı üzücü oldu umarım hiçbir şeyi yoktur. :(

Osayi çok iyi bir görüntü çizdi, çok can yakacak bu sezon. :Z
Baskı yememizdeki sebep Erol Bulut ama. Defansif orta saha çıktığında Samatta girmemeliydi. Çok büyük risk aldı ve oyunu tamamen verdik orta saha boşalınca. Dediğim gibi Lemos hamlesi daha iyi olurdu orada. Kontra atakları sürükleyecek Osayi'yi de oyundan alınca kontra tehditi de kalamadı iyice boğulduk. Cisse de takımı üstelik 1 kişi eksik oynatan biri. Bence faciaydı Erol Bulut.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Baskı yememizdeki sebep Erol Bulut ama. Defansif orta saha çıktığında Samatta girmemeliydi. Çok büyük risk aldı ve oyunu tamamen verdik orta saha boşalınca. Dediğim gibi Lemos hamlesi daha iyi olurdu orada. Kontra atakları sürükleyecek Osayi'yi de oyundan alınca kontra tehditi de kalamadı iyice boğulduk. Cisse de takımı üstelik 1 kişi eksik oynatan biri. Bence faciaydı Erol Bulut.
Lemos'a hiç güvenmiyorum daha mı iyi olurdu emin değilim. :D Bence rakibin basacağını o da biliyordu ve kontra ile ikinci golü bulur maçı bitiririz diyordu ama olmadı. Mert Hakan Yandaş'ın geriye çekilince sıfır verim vereceğini ön göremedi bence.

Cisse niye girdi onu ben de hiç anlamadım.

Genel olarak ben de bu maçtaki değişiklik performanslarını beğenmedim zaten ama totalde bakınca çok çok zor bir deplasmandan üç puanı almayı bildik. Son 9 maç 8 galibiyet 1 beraberlik galiba. Ortada böyle bir tablo varken hocayı yıpratmaya çalışmak yersiz...

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,349
Puanı
1,060
Lemos'a hiç güvenmiyorum daha mı iyi olurdu emin değilim. :D Bence rakibin basacağını o da biliyordu ve kontra ile ikinci golü bulur maçı bitiririz diyordu ama olmadı. Mert Hakan Yandaş'ın geriye çekilince sıfır verim vereceğini ön göremedi bence.

Cisse niye girdi onu ben de hiç anlamadım.

Genel olarak ben de bu maçtaki değişiklik performanslarını beğenmedim zaten ama totalde bakınca çok çok zor bir deplasmandan üç puanı almayı bildik. Son 9 maç 8 galibiyet 1 beraberlik galiba. Ortada böyle bir tablo varken hocayı yıpratmaya çalışmak yersiz...
Lemos el bombası gibi her an patlayacakmış gibi bir his yaratıyor.

• Beğendim
Reactions: bazinga

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,349
Puanı
1,060
IMG_1339.jpg

Maçın özeti :A
------

Son düzenleme: