Hatayspor - Fenerbahçe | Süper Lig 20-21 Sezonu - 23.Hafta Maçı

Maçı Kim Kazanır?

• Hatayspor

Oy: 1 50.0%
  • Berabere

Oy: 0 0.0%
  • Fenerbahçe

Oy: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
  • Anket kapatılmış .

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,616
Puanı
860
Altay, gelmiş geçmiş en iyi Türk kalecidir. İkincisi tartışılır ama birincisi çok net Altay. Hepimize geçmiş olsun, adam Muslera modunu açmış, şampiyonluk yakındır Fener için.
Totem işinin dozu kaçtı ha. :D

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Altay, gelmiş geçmiş en iyi Türk kalecidir. İkincisi tartışılır ama birincisi çok net Altay. Hepimize geçmiş olsun, adam Muslera modunu açmış, şampiyonluk yakındır Fener için.
Uğurcan Çakır varken Altay da kimmiş :mad:
------

Serdar Aziz'in net sarı kartını vermemiş verseydi cezalıydı derbide

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Fazla yorum yapmak istemiyorum. 3 puan alan her zaman haklıdır edebiyatı falan da yapılmasın. Ortalama bir hocayla son 5 haftaya başabaş girmek mi Erol'la son 5 haftaya 5 puan önde girmek mi deseler ilk seçeneği tercih ederim.
2004'ten beri futbolu takip ediyorum. %100 bir şekilde tarihin en kötü hocası yazıklar olsun cidden.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Erol Bulut, Fenerbahçe maçı kaybetsin diye elinden geleni yaptı ama Altay izin vermedi. Bu kadar kötü değişiklik yapılmaz. Gustavo çıkıyor forvet alıyorsun, zaten orta saha eksik iken ve yumuşak iken Cisse alıp takımı eksiltiyorsun, üstüne takımın kontra atak yapması için elzem olan Osayi'yi kenara alıyorsun. Olacak iş değil gerçekten.

3 puan aldık ama Gustavo'yu kaybettik. Gustavo yokken derbi bizim için zorlaştı bir hayli zaten böyle oynarsak kazanamayız.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,349
Puanı
1,060
Görselde pırlanta 💎 değerinde 3 puan saklıdır.
IMG_1328.jpg

• Güldürdün
Reactions: HeisenBerg

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Fazla yorum yapmak istemiyorum. 3 puan alan her zaman haklıdır edebiyatı falan da yapılmasın. Ortalama bir hocayla son 5 haftaya başabaş girmek mi Erol'la son 5 haftaya 5 puan önde girmek mi deseler ilk seçeneği tercih ederim.
2004'ten beri futbolu takip ediyorum. %100 bir şekilde tarihin en kötü hocası yazıklar olsun cidden.
Çok yetersiz bir futbol oynatıyor ama abi, 23. haftaya geldik, iş ciddiye bindi. Kırılma noktası denilen maçlar bir şekilde kazanıldı. Şu noktadan sonra takımın sendelemesi için Erol Bulut'un çok anlamsız işler yapması lazım.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Çok yetersiz bir futbol oynatıyor ama abi, 23. haftaya geldik, iş ciddiye bindi. Kırılma noktası denilen maçlar bir şekilde kazanıldı. Şu noktadan sonra takımın sendelemesi için Erol Bulut'un çok anlamsız işler yapması lazım.
Yaptığı her oyuncu değişikliği bile çok anlamsız zaten :A Bu takımın kalitesi belki ligi sonuna kadar götürür belki şampiyon bile oluruz. Fakat bunda Erol Bulut'un katkısı en fazla Volkan Demirel kadar olur.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yaptığı her oyuncu değişikliği bile çok anlamsız zaten :A Bu takımın kalitesi belki ligi sonuna kadar götürür belki şampiyon bile oluruz. Fakat bunda Erol Bulut'un katkısı en fazla Volkan Demirel kadar olur.
Muhtemelen benim katkım daha fazla olur. 🤭

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,349
Puanı
1,060
Bugünkü maçın primi Altay'a verilmelidir.Konu tartışmaya kapalıdır.

• Beğendim
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Eeee şampiyon olduk ne olacak? :A
ŞL'ye gidersin 0 puanla dönersin -15 averaj falan alırsın. ŞL yorgunluğuyla lige erken havlu atarsın. Şampiyon olsan bile gönder. Vallaha 5-10 kişi dışında kimse kızmaz.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Eeee şampiyon olduk ne olacak? :A
ŞL'ye gidersin 0 puanla dönersin -15 averaj falan alırsın. ŞL yorgunluğuyla lige erken havlu atarsın. Şampiyon olsan bile gönder. Vallaha 5-10 kişi dışında kimse kızmaz.
Sportif direktörümüzün bazen Fenerbahçe'de şampiyonluk yeterli olmaz sözü var bakalım o sözü ne kadar inanarak söylemiş görürüz.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and xdragxx

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,296
Puanı
1,060
Altay maçın yıldızı oldu, tebrikler Altay. Ama maçta kötü oynadık, 1-2 atak haricinde doğru düzgün pozisyonumuz bile yok. Gustavo'nun derbide olmaması kötü oldu. Neyse yinede Galatasaray'ı yenip yola devam edeceğiz. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Çok zor maçtı, çok önemli 3 puan aldık. :Z

Erol hocayı bu maçta oynanan oyun üzerinden eleştirmek çok yanlış. Öncelikle adam şu ana kadar tam bir winner profil çiziyor, bu çok önemli. Geçmiş yıllarda bu tip maçları hiç kazanamıyorduk, artık kazanabiliyoruz. Bu inşallah bize şampiyonluğu getirecek.

İkincisi bu maçtan iki gün önce de çok zor bir maç oynadık ve hafta sonunda da Galatasaray derbisi var. Takımın hücumdaki bel kemiği Pelkas yoktu, orta sahanın bel kemiği Gustavo devre arasında sakatlandı... Samatta'yı niye aldığını ben de anlamadım, sanırım rakibin ataklarına karşı kontra atak yapabilecek bir hücum üçlüsüyle oynamak istedi. Sosa da olmadığı için elde pek orta saha alternatifi de yoktu zaten.

Gustavo'nun sakatlığı üzücü oldu umarım hiçbir şeyi yoktur. :(

Osayi çok iyi bir görüntü çizdi, çok can yakacak bu sezon. :Z

• Sinir Bozucu
  • Beğendim
Reactions: xdragxx and 12.Adam

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Erol hocayı bu maçta oynanan oyun üzerinden eleştirmek çok yanlış. Öncelikle adam şu ana kadar tam bir winner profil çiziyor, bu çok önemli. Geçmiş yıllarda bu tip maçları hiç kazanamıyorduk, artık kazanabiliyoruz. Bu inşallah bize şampiyonluğu getirecek.

İkincisi bu maçtan iki gün önce de çok zor bir maç oynadık ve hafta sonunda da Galatasaray derbisi var. Takımın hücumdaki bel kemiği Pelkas yoktu, orta sahanın bel kemiği Gustavo devre arasında sakatlandı... Samatta'yı niye aldığını ben de anlamadım, sanırım rakibin ataklarına karşı kontra atak yapabilecek bir hücum üçlüsüyle oynamak istedi. Sosa da olmadığı için elde pek orta saha alternatifi de yoktu zaten.

Tek bir soru Altay gününde olmasa 5 yesek şaşırır mıydın? :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,349
Puanı
1,060

Samatta'yı transfer olduğunda gayet olumlu bakmıyor muydun?Ben mi yanılıyorum bilmiyorum ama Seni hayalkırıklığına uğratmış.Bekleneni veremediği görülüyor.Uyumsuzluğun temel sebebi ne olabilir?

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tek bir soru Altay gününde olmasa 5 yesek şaşırır mıydın? :A
Şaşırmazdım ama bu bizim çok kötü olmamızdan dolayı değil aynı zamanda rakibin çok iyi olmasından dolayı olurdu. Aşırı formdaki Beşiktaş bile bu rakiple 2-2 berabere kalmadı mı?
------

Samatta'yı transfer olduğunda gayet olumlu bakmıyor muydun?Ben mi yanılıyorum bilmiyorum ama Seni hayalkırıklığına uğratmış.Bekleneni veremediği görülüyor.Uyumsuzluğun temel sebebi ne olabilir?
Golcülerde form tutma, gol alışkanlığı kazanma ve takımla uyum çok önemli. Samatta alınabilecek bir riskti, fakat henüz bu saydıklarımın hiçbiri oturmadı. Belki birkaç maç üst üste gol bulsa açılabilir ama şu an için yetersiz maalesef.

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: xdragxx and 12.Adam