Star Hatırla Gönül - Dizi Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
7. BÖLÜM

Bölümü pazar günü izlemiştim ama yorum yapmamışım. :(

Bölüm iyiydi baya. :D O Şermin'in sevgilisi öldü, hem de Şermin tarafından. Şermin iyi bir oyun yaptı, adamlarıyla işi halletti. Ama olay Yusuf'ların üzerine kalacak sanırsam. :(

Bu arada diziye katılan Selma ve Tekin aşkı olay olamaz. :A Selma burada hoş, güzel duruyor. Beğendim tarzını ve kendisini. :)

Diziye ikinci katılan Şermin'in annesini de beğendim, baya komikti kadın. :F

8. bölüme şimdi geçtim..​

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
8. BÖLÜM

Vee Yusuf ve Gönül yeniden karşılaştı.

Bölümün sonu diziye damga vurdu tabi. Resimleri yollayan adam Hilmi'yi aradı ve Gönül'den uzak durun dedi. Şermin'in adamı tabi. O sırada Yusuf da Gönül'ü aldı kaçırdı, bakalım napacaklar?

Tekin delirecek kesin. :D

9. bölüme geçtim..​

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
9. BÖLÜM

İlk yarım saat ve son yarım saat güzeldi. :D

Yusuf ne güzel Gönül'ü kaçırmıştı, Gönül ister istemez oradan uzaklaştı. Hatırlasa artık şu olan biteni. :(

Dizide çalan ''Yar oy'' şarkısı da çok güzeldi, beğendiğim bir şarkıdır zaten. :bhr:

Bu arada Selma'ya ne demeli. :eek: İlknur'un kardeşi çıktı kadın. İlknur'un ölümünü çözmeye gelmiş, Tekin her köşeden sıkıştı. :D

Son sahne de güzeldi, Gönül ve Tekin'in tartışması, oraya Yusuf'un gelmesi falan.

10. bölüme geçtim..​

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
10. BÖLÜM

Güzel bölümdü. :D

Şermin bekleneni yaptı ve o çektiği resimleri polise verdi. Polis atölyenin çevresini ablukaya aldı ve bizimkiler kaçtı. Akıllı Yusuf gitti Özlem'in arabasına bindi, Gönül öylece kaldı. :T:

Gönül'ün tatildeyken Yusuf'la sahneleri güzeldi, ikilinin sahnelerini özledik. :bhr: Birkaç bölüme bu iş hallolur. :A

Hep birlikte geçirdikleri o meyhanedeki gece de güzeldi, Figen saolsun. :bhr:

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
11. BÖLÜM

Sözde sadece Neşe'nin bildiği sırrı herkes öğrendi. Şermin'in oyunu işe yaradı gibi bakalım Neşe ne yapacak? Kağıtları verirse abisi hapse, vermezse sevgilisi hapse girecek.

Tekin'in sert oluşu kötü baya, Özlem'i nasıl bağladı da kapattı oraya. Selma tesadüfen gördü orada, Tekin'in ne halt olduğunu öğrendi.

Son dakikalarda çıkan çatışma da güzeldi, diziye renk geldi. :D

Ve bölümün sonunda Gönül her şeyi hatırladı...​

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
12. BÖLÜM

Güzel bölümdü, Gönül'ün her şeyi hatırlaması iyi oldu. :D

O değilde İlknur'u öldüren Mete çıktı ya la. Şok oldum onu öğrenince, ben kesin Tekin öldürmüştür diyordum. İlk bölümlerde öyle bir şüphe bırakmıştı üzerinde. Selma iyi sıkıştırdı ve patakladı.

Mahallelinin Figen'i kovduğunu sahne baya iyiydi, koptum orada. :D Garibim kızı linç edeceklerdi, dükkanın camlarını kırdılar. :F Figen o pazarcıyı öldüreydi iyiydi. :T:

Yusuf'un babası da bu bölümle birlikte diziye veda etti. Cem'i kendisinin öldürdüğünü söyledi, Yusuf ''sen nasıl yüzüme baktın'' dedi, çok da iyi dedi. Ben seviyordum adamı, orası ayrı. :)

Dizinin son kısmında ise Gönül'ün Tekin'e silah çekmesi iyi sahnelerdendi, sonunda ise silahın ateşlendiği sesi duyuldu.

Merakla final bölümüne geçiyorum..​

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
12. BÖLÜM

Güzel bölümdü, Gönül'ün her şeyi hatırlaması iyi oldu. :D

O değilde İlknur'u öldüren Mete çıktı ya la. Şok oldum onu öğrenince, ben kesin Tekin öldürmüştür diyordum. İlk bölümlerde öyle bir şüphe bırakmıştı üzerinde. Selma iyi sıkıştırdı ve patakladı.

Mahallelinin Figen'i kovduğunu sahne baya iyiydi, koptum orada. :D Garibim kızı linç edeceklerdi, dükkanın camlarını kırdılar. :F Figen o pazarcıyı öldüreydi iyiydi. :T:

Yusuf'un babası da bu bölümle birlikte diziye veda etti. Cem'i kendisinin öldürdüğünü söyledi, Yusuf ''sen nasıl yüzüme baktın'' dedi, çok da iyi dedi. Ben seviyordum adamı, orası ayrı. :)

Dizinin son kısmında ise Gönül'ün Tekin'e silah çekmesi iyi sahnelerdendi, sonunda ise silahın ateşlendiği sesi duyuldu.

Merakla final bölümüne geçiyorum..​
Final bölümünden sonra uzun bir eleştiri yazarsın da okuruz artık :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
13. BÖLÜM (FİNAL)

Oh be sonunda bu diziyi de bitirdim, tebrikler bana. :A

Güzel olmuştu final, ister istemez bir anda yaptıkları için çoğu şey çözümsüz/ortada kaldı. En azından sezon sonunu görebilecek kadar konusu vardı bence.

Sonu mutlu bitti diyebiliriz, Mahmut ve Aylin evlenmişti kızları olmuştu. Bizim Yusuf ve Gönül'ün de oğlu olmuştu, çok sevimsiz bir çocuktu. :T: Başka çocuk mu bulamamışlar, iticilik vol bilmem kaç :T: @-potterhead-

Tekin öldü derken yaşıyor çıktı, hele o final sahnesinde korku filmlerindeki gibi çıktı arkadan. :D Korktum valla orada ben. :F

Tüm ekibin eline, emeğine sağlık. :) Güzel bir proje olmuş, Onur Saylak'ın oyunculuğunu sonunda beğendiğim bir proje..​

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
13. BÖLÜM (FİNAL)

Oh be sonunda bu diziyi de bitirdim, tebrikler bana. :A

Güzel olmuştu final, ister istemez bir anda yaptıkları için çoğu şey çözümsüz/ortada kaldı. En azından sezon sonunu görebilecek kadar konusu vardı bence.

Sonu mutlu bitti diyebiliriz, Mahmut ve Aylin evlenmişti kızları olmuştu. Bizim Yusuf ve Gönül'ün de oğlu olmuştu, çok sevimsiz bir çocuktu. :T: Başka çocuk mu bulamamışlar, iticilik vol bilmem kaç :T: @-potterhead-

Tekin öldü derken yaşıyor çıktı, hele o final sahnesinde korku filmlerindeki gibi çıktı arkadan. :D Korktum valla orada ben. :F

Tüm ekibin eline, emeğine sağlık. :) Güzel bir proje olmuş, Onur Saylak'ın oyunculuğunu sonunda beğendiğim bir proje..​
Yusuf ve Gönül neydiki çocukları ne olsun :A Bence dizinin tutmamasındaki asıl sebep Gönül-Yusuf çiftinin sevilmemesiydi. Oysa ki Tekin-Selma'dan elektrik fışkırıyordu :(

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yusuf ve Gönül neydiki çocukları ne olsun :A Bence dizinin tutmamasındaki asıl sebep Gönül-Yusuf çiftinin sevilmemesiydi. Oysa ki Tekin-Selma'dan elektrik fışkırıyordu :(
Bence güzel bir çiftti, dizinin sevilmemesinin ardında bir sebep yok bence. Kadro pek etkili gelmemiş olabilir izleyiciye. Yoksa bu tarz diziler tam Türklere göre. :D

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Bence güzel bir çiftti, dizinin sevilmemesinin ardında bir sebep yok bence. Kadro pek etkili gelmemiş olabilir izleyiciye. Yoksa bu tarz diziler tam Türklere göre. :D
Kadro mükemmeldi bence. Başta Onur Saylak, Gökçe Bahadır sonra Sezin Akb.., Tuğrul Tülek, Cahit Gök vs. kasvetli olmasından ötürü de tutmamış olabilir, ama diziye ayrı bir hava ve kalite katıyordu bence böyle olması. Yeter gibi olmasın da varsın izlenmesin yani :F

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kadro mükemmeldi bence. Başta Onur Saylak, Gökçe Bahadır sonra Sezin Akb.., Tuğrul Tülek, Cahit Gök vs. kasvetli olmasından ötürü de tutmamış olabilir, ama diziye ayrı bir hava ve kalite katıyordu bence böyle olması. Yeter gibi olmasın da varsın izlenmesin yani :F
Dizide her şey bir anda oldu. :D Mesela Yusuf'un babası oğlunu öldürdüğünü saniyeler içinde açıkladı ve olay kapandı. Halbuki bu olaydan 2-3 bölüm çıkardı. Yine Gönül'ün annesinin ortaya çıkması aynı şekilde. :) Daha nice olaylar vardı.

Sonra Figen'in kardeş meselesi vardı, o pazarcıyla olayı vardı. Yani dizi uzasa o pazarcıyla neler olurdu neler. :F