Hasan Ali'nin Organize Ettiği Kaynaşma Yemeği (Yasak Elma 86.Bölüm)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Ben bu dizi'nin eski hallerini severdim. Şimdi izlemiyorum ama reytingleri hiç bu kadar yükselmemişti. Bu kadar mantıksız entrika üzerinden gidip hala nasıl böyle reyting alıyorlar anlamıyorum gerçi. :D

Hangi dizi'yi bıraksam reytingleri tavan yapıyor acaba bende mi bir sorun var? :D Menajerimi Ara'yı 5. Bölümde bıraktım reytingleri tavan yaptı, 6. Bölümü izleyince tekrar 4'e düştü. :F

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Ben bu dizi'nin eski hallerini severdim. Şimdi izlemiyorum ama reytingleri hiç bu kadar yükselmemişti. Bu kadar mantıksız entrika üzerinden gidip hala nasıl böyle reyting alıyorlar anlamıyorum gerçi. :D

Hangi dizi'yi bıraksam reytingleri tavan yapıyor acaba bende mi bir sorun var? :D Menajerimi Ara'yı 5. Bölümde bıraktım reytingleri tavan yaptı, 6. Bölümü izleyince tekrar 4'e düştü. :F
Diziyi yeni sezonda bırakmıştım sonra o düğün bölümünden sonra tekrar izlemeye başladım, güzeldi tekrar bölümleri ama en son yine garip oldu dizi :A
Bu haftada bakıp karar vereceğim devam edip etmeyeceğime. Kısa videolarla devam ederim.

• Beğendim
Reactions: DR

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Diziyi yeni sezonda bırakmıştım sonra o düğün bölümünden sonra tekrar izlemeye başladım, güzeldi tekrar bölümleri ama en son yine garip oldu dizi :A
Bu haftada bakıp karar vereceğim devam edip etmeyeceğime. Kısa videolarla devam ederim.
Diziyi devamlı seyreden belki farkına varmıyor ama ben 33 bölüm falan izlemiştim, şimdi o diziye bakıyırum bu diziye bakıyorum nasıl aynı dizi hayret ediyorum, sanki bazı karakterler ile başka bir dizi çekmişler. :D

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Diziyi devamlı seyreden belki farkına varmıyor ama ben 33 bölüm falan izlemiştim, şimdi o diziye bakıyırum bu diziye bakıyorum nasıl aynı dizi hayret ediyorum, sanki bazı karakterler ile başka bir dizi çekmişler. :D
Ben bu diziye 40. bölümlerde başladım. Daha önce ilk 5 bölüme bakmıştım.
Zehra ve Yıldız karkateri çok farklı oldu haklısın. Zehra özellikle, sonradan saf ve çabuk kandırılan biri oldu.
Yıldız ise başta entrikacı olup sonra saf oldu şimdi ise koca düşkünü yapmaya çalışıyorlar.
Geçen sezon çok iyiydi ama. Tek bir sahnesi bile sıkmıyordu :D

• Beğendim
Reactions: DR

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,634
Puanı
1,060

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
İlk fragman merak uyandırıcıydı. Sezon başında da kısır ve kötü bir senaryoyla başlayıp sonradan düzelmişti. Bence yine öyle olucak, devam et diziye. :A

• Güldürdün

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ah Erdal Özyağcılar'ı Hasan Ali olarak Yasak Elma'da gördük ya ne diyeyim ? :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Ben @phoebebuffay sayesinde baktım geçen hafta diziye. Halit'in ölümüne yani. Yeni karakterler ilgi çekici durmuyorlar bu arada, Gökhan Alkan'a yazık oldu. :A
Ben yeni sezon öncesi @Tolstoyevski 'yi alıştırdım diziye kısa videolarla sonra kendim bıraktım :F 4.23 e bak :A
Ah Erdal Özyağcılar'ı Hasan Ali olarak Yasak Elma'da gördük ya ne diyeyim ? :A
Yalnız o da sağlam papuç değil gibi. Şuan cana yakın biri gibi ama adamlarına önce göz boyayıp sonra harekete geçmeli demişti. Sonra entrikacı biri olacak gibi.
Sende 4.23e bak :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ben yeni sezon öncesi @Tolstoyevski 'yi alıştırdım diziye kısa videolarla sonra kendim bıraktım :F 4.23 e bak :A

Yalnız o da sağlam papuç değil gibi. Şuan cana yakın biri gibi ama adamlarına önce göz boyayıp sonra harekete geçmeli demişti. Sonra entrikacı biri olacak gibi.
Sende 4.23e bak :A
Bu da hiç yakıştıramam Talat Bulut gibi yapmazlar bari :A Çok sevdiğim bir Yeşilçam efsanesini entrika dizisinde tuhaf buldum. Kendisi sayfamı takip eden tek ünlü olduğu için yeri de ayrıdır bende belki YouTube'dan sahnelerine bakarım

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Bu da hiç yakıştıramam Talat Bulut gibi yapmazlar bari :A Çok sevdiğim bir Yeşilçam efsanesini entrika dizisinde tuhaf buldum. Kendisi sayfamı takip eden tek ünlü olduğu için yeri de ayrıdır bende belki YouTube'dan sahnelerine bakarım
Kişisel sayfamı yoksa bol paylaşım yaptığın bir sayfa mı?

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Instagram'ı sevemedim ben :A
Twitter 3 seneden beri düzenli kullanıyorum
Ben aslında hiç bir sosyal medya platformunu çok sevmiyorum. :A Sayfa ile uğraşmayı sevdiğim için giriyorum Instagrama kişisel hiçbir yerde düzgün hesabım yokTwitter biraz kendine özgüydü o da bozdu. Genelde güncellenmeler daha da geri gidiyor sosyal medya platformları forum en iyisi :A Neyse konuyu çok saptırdık iyi geceler

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Ben aslında hiç bir sosyal medya platformunu çok sevmiyorum. :A Sayfa ile uğraşmayı sevdiğim için giriyorum Instagrama kişisel hiçbir yerde düzgün hesabım yokTwitter biraz kendine özgüydü o da bozdu. Genelde güncellenmeler daha da geri gidiyor sosyal medya platformları forum en iyisi :A Neyse konuyu çok saptırdık iyi geceler
Bende bir konu ile uğraşıyorum. Onu açayım uyku moduna geçerim. Bugün aşırı takıldım forumda :F
iyi geceler :bhr:

• Beğendim
Reactions: Gerekli24