Hasan Ali'nin Organize Ettiği Kaynaşma Yemeği (Yasak Elma 86.Bölüm)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Medyapım'ın yapımcılığını üstlendiği Yasak Elma dizisinin 86. bölümde Argun Holding'in yeni ortağı Hasan Ali (Erdal Özyağcılar), ortakları ile kaynaşmak için yöresel yemeklerden oluşan bir kaynaşma yemeği organize etti. Yemeğe katılan Ender, Zehra, Mert ve Şahika genelde gittikleri davetlerde sofistike yemekler gördükleri için bu sofra karşısında şaşkınlık yaşadılar.
Hasan Ali'nin bir diğer sürprizi Gülçin Ergül oldu.

işte o eğlenceli anlar:

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,293
Puanı
1,060
Başakşehir deki Hasan Ali diziye transfer olmuş.Sofradakiler Zehirlenmese bari.... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Kanal D ekranlarından yayınlanan 'Sadakatsiz' dizisinin 6. bölümünde Asya'nın gittiği misafirlikte tüm sırları açığa çıkarması damgasını vurdu. Dizinin tanıtım fragmanında da yer alan bu sahneyi izleyiciler haftalardır sabırsızlıkla bekliyordu.

Olaylı yemek kısa zamanda büyük izlenme oranına ulaştı. Cansu Dere'nin oyunculuğu göz doldurdu.

İşte o sahne:

Başakşehir deki Hasan Ali diziye transfer olmuş.Sofradakiler Zehirlenmese bari.... :A

Hasan Ali adını görünce bi kötü oldumsss

Ben de Hasan Ali Kaldırım diye okudum başlığı kaç kez. :A @Dosi

Diziyi izlemeyen biri olarak , ne bekledim biliyor musunuz, gülmeyin ama...

Futbolcu Hasan Ali var zannettim :bilmem:
Başlığı düz atacaktım, son anda dur karakter adını yazayım dedim ve iyiki de öyle yapmışım :eek: bilmeden doğru hamle olmuş :A konuya yorum yaptınız :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Medyapım'ın yapımcılığını üstlendiği Yasak Elma dizisinin 86. bölümde Argun Holding'in yeni ortağı Hasan Ali (Erdal Özyağcılar), ortakları ile kaynaşmak için yöresel yemeklerden oluşan bir kaynaşma yemeği organize etti. Yemeğe katılan Ender, Zehra, Mert ve Şahika genelde gittikleri davetlerde sofistike yemekler gördükleri için bu sofra karşısında şaşkınlık yaşadılar.
Hasan Ali'nin bir diğer sürprizi Gülçin Ergül oldu.

işte o eğlenceli anlar:
Dizi nereden nereye gelmiş yazıklar olsun :T:T

61a7cb84af654e8604837d27e5597d49a1ffbe13.jpg

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi