'Harem' Bitmedi!

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
ozelhaber.gif

Gani Müjde'nin Tükenmez Kalemi'nden sevilen komedi dizisi 'Harem' dün akşam FOX ekranlarında yayınlanan 32.bölümüyle 'Final' yapmıştı. Ancak dizi yayın hayatına başka kanalda devam edecek!

Dizinin oyuncuları Twitter hesaplarından müjdeyi verdi. Belma Canciğer ve Gamze Karaman dizinin yeni kanalında devam edeceğini yazdı.

Belma Canciger ‏<s>@</s>BelmaCanciger Harem'in fox'daki son gecesi amma başka bir kanalda görüşmek üzere

Gamze_Karaman ‏<s>@</s>gamzekaraman Harem Fox tv ekranlarında Final yaptı !! Amaaa başka bir kanalda görüşmek üzere Çok fazla tweet aldığım için yazıyorum ; Harem'in devamı inşallah başka bir kanalda olacak .. Sevgiler herkese ..

Başrollerinde Levent Üzümcü, Mehmet Ali Erbil, Nurseli İdiz, Belma Canciğer, Melis Tüzüngüç, Başak Sayan, Gamze Karaman ve Önder Açıkbaş gibi isimlerin bulunduğu dizinin yeni kanalı çok yakında belli olacak!

Z3ue361PEa4nTJ7UtCEY9gSa.jpg

Son düzenleme:

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

Akla gelecek ilk kanal haliyle o oluyor. Orada Pis Yedili ve Salih Kuşu var. Yani Gani Müjde'nin yazdığı diziler. Bu olursa hiç şaşırtıcı olmaz ama tam anlamıyla reyting getirisi olan bir dizi değil. Acaba bir süpriz mi olacak? Yani farklı bir kanal da olabilir. Büyük ihtimalle Show TV olacaktır elbette. Hayırlısı olsun. :)

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,382
Puanı
1,060
Kesinlikle büyük ihtimal Show Tv'de olacaktır. Dün zaten çok belliydi.Dizi tam olarak Final değildi :)

Eğer gerçekten de başka bir kanala geçerse bakacağımı sanmıyorum :)

Ayrıca dizi başka bir kanalda yeniden başlayacak olabilir ama Melis Tüzüngüç olmayacak.

Çünkü FOX'daki yeni dizisine konsantre olmakla meşguldür şu an :)

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Reytinglerde başarılı olmayan bir dizinin başka kanala transfer olacağını düşünmüyorum :)

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,302
Puanı
1,060
Yeni kanalının Show TV olacağını düşünüyorum. :)

Hep Fox mu Show TV'den dizi alacak, biraz da Show TV'de dizi alsın Fox'dan. :D

Yaz aylarında yayınlanırsa komedi olarak iyi izlenme oranları elde edebilir. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ciner grubu Kanal 1 projesini devreye sokarsa, bu dizi Kanal 1 için iyi olurdu. Reyting olayına girilmeden devam edebilirdi. Gerçi proje rafa kalkmıştır. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Show Tv alır alırsa. Başka bir kanal almaz Harem'i. Ama bence uygun bir gün ve saatte toparlanabilir.