Hangisi "En" İz Bırakan Film Olmalı? YarıFinal B Grubu (SON GRUP)

Hangisi "En" İz Bırakan Film Olmalı? YarıFinal B Grubu(SON GRUB)

• Kullanılan toplam oy
    30
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ciddi konuşmak gerekirse;
Biri buralara kadar erişen tek türk filmi..Kendi adıma defalarca izlediğim ve her seferinde güldüğüm,eğlendiğim bir yapıt.

Diğeride çok derin izler bırakan bir klasik.Müziği bile ayrı bir havada.

Her film, herkeste aynı etkiyi bırakmıyor abi. Kendi adıma konuşmam gerekirse birisi dünya sinema tarihinin en büyük efsanelerinden birisi, belki de en büyüğü. İkisi arasında tercih yaparken pek zorlanmadım çünkü benim için de gelmiş-geçmiş en iyi sinema filmlerinden birisi her şeyiyle. Yalnızca ilk filmi de değil, Godfather serisinin tüm filmleri için böyle düşünüyorum açıkçası. Ancak dediğim gibi her film, herkeste aynı etkiyi bırakmıyor neticede.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Her film, herkeste aynı etkiyi bırakmıyor abi. Kendi adıma konuşmam gerekirse birisi dünya sinema tarihinin en büyük efsanelerinden birisi, belki de en büyüğü. İkisi arasında tercih yaparken pek zorlanmadım çünkü benim için de gelmiş-geçmiş en iyi sinema filmlerinden birisi her şeyiyle. Yalnızca ilk filmi de değil, Godfather serisinin tüm filmleri için böyle düşünüyorum açıkçası. Ancak dediğim gibi her film, herkeste aynı etkiyi bırakmıyor neticede.
Aynen kardeşim benim.
Hababam Sınıfı bende hep bir naif iz bırakır...O sıcaklık,tebessüm.
Artık yeni komedi filmlerinde o tadı bulamıyorsun...

Diğeride gerçekten muazzam bir yapıt asla laf etmem.
Tercihine ve düşüncelerine saygum sonsuz.
Ama dediğin gibi Hababam Sınıfının etkisi bende fazla işte ..Bakalım elbet karar vermem gerekecek.

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
The GodFather oyladı şimdi 😊 @Tolstoyevski
Harikasın... :bhr:

Umarım bunu @The_Erinch 'e de demek nasip olur... :bhr: hoş, oylamasa bile değişen bir şey olmaz harikalığı konusunda. Tıpkı senin de oylamamış olsan yine harikalığından değişen bir şey olmamış olacağı gibi... Sadece hatırlatmama vesile oluyor işte. 😊

• Harika
Reactions: The_Erinch and Dosi

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Harikasın... :bhr:

Umarım bunu @The_Erinch 'e de demek nasip olur... :bhr: hoş, oylamasa bile değişen bir şey olmaz harikalığı konusunda. Tıpkı senin de oylamamış olsan yine harikalığından değişen bir şey olmamış olacağı gibi... Sadece hatırlatmama vesile oluyor işte. 😊
Harikasın Kardeşim Benim 🤗👍

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yerli ve yabancı olsa daha iyi olurdu. Hababam Sınıfı gibi klasikleşmiş bir film, daima ayrı bir yerde olacak.

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Düşündüm,düşündüm ve düşündüm...

Belkide sonucu değiştirmeyecek ama oyumu Dünya Sinemasında yer edinen,sağlam bir klasik olan The Godfather Yönünde kullandım.

Ama Hababam Sınıfıda daima Türk Sineması açısından benim adıma hep en iyi yerlerde durmaya devam edecektir; gördüğüm kadarıylada Finale çıkacağı belli.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Çok düşündüm iki filmde çok seviyorum büyük ihtimal Hababam kazanacaktır gördüğüm kadar ile önde o yüzden The Godfather dedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...