Hangi Diziler Bitmeli?

Mylasa

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
37
Puanı
159
Mesut Yar'ın posta gazetesindeki bugünkü yazısı: Hanımın Çiftliği haftaya son buluyor. Bu da demektir ki cuma akşamları dengeler değişebilir reytinglerde. Ama yaz boyu devam edecek "iddialı" bir dizi olmadığından zor bir olasılık... O değil de tadında bıraktıkları için kutlamak lazım bazı yapımcıları. Zirvedeyken reytingden ve paradan vazgeçebilecek çok patron yok çünkü bu ülkede... Aynı durum Kanal D içinde geçerli. Altın yumurtlayan bir tavuktan vazgeçmek kolay değil. Ama risk almadan büyük olunmuyor işte. Nasıl olsa vardır bir B planı... Tadında derken; bana göre bu sezon sonunda aramızdan ayrılsalar "tam da zirvede bitmiş sayılabilecek" dizilerde var... Kral çıplak diyelim mi; hadi diyelim. Arka Sıradakiler, Geniş Aile, Dürüye'nin Güğümleri, Aşk ve Ceza, Karadağlar, Kavak Yelleri, Küçük Sırlar ve Kurtlar Vadisi Pusu ilk aklıma gelenler. Var mi itirazı olan?

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Karadağlar daha 1 sezon geçirdi. 1 sezon daha sürebilir. Reytingleri idare eder durumda. Bunun dışındaki yorumların doğru. Arka Sıradakiler'in sezon finali yapıp seneye devam edeceği kesinleşti bu arada. Şu anda sezon finaliyle yayında.

Cenation

Favori Üye
Reaksiyon puanı
248
Puanı
454
Kurtlar Vadisi Pusu,Kavak Yelleri,Dürüyenin Güğümleri,helede kesinlikle Küçük Sırlar bitmeli.

Mylasa

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
37
Puanı
159
Geniş aile'yi her ne kadar sevsemde reytingler böyle giderse, dizide ki gereksiz karakterler gitmezse ve yeni oyuncular takviye edilmezse bende bitsin diyorum. Ama biterse çok üzülürüm o ayrı konu. (kısacası ben bitmesini istemiyorum ama.....)

For Event.

Banlı
Reaksiyon puanı
0
Puanı
0
Arka sokaklar neden derseniz yönetmen bir açıklama yapmış arka sokaklar bittiği zaman arka cadde isminde bir dizi daha başlıyacakmış.. o yuzden artık bitmesini itiyorum ve bence artık arka sokaklar sıktı diyebilirim. yeni dizi yeni heyecan

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Maalesef şu an bitmeye çok yakın.

Star'ın acilen Geniş Aile durumuna bir çözüm bulması gerekiyor. Bu çözümün birçok alternatifi var. Dizi tekrardan eski reytinglerine dönebilir. Her Şeye Rağmen gibi sezon finali yapıp temmuzda başlayabilir. Bu boşlukta diziye taze kan eklenirse reytingler yükselebilir.

ibocn

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
117
Kurtlar Vadisi Pusu , Nuri , Aşk ve Ceza , Ezel , Dürüye'nin Güğümleri ....