Hande Yener: Sahtekarlar Bi' Bitmediniz!

Kimse kimseyi kandırmasın çıktığı günden beri herkes bu şarkıyı konuşuyor, her yerde çalıyor. Beğenenleri oranı da beğenmeyenlere göre çok fazla. YouTube'da da zaten her yerden bu şarkı fırlıyor. Yani her şey izlenme rakamlarının doğruluğunu destekliyor. 😉

Handenin o sözü Demet ile Aleynaya söylediği ortada,ama sen Handeyide Aleynayıda tuttuğun için ikisinin atışmasını kabullenmiyorsun

Ayrıca bu soru yayında sorulsa dahi sence isim söylermi,o programda bu konuyu bu şekilde konuşacağını sanmıyorum,bu soru sorulsada isim olarak konuşmaz,o konuşmasında üstü kapalı bir şekilde Aleynaya gönderiyor lafı,çünkü Aleyna dünya starı lafını çok söylüyordu başka söyleyen de olmadı

Demete de laf söyşemişti barişti
Aleyna gelip öper ablasının elini, kim bilir oğluna gelin gider
Sen de çatlarsın
kENDİN dünya starı olamamışsın dünya starına kedinin ciğere saldırması gibi saldırıyorsun kendini rezil ediyorsun git evinde ev hanımı ol dyor demet bile böyle konusmamstır handeyle ne el öpmesi ayoll sanada tühhhh birisi mustime bunun çeyreğini dese ölene kadar 2 elim yakasında olur
@turkuazz

Bir izlenme satın alınır, 2 izlenme satın alınır ama 3.de Youtube'de artık bir dur der dimi? Hande Türk kafası ile konuşmuş hemen hack hemen suçlama. Yazın başından beri sürekli saydırıyor birilerine Demet, Tarkan allah ne verdiyse. Yap sen müziğini işine bak. Geçen yıl mor çok izlenilirken neden bu kadar tartışması yoktu.

Demet olsun Hande olsun bence bu tür ünlüler hep kavga istiyor ben anladım bunu.

Çok fena konuşmuş😱

@Forumdash kabullenmiyor ama Aleynayla Hande birbirini sevmiyor
Samsun demir ve Hande birbirini sevmiyor

Mesela Hande yener ilk albümü dmcden çıkardı sonra E.köseye geçti. E.köseden ayrılıp elektro muziğiavrupa muzikle sonra poll'a devam etti
samsun demirle sorunlu olmasa e.köse1den sonra dmc havada kapardı

bir sen aklı basındasın bu konuda zaten aman sende zehirlenme yemene içmene dikkat et
@turkuazz ı da sen zehirliyon beee

Çok fena konuşmuş😱
94 deki mesajıma bak @Harunnn60 ne olursa olsun senin çapın nede handeye bunları diyorsun
@Forumdash ı hande fanı artık saymıyorum aleyna fanı olarak devam etsin ayoll daha hande mesajalrını ciddiye almayacam