Hande Erçel Dünyanın En Güzel Kadını Seçildi! Top Beauty World 2020 Oylaması Sonuçlandı

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,218
Puanı
1,060
İnternetten yapılan anketlerde özellikle Türk birileri adaysa... Ben asla şaşırtan sonuçlar olmuyor.

Sanırım Brazilyada olabilir AŞK101 den İpekde en iyi genç kadın oyuncu seçilmiş sanırım,
biride onun haberini yapar. Yad ayapıldı mı bilmiyorum.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ya sen yapma asıl. Dünyanın en güzel kadını sence Hande Erçel olabilir mi?

Sokakta 1 saat içinde Hande Erçel'den güzel 100 tane Türk kızı bulurum yapmayınsssssssssssss. Bir de olmamış atıyorlar asıl size olmamış şu at gözlüklerini çıkarın bi :A

Çirkin diyen yok ama dünya güzeli de demeyin sjkgjksjkghshgsj
Çirkin bulanlar var, ben bunu garipsiyorum. Oldukça güzel kız artı sokağı bırak, şuan TV ekranlarında göz önünde olan kişileri oylamışlar. Onalrın listesinde ilk 100 içerisinde yer almış en güzel Türk Kadını bana göre de Tuba Büyüküstün :bhr:

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Çirkin bulanlar var, ben bunu garipsiyorum. Oldukça güzel kız artı sokağı bırak, şuan TV ekranlarında göz önünde olan kişileri oylamışlar. Onalrın listesinde ilk 100 içerisinde yer almış en güzel Türk Kadını bana göre de Tuba Büyüküstün :bhr:
Yaaaa çirkin demiyorum kiiiii. Çirkin desem ok haklısınız da dünya güzeli falan da değil :A Türkiye güzeli bile değil :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bi sevinin be sevinin :A
Neyse yorumları okuyayım teker teker iyice
1590997832533-leyla.jpg

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yakışıklılık sıralaması da rezaleeeeeeeeeeet skljgsgkskl

Ortalama bir tipi olan Uraz Kaygıroğlu nasıl Burak Özçivit'ten yakışıklı olabilir dkgljsklgjkks Allah'ım bu fanlaaaaaaaaaaaaaaaaaaar

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Çatlamana sevindim :A
100 adamda ilk 8e ne diyorsun? :A
------

Haberi açmama sen vesile oldun @Angelica :A
@serhatt konunun sonlarında yer alan yazıyı yorumla :A
Ne çatlayacağım be kendince güzel olabilir ama dünyanın en güzeli falan değil. :A Sonra böyle şişiriyorlar ve biz de bu pompalamadan rahatsız oluyoruz kıza da haksızlık. :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Hande Erçel güzel biri lafım yok ama illa Bi birinci seçeceksek Neslihan Atagül yada Tuba Büyüküstün seçilebilirdi 😊

Son düzenleme:

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Kız güzelde dünya birinciliği aşırı fazla :A Halk oylaması ise normal :A @The_Erinch abimin dediği gibi bizim Türkler anket gördü mü nerede olursa olsun gidiyorlar :A Zaten bu kadar Türk'ün ankette olmasından belli.
@Angelica ablam sevinmiştir çok bu habere.

Yakışıklılık sıralaması da rezaleeeeeeeeeeet skljgsgkskl

Ortalama bir tipi olan Uraz Kaygıroğlu nasıl Burak Özçivit'ten yakışıklı olabilir dkgljsklgjkks Allah'ım bu fanlaaaaaaaaaaaaaaaaaaar
Bence ünlüler arasında seçilir Türkiye'de ama bütün kadınları koysak seçilmez tâbiki.

Şu ülkede 1 Serenay Sarıkaya, 2 Hande Erçel, 3 Dilan Çiçek Deniz... Gözümüze sokula sokula her alanda başarı elde etmiş gibi davranılarak menajerleri tarafından sürekli basında yer alıyorlar. 3'ü arasında Serenay'ın oyunculuğu elbette iyi ama kadın nerdeyse tanrıça ilan edilmişçesine yeri göğü yıkmış gibi abartılıyor. Lale Devri'nden beri abartısız her yıl Serenay hep en iyi oyuncu, en güzel kadın magazinde, basında, ödül törenlerinde... Yahu bu ülkede tiyatrocular keza ekrana çıkan bir sürü yetenekli kadın oyuncu var. Serenay bugüne kadar zengin şımarık kadın rolünden başka hangi rolü yapabilmiş? Hande Erçel'e de bunu yapmaya çalıştılar zamanında Altın Kelebek'le vs., oyunculuk hakkında linçlenince menajeri bu sefer de güzelliği üzerinden ön planda tutmaya çalışıyor. Geçen seneden beri sürekli sosyal medyada ve basında hep güzel kadın Hande Erçel bla bla bla... Dilan Çiçek Deniz'in de almadığı kadın oyuncu ödülü kalmadı nerdeyse. Ama acaba kadın oyunculuk adına ne yapıyor dizilerde ödülü verenler bir kere dönüp bakmış mı, sanmam. Menajerleri iyi çalışıyor uzun lafın kısası...
Seni hep olumsuz yorum yaparken görüyorum. İlk defa yorumuna harfiyen katılıyorum. Bu isimler özellikle Serenay Hande çok abartılıyor.

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Dünyanın en güzel kadını tabii ki olamaz. Ama Türkiye’nin şüphesiz en güzel kadınlarından, “Türklerden kim en güzel seçilebilir” sorusunda aklıma gelebilecek ilk isimlerden yani. Aksini iddia edenlerin Instagram hesabına bir bakınmalarını öneririm. :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
10 üzerinden 7. Eski set arkadaşı Burcu Özberk ise en az 9.5 seviyesinde.

Sizin ben gözünüzü :D :D
------

Şu ülkede 1 Serenay Sarıkaya, 2 Hande Erçel, 3 Dilan Çiçek Deniz... Gözümüze sokula sokula her alanda başarı elde etmiş gibi davranılarak menajerleri tarafından sürekli basında yer alıyorlar. 3'ü arasında Serenay'ın oyunculuğu elbette iyi ama kadın nerdeyse tanrıça ilan edilmişçesine yeri göğü yıkmış gibi abartılıyor. Lale Devri'nden beri abartısız her yıl Serenay hep en iyi oyuncu, en güzel kadın magazinde, basında, ödül törenlerinde... Yahu bu ülkede tiyatrocular keza ekrana çıkan bir sürü yetenekli kadın oyuncu var. Serenay bugüne kadar zengin şımarık kadın rolünden başka hangi rolü yapabilmiş? Hande Erçel'e de bunu yapmaya çalıştılar zamanında Altın Kelebek'le vs., oyunculuk hakkında linçlenince menajeri bu sefer de güzelliği üzerinden ön planda tutmaya çalışıyor. Geçen seneden beri sürekli sosyal medyada ve basında hep güzel kadın Hande Erçel bla bla bla... Dilan Çiçek Deniz'in de almadığı kadın oyuncu ödülü kalmadı nerdeyse. Ama acaba kadın oyunculuk adına ne yapıyor dizilerde ödülü verenler bir kere dönüp bakmış mı, sanmam. Menajerleri iyi çalışıyor uzun lafın kısası...
Yuuuuh, SSFC olarak seni kınıyorum, hatta WhatsApp'tan engelliyorum.

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060
İnternetten yapılan anketlerde özellikle Türk birileri adaysa... Ben asla şaşırtan sonuçlar olmuyor.

Sanırım Brazilyada olabilir AŞK101 den İpekde en iyi genç kadın oyuncu seçilmiş sanırım,
biride onun haberini yapar. Yad ayapıldı mı bilmiyorum.

Niye şaşırmadın abi Hande güzel değilmi sana göre :D
------

sana cevap vermeyecektim dayanamadım hiç kusura bakma örnek verdiğin üç isimde sen en beğenilen sevilen işlerde rol almış üç başarılı isim Serenay Medcezir de Lale devrinde Fi dizisinde performansını layığıyla yaptı herkes beğendi Dilan Çukur gibi 4 sezondur devam eden bir dizide rol aldı ölüm sahnesinde performansı günlerce konuşuldu Alev Alev de aynı şekilde performansına devam ediyor Hande Güneşin kızlarında Halkada şimdide Sen Çal kapımıda performansıyla konuşuluyor Serenayo her yıl ödül alıyor demişsin demek ki başarılı bir oyuncu ki ödülü hak ediyor değilmi kısaca düşüncene saygı duyorum ama saçmalamışsın

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Dünyanın en güzel kadını tabii ki olamaz. Ama Türkiye’nin şüphesiz en güzel kadınlarından, “Türklerden kim en güzel seçilebilir” sorusunda aklıma gelebilecek ilk isimlerden yani. Aksini iddia edenlerin Instagram hesabına bir bakınmalarını öneririm. :A
Birebir aynısını yazacaktım, tekrara girmemek adına bu mesajın altına imzamı atayım en iyisi. :A Bir kez daha tespit, analiz, saptama... ✍🏻