Hande Ataizi'den Kenan İmirzalıoğlu'na Zehir Zemberek Sözler!

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,554
Puanı
1,061
Bi kurşunluk canı var korumanın :A
Koruma bu tam senlik :A @alperuz @Çiğdem @Forumdash
images (78).jpeg

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,906
Puanı
1,060
Handeyi savunanlar nerde, geri adım atmış görün :F

O tokadı hiç haketmediğini yıllardır söylüyorum yine haklı çıkarttın beni.:bhr:
Allah razı olsun Hande ablacım, şıkandalsız kalmıştık iyi geldi. :A :A @serhatt @xemrexxx @Aserat @xBUGRAx @Dosi @mrt-06 @sokak sanati @Özgür
Yağmurda yağmadi ki bu hafta:T:
Ruhsar doğru demiş :A
Toplanalım hemen... :A

jgTkoJ.jpg
Haklı. Organize İşler'deki Sarı Saruhan'ı, Kelebeğin Rüyası'ndaki Muzaffer Tayyip Uslu'yu Kenan hayatta canlandıramazdı canlandırsa bile Kıvanç kadar olamazdı. Kenan da adalet peşindeki ağırbaşlı karakterlerden başka bir şey oynamıyor zaten.
Ya hadi ablacım bak işine. Adamla baş rol olacaksın deseler (ki seni onun yanına çok zor koyarlar) senaryoyu okumadan imza atarsın gelmiş burada şov yapıyorsun.
Kendisi çok iyi bir oyuncu olduğu için söz hakkına da sahip oluyor bir șekilde :A
Kenan'ın oyunculuğunu ben de beğenmiyorum.
Ben de katılıyorum bu açıklamalara.. :A
Son zamanlarda başarılı işler yapamayınca böyle konuşuluyor demek ki :D
Kısmen katılıyorum ama Kıvanç da berbat bence soğuk nevale :A Aşkı Memnuda bildiğin berbat oynamış yine en iyisi Kuzey Güney sanırım :D
Deli Yürek , Acı Hayat, Ezel , Karadayı gibi damga vuran reytingli dizileri var sadece iki dizisi reytingli değil alacakanralık ve fatih :A Kıvancı geçen @alperuz @Özgür senle konuşurken demiştim Aşkı Memnu dışında 1 tane reytingli dizisi yok oda Berenle anılan bir dizi :A :A :A @Forumdash @xemrexxx @sokak sanati @MasacRE @Bully @Maskeli Fedai

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,136
Puanı
1,060
Haklı. Organize İşler'deki Sarı Saruhan'ı, Kelebeğin Rüyası'ndaki Muzaffer Tayyip Uslu'yu Kenan hayatta canlandıramazdı canlandırsa bile Kıvanç kadar olamazdı. Kenan da adalet peşindeki ağırbaşlı karakterlerden başka bir şey oynamıyor zaten.

Gayette iyi olurdu öyle potansiyeli var Kenanın :D