Hande Ünsal İddialı Geliyor!

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
images

Genç yetenek Hande Ünsal’dan albüm müjdesi... Nerdesin ve Seni Sever miydim? ile adından sıkça söz ettiren Ünsal’ın yeni albüm ve onun arefesinde (Aralık’ta) ayrıca yeni bir tekli yayınlayacağı öğrenildi.

Sevilen şarkıcı bir röportajda, albümünün çıkış parçası olarak bir Yıldız Tilbe & Sezen Aksu şarkısı aldığından bahsetti!

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
''Seni Sever Miydim?'' şarkısı bir baş yapıt gözümde, sıkılmadan sürekli dinliyorum hala...

Merakla bekliyorum yeni parçalarını. :Z

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Oyna Oyna'da çok nötrdüm kendisine ama son iki teklisinden sonra o şarkıya da baya sardım. Heycanla bekliyorum yeni işlerini. :bhr:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
2020’de de Hande’min rüzgarı esmeye devam edecek. Sezen & Yıldız ortaklığı kimseye nasip olmaz. :Z
@mrt-06 @xemrexxx ikisinisine aynı anda darbe vuracak senin tüylü ecünnü :F :F :F
2 şarkısı da başarılıydı ve ses getirdi ama daha yükseklere çıkabilecek mi bakalım :A Slow nasıl okuyor onu da görmek isterim :A

Sezen & Yıldız şarkısı heyecanlandırdı bakalım.. Aydın Kurtoğlu'nun bu şarkısını fena bulmamıştım ve sözlerini Hande yazmış, söz yazarı kimliğinin olması da bir artı benim gözümde. :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: dreamy and Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2 şarkısı da başarılıydı ve ses getirdi ama daha yükseklere çıkabilecek mi bakalım :A Slow nasıl okuyor onu da görmek isterim :A

Sezen & Yıldız şarkısı heyecanlandırdı bakalım.. Aydın Kurtoğlu'nun bu şarkısını fena bulmamıştım ve sözlerini Hande yazmış, söz yazarı kimliğinin olması da bir artı benim gözümde. :A

Şu klibini bende takdir ediyorum @dreamy şahit :F Pop müziğine tüy dikmeye geldim diyor bundan güzel ironi olamazdı :F :F :F

• Güldürdün
Reactions: dreamy and Bully

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710

Seni Sever Miydim?’i konuşmuştuk abi senle ama ikincisini tartışmak nasip olmamıştı. :A Bu kızın önü açık gerçekten, konuya yazdığım mesajın arkasındayım. İlk albümüne çok iyi hazırlandığından şüphem yok...

@mrt-06 @xemrexxx ikisinisine aynı anda darbe vuracak senin tüylü ecünnü :F :F :F
Bu kız da güçlü bir slowla Simge ve Merve gibi ecünnü listenden çıkacak bence. Hislerim ve temennim o yönde. :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Çiğdem and Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Seni Sever Miydim?’i konuşmuştuk abi senle ama ikincisini tartışmak nasip olmamıştı. :A Bu kızın önü açık gerçekten, konuya yazdığım mesajın arkasındayım. İlk albümüne çok iyi hazırlandığından şüphem yok...

Bu kız da güçlü bir slowla Simge ve Merve gibi ecünnü listenden çıkacak bence. Hislerim ve temennim o yönde. :A
"Nerdesin" de güzel ama daha iyilerini de yapıp piyasada kalıcı olabilmesi gerekiyor. Potansiyel var, kullanabilmek onun elinde artık. :A İlk albümünü beklemekteyiz. :A

• Beğendim
Reactions: dreamy

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Aaa bakalım herkese ecünnü ve zibidi listelerinden çıkmak için sans veriyorum :F Sadece tilki kız ve zibidi Çağatay umutsuz vakalar ama sorunu kendilerinde arayacaklar başaran başarıyor çünkü sorun bizde değil demek :A :A :A @Bully

• Güldürdün
Reactions: Bully