'Halka' TRT 1'de Devam Edecek!

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Şimdi benim anlamadığım, TRT’de devam edecekse neden o kadar ayrılık yaşandı? Senaristlerin tercihi, hikayeleri bitti diyeceğim ama öyle bir şey de yok. Tek mantıklı fikir olarak, süresi 60 dakika civarlarına düşürülüp, geç saatte yayınlanmaya devam edecek olması geliyor. Bence ne olursa olsun dijitalde devam etmeli.
YALAN HABEEEEER... O ayrılıklar 'hele SENARYO GEREĞİ' imkansız kardeşim. Dizinin şu durumunda im kan sız...

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Trt'de devam edecekse ve bütçe aynı bu şekilde devam edecekse o ayrılık haberlerinin doğruluğunu tartışmakta haklı olduğum ortaya çıkıyor. Ya da süresi 1 saate inerse ve Pt 2'de reyting önemsenmeyecek şekilde devam edecekse gayet makul olacaktır. Gerçi bana fark etmez 2 saat de olsa 1 saat de olsa her türlü efsane olduğu ve olacağı için herhangi bir problem yok. Benim tek derdim bu efsaneyi her hafta beklemek olacak. Trt'de olursa tek katkısı bölüm sayısı olacaktır. Bu da makul, dizi erken final yaptırılmadığı sürece. :)

• Beğendim
Reactions: soo

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,298
Puanı
264
O reytingle devam kararı verilmesi şaşırtıcı ama kendi adıma sevindirici bi haber oldu. Trt nin yayınladığı dizilerin geneline bakınca en azından yayında olmayı hakeden bi dizi. Yalnız oyuncu kadrosundaki dağılma kafa karıştırıcı. Umarım ılk sezonki kalitesini bozmadan devam eder.

• Beğendim
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Trt'de devam edecekse ve bütçe aynı bu şekilde devam edecekse o ayrılık haberlerinin doğruluğunu tartışmakta haklı olduğum ortaya çıkıyor. Ya da süresi 1 saate inerse ve Pt 2'de reyting önemsenmeyecek şekilde devam edecekse gayet makul olacaktır. Gerçi bana fark etmez 2 saat de olsa 1 saat de olsa her türlü efsane olduğu ve olacağı için herhangi bir problem yok. Benim tek derdim bu efsaneyi her hafta beklemek olacak. Trt'de olursa tek katkısı bölüm sayısı olacaktır. Bu da makul, dizi erken final yaptırılmadığı sürece. :)
TV den devam etmesine ne diyorsun yine yayından kalktı kalkmadı tantanasıyla sürecek :A :A :A
Bak ona da yukarıda şu mesajı yazmışım. Bi oku kızım şu mesajları bee. :A :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bence yayından kalkacak kısa sürede böylece net şeyiylede uğraşmak zorunda kalmazlar :A :A :A
Valla detaylar belli olmadan buna cevap veremem. :A Trt'de devam etme kararı almışlarsa o reytginlere rağmen bir bildikleri vardır. Sanırım dizinin reytingini önemsemeden hikayelerini anlatmalarına izin verecekler gibi duruyor. Trt'de devam etmelerinin tek mantıklı açıklaması bu. Ya da 1 saate düşürülüp Pt 2'de yine reytingi önemsemeden devam ederler. :A Ama erken final verilecekse hiç Trt'de devam etmezdi, o pek ihtimal dahilinde durmuyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Valla detaylar belli olmadan buna cevap veremem. :A Trt'de devam etme kararı almışlarsa o reytginlere rağmen bir bildikleri vardır. Sanırım dizinin reytingini önemsemeden hikayelerini anlatmalarına izin verecekler gibi duruyor. Trt'de devam etmelerinin tek mantıklı açıklaması bu. Ya da 1 saate düşürülüp Pt 2'de yine reytingi önemsemeden devam ederler. :A Ama erken final verilecekse hiç Trt'de devam etmezdi, o pek ihtimal dahilinde durmuyor. :A
Sanırım konuda başrol yazan oyuncularda bu kaçtı denilen oyuncular beyefendi falan galiba yok onlar değilmi :F

Nette olsa çok fark etmezde eğer onlarsız tv de çıkarsa ozaman sıkıntı olur işte :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes