'Halka' TRT 1'de Devam Edecek!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
DwFCtrxWsAA25Q-.jpg:large

TRT 1'in sevilen dizisi Halka'nın yeni sezondaki akıbeti ne olacak?

Yapımcılığını Es Film'in üstlendiği, başrollerini Serkan Çayoğlu, Kaan Yıldırım, Hande Erçel, Hazal Subaşı ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın paylaştığı; yeni sezonda bir dijital platformda ekrana geleceği yapımın sonradan sürpriz bir gelişme olmadığı takdirde yeni sezonda da TRT 1'de devam edeceği ortaya çıktı.

Halka, yeni bölümleriyle Eylül'de TRT 1'de!

Kaynak: Ranini (Instagram hesabında bir takipçisinin sorusuna verdiği cevap)

D9XDfwkWsAAtePm

• Harika
Reactions: Angelica

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
TRT'nin çok parası var galiba, kendini zarara sokan bi diziyi devam ettirmeyi düşündüğüne göre :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Şimdi benim anlamadığım, TRT’de devam edecekse neden o kadar ayrılık yaşandı? Senaristlerin tercihi, hikayeleri bitti diyeceğim ama öyle bir şey de yok. Tek mantıklı fikir olarak, süresi 60 dakika civarlarına düşürülüp, geç saatte yayınlanmaya devam edecek olması geliyor. Bence ne olursa olsun dijitalde devam etmeli.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
Sürekli örnek verdiğin Fazilet, izlediğim kadarıyla gururlu bir karakterdi. :A Senin bu yaptıklarını ve gurur duyduğun şeyleri görse yüzüne tükürür, sana ‘halka’ tatlısı yedirirdi hadsiz herif. :A
Ben ne yapmışım da yüzüme tükürecek örnek ver bakalım :eek:

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
Sinir olmadım, haddini bilmeyen senin gibi bir hadsize haddini bildirdim. :A Halka bu reytinglerle rahat rahat devam ediyor, Mor Elma’nın yeni sezonda fişi erkenden çekilecek iki reyting alınca. O zaman ne yapacaksın bakalım. :A
hahaahyt sen hayal gör :A Yasak Elma 3.sezonu tamamlayıp finalini yapacak ama Halka'nın daha dönüp dönmeyeceği bile meçhul sen kendi derdine yan :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock