TRT 1 Halka - Dizi Yorumları

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
TRT 1 ekranlarının yeni ve iddialı dizisi Halka bu akşam yayın hayatına başlıyor.

Es Film'in yapımcılığını üstlendiği, Volkan Kocatürk'ün yönetmen koltuğunda oturduğu, senaryosunu Levent Cantek, Aziz Tuna ve Ali Demirel gibi isimlerin paylaştığı, başrollerini Serkan Çayoğlu, Hande Erçel, Ahmet Mümtaz Taylan, Nazan Kesal, Funda İlhan, Kaan Yıldırım, Hazal Subaşı ve Burak Sergen gibi isimlerin paylaştığı dizi bu akşam ekranlarda olacak.

Halka ile ilgili yorumları bu başlık altında yapabilirsiniz. İyi seyirler.

IMG_1123.JPG

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Bu diziş merakla bekliyorum ama gribim yine arttı. Bu diziyi izlemeden ölmesem bari :/

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Teşekkürler :/ sadece grip dedi doktor ama nasıl gripse 2.5 haftadır sürüyor. Ateşim 38 lerde ve hiç düşmedi. İlk defa böyle oldum

Ahh çok geçmiş olsun gribin ilacı bol bol dinlenmekten geçiyor ateşinin düşmemesi gerek doktora gittinmi

Kibelle01

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
2
Cihangir 2 3 sn. sonrasını mı görüyor?Bu arada dizinin konusu da güzelmiş ha .Tutar inşallah.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Dizinin kurgusunu çok beğendim. Diziyi doğru bir kanala vermişler. En azından konuyu yayabilecekleri zamanları olur. Dizide kim iyi kim kötü daha netleşmedi ama görünen o ki çok ters köşe olacak her bölüm.

Dizinin kadrosu ise garibime gitti. Neredeyse herkes birbiriyle çalışmış. Funda, Kaan ve Ahmet Mümtaz'ın son projerleri zaten aynıydı. Bir de Ahmet Mümtaz ve Deniz Hamzaoğlu'nun da Hayat Şarkısı geçmişi var.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Piyasadaki sanatsal kalite düzeyi en yüksek 2 3 diziden biri. Ciddi manada çok beğendim. Hakkında detaylı bir inceleme de yapacağım. Çok fazla bir iş bu ekranlara, bunu net söyleyebilirim. :D 2. bölümde düştü biraz reytingleri ama Trt'de olduğu için reytingleri diğer kanallar kadar çok önemsenmez gibime geliyor. Aman diyorum, sakın diyorum Trt böyle bir diziyi erken bitirme gibi bir rezalete düşmeyin. Bırakın adamlar anlatacakları hikayeleri anlatsınlar çünkü daha anlatacak çoook muazzam şeyleri var. Çarpışma gibi her bölümünü çılgın bir merakla beklediğim bir dizi olmuş. Seviyesi de onun aşağısında değil kesinlikle. :D