YS Halkın Polisi 349.Bölüm

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
gene ..sezon finalınde iki ay içinde nikah olcak dediler..o yaz arası evleneceklerdi..senarirtte sıktı
Twitter’daki tepkilere karşı siz tepki verirseniz bizde böyle yazarız diğer fanlarada gözdağı veriyor
Sabreden muradına eğer diyor benim 301 de yazdığım feciydi @doan56

• Güldürdün
Reactions: Doğan

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@doğan Arka sokakların senaristi ben olsam o nikah sahnesinde daha ağrını yazardım
kadın derneğinde bomba patlar suç tunça kalırdı nikahtayken tunç polis nikahı basar terörden tuncu tutuklardı @doğan 355.bölümden bir ip ucu verdim @doğan @Dosi

• Beğendim

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@Doğan nasıl iki olaydan ağır mı selinin yeğeni öldüyle bombayla umut düğüne 1 ay kalmışken iki sezon önce şimdi
silah ondaymış galba reklamda gördüm
hayır elifin babasındaydı silah tunça silah çekti tunçla kapıştılar elifin babası vuruldu
benim senaryo nasıl ikisinden ağırmı umutun bombayla patlamasından ve tunçun hastahanede adam yaralamaktan tutuklanması @Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,115
Puanı
710
@Doğan nasıl iki olaydan ağır mı selinin yeğeni öldüyle bombayla umut düğüne 1 ay kalmışken iki sezon önce şimdi

hayır elifin babasındaydı silah tunça silah çekti tunçla kapıştılar elifin babası vuruldu
benim senaryo nasıl ikisinden ağırmı umutun bombayla patlamasından ve tunçun hastahanede adam yaralamaktan tutuklanması @Doğan
senın senaryon bombaysa senin ağır galiba

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
bombayı patlattırcan galiba evlendirmeden..sonra selin mesutta denemede kavga vardı mesut birisi ni dövmuştu
ben baya ağır gidiyorum galatasaray-fenerbahçe maçında öldü diye yazdım umut o seyircili zamanında
tribünden peruğun içinde bomba vardı öyle patladı hem nikah memuruda vuruldu nikah türk telekomda olacaktı derbiye özel ben öyle senaryo yazdım hem çocuk orda patladı hem nikah memuru vuruldu @Doğan

• İlginç

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,115
Puanı
710
ben baya ağır gidiyorum galatasaray-fenerbahçe maçında öldü diye yazdım umut o seyircili zamanında
tribünden peruğun içinde bomba vardı öyle patladı hem nikah memuruda vuruldu nikah türk telekomda olacaktı derbiye özel ben öyle senaryo yazdım hem çocuk orda patladı hem nikah memuru vuruldu @Doğan
şebnem gibi duğunu patlat bari