YS Halkın Polisi 349.Bölüm

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
350.Bölüm Fragmanı
@Dosi Ali Ozan müdür tek başına çatışmaya girer barhan kaçar adamları tek tek vurulunca başka birisinin yardımıyla
o sırada tolga sinirlenir bir işi beceremedim
Ezgi başkomiser ve ekibi müdürü nerde acaba denizde ceset bulan denize fırlatmışlar ama su bütün delilleri yok etmiş kim olduğunu bulmalıyız Ali Ozan müdür Ayşinle beraber olay yerine gider
bunedir böyle Barhan bu olaydan sonra ne yapacak
bu kızı denize fırlatan kim öldüren kim
ekip yeni bir düşman kazandı Ali ozan müdürün lise birden sınıf arkadaşı olan Barhan
Ayşin bende onun sınıf arkadaşıyım lise birden
birde evlendin onunla
romantiklik sorununu anlattım diye kızdı bu fotoğraf telefondan o zamandan beri takipteymissin kim bunu yapan
birileri peşimizde kim peşimizde onu öğreneceğiz Halkın Polisi heyecan dolu Yeni bölümüyle Pazartesi akşamı Yenisuda @Dosi @Gerekli24 @doan56 @Angelica @STARAN @Emre Ozansoy @The_Erinch

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Gerekli24 and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
350.Bölüm Fragmanı
@Dosi Ali Ozan müdür tek başına çatışmaya girer barhan kaçar adamları tek tek vurulunca başka birisinin yardımıyla
o sırada tolga sinirlenir bir işi beceremedim
Ezgi başkomiser ve ekibi müdürü nerde acaba denizde ceset bulan denize fırlatmışlar ama su bütün delilleri yok etmiş kim olduğunu bulmalıyız Ali Ozan müdür Ayşinle beraber olay yerine gider
bunedir böyle Barhan bu olaydan sonra ne yapacak
bu kızı denize fırlatan kim öldüren kim
ekip yeni bir düşman kazandı Ali ozan müdürün lise birden sınıf arkadaşı olan Barhan
Ayşin bende onun sınıf arkadaşıyım lise birden
birde evlendin onunla
romantiklik sorununu anlattım diye kızdı bu fotoğraf telefondan o zamandan beri takipteymissin kim bunu yapan
birileri peşimizde kim peşimizde onu öğreneceğiz Halkın Polisi heyecan dolu Yeni bölümüyle Pazartesi akşamı Yenisuda @Dosi @Gerekli24 @doan56 @Angelica @STARAN
Baya uzun bir fragman olmuş bu :eek: bölüm sandım

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Psikiyatriye gidip ardından bütün psikiyatriye gidip hepsini delirten bir karakter var Halkın Polisinde ve öyle kadın cinayetleri işlediki sebep çok garip bir sebep kız romantik bir yer istiyor götürdüğü yer ocakbaşı dönerci @Dosi kız ya mum ışıklı bir yere götürürsün ya da ayrılırız diyince öldürüyor denize eski belediye tesisinin ordan @Dosi @doan56 @Gerekli24 @Angelica @Emre Ozansoy @The_Erinch @serhatt

• Beğendim
Reactions: Gerekli24 and Dosi

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
daha kötüsünü yazardım ben twitterda olan tepkilerden kaynaklı Arka sokakların senaristi iyi niyetli davrandı @Dosi 356 da görürsünüz daha ağırını yazdım @denizz19 bile bunu görse pes der

• Beğendim
Reactions: Dosi