'Halam Geldi' Filmine Sabahat Akkiraz Desteği !

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
3 Ocak'ta vizyona giren ve başrollerinde Miray Akay, Burçin Terzioğlu, Tugay Mercan ve Necip Memili gibi başarılı isimlerin yer aldığı film ''Halam Geldi'' oldukça ses getireceğe benziyor.

Filmde ''çocuk gelinler'' ve ''akraba evlilikleri'' teması başlığı ağır bassa da drama yönü fazlasıyla izleyiciye yansıyacak bir film olacak Halam Geldi.

Filme bir destekte başarılı Türk halk müziği sanatçısı Sabahat Akkiraz'dan geldi. ''Çeyiz Türküsü'' isimli türküyü filmin yapımcısı Sami Dündar ile birlikte yazan sanatçı film görüntüleriyle birlikte türküyü seslendirdi.

İşte Halam Geldi ve o çok ses getirecek Sabahat Akkiraz türküsü.

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Gişe de en az 1 milyon bekliyorum ben :) Görelim. Eğer bu film tutmazsa ben de bir şey bilmem. Paylaştığım videoyu izle göreceksin. :)

Gel beraber gidelim dökelim yaşları :F

Pek tanıtımı yapılmadı gala gecesi görüntüleri yoktu hiç magazin programlarıda. Yapımcısıda tanıdık değilmiş. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
ben gitmeyi düşünüyorum fragman ve sondaki söz harika. :)

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ne güzel okumuş Sabah Akkiraz tüylerim diken diken oldu içim titredi.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3 Ocak'ta vizyona giren ve başrollerinde Miray Akay, Burçin Terzioğlu, Tugay Mercan ve Necip Memili gibi başarılı isimlerin yer aldığı film ''Halam Geldi'' oldukça ses getireceğe benziyor.

Filmde ''çocuk gelinler'' ve ''akraba evlilikleri'' teması başlığı ağır bassa da drama yönü fazlasıyla izleyiciye yansıyacak bir film olacak Halam Geldi.

Filme bir destekte başarılı Türk halk müziği sanatçısı Sabahat Akkiraz'dan geldi. ''Çeyiz Türküsü'' isimli türküyü filmin yapımcısı Sami Dündar ile birlikte yazan sanatçı film görüntüleriyle birlikte türküyü seslendirdi.

İşte Halam Geldi ve o çok ses getirecek Sabahat Akkiraz türküsü.

sabahat akkiraz herzamanki gibi süper ses süper yorum helal olsun..

yalnız filmden bir cacık olmaz:)

Çok iyi bir drama filmi tam benlik salya sümük ağlarım. :D

tıfıl gelini niye kaçırıyorsunki ?:)