Hadise - Tavsiye (2014) Albüm Kapağı ve Şarkı Listesi

Sahaya yansıyan bir şey yok. Prenses ile Zorun Ne Sevgilim'in ne alakası var mesela?
anlatılacak bir şey değil ki şimdi bu
iyi müzik kulağı olan herkes fark eder zaten 😛 belki prenses ve zns arasında çok bir bağ kuramayız ama nabza göre şerbet ve zns neredeyse aynı

Prenses şarkısı süpermiş beğendim.
@hayret bi şey
Dinladikçe Tavsiye şarkısı da bayağı güzel geliyor , öneririm.

@OzaN , Hadise çıkış parçasını Nerdesin Aşkım'a vererek büyük hata yaptı. Tamam şarkı fena değil. Tuttu da ancak Prenses yada Tavsiye ile çıkış yapsaydı şuan çok çok iyi bir performans sergilerdi bence. Albüm satışları Nerdesin Aşkım yüzünden pek iç açıcı değil.

Bence Nerdesin Aşkım iyi sayılır çıkış için. Prenses'in arkadan parlaması daha iyi oldu.

Tavsiye'den ziyade bence "İstisna" harika.

Bence Nerdesin Aşkım iyi sayılır çıkış için. Prenses'in arkadan parlaması daha iyi oldu.

Tavsiye'den ziyade bence "İstisna" harika.
Bilmiyorum. Sanki Prenses daha iyi parlardı gibi geldi.

Hadise'nin fanları olarak Hadise'ye bildirilecek bir anket yapıldı 'Sıradaki klip hangi şarkıya gelmeli?' diye Prenses açık ara farkla 1. Tavsiye'de 2. oldu. İstisna'ya klip gelir mi bilemiyorum

Eğer çok geçmeden Prenses'e klip çekerse bu yıl Türkiye Müzik Ödülleri'ne aday olabilir. Şarkının potansiyeli tıpkı Zorun Ne Sevgilim gibi

Prenses kesin kliplenir zaten.

İstisna bence de kliplenmez, sağlık olsun.

Prenses kesin kliplenir zaten.

İstisna bence de kliplenmez, sağlık olsun.
Ama eğer albüm çıkmadan önce dediği gibi hepsini kliplendirme gibi bir durum söz konusuysa 4. yada 5. klip İstisna'ya gelir. Bu arada Yaz Günü isimli şarkı önümüzdeki yaz iş yapabilir klip gelirse

Ama eğer albüm çıkmadan önce dediği gibi hepsini kliplendirme gibi bir durum söz konusuysa 4. yada 5. klip İstisna'ya gelir. Bu arada Yaz Günü isimli şarkı önümüzdeki yaz iş yapabilir klip gelirse
Bence hepsini kliplendirme yine hayal olarak kalır.

Yaz Günü'nün avantajı bir numaraya konulmuş olması. Yoksa bence bu kadar dinlenmezdi, diğer saydıklarımıza göre zayıf kalıyor.

Tokat şarkısını çok çok sevdim

1. Yaz Günü
  2. Tokat
  3. Çok Yaşa
İlk 3'üm böyle.