Hadise - Tavsiye (2014) Albüm Kapağı ve Şarkı Listesi

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Tokat dışındaki tüm şarkıların gideri var. İstisna'nın sözleri çok güzel ama müziği sözlerine göre ciddi basit olmuş.

Albümün TOP 5'i

1-) Bu Aralar (Açık ara farkla)
2-) Nerdesin Aşkım
3-) İstisna
4-) Tavsiye
5-) Prenses

Son düzenleme:

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Albümün şarkıları güzel ama Nerdesin Aşkım dışındaki çoğu şarkının müziğiyle pek ilgilenilmemiş gibi. Sözler güzel ama alt yapı zayıf olduğu için bu albüm Hadise'ye pek olmamış maalesef. Yinede 2-3 şarkı hit olur ama beklentiyi karşılayamayacak gibi. En yakın zamanda Pasaj Müzik dışında bir müzik şirketiyle anlaşıp yeni albüm çıkartmalı.:(

ehsan7000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,059
Puanı
284
album ciddi ciddi basit olmuş, beklememize deymedi, bu albumu kurtarmak için sadece bi yol var, çok iyi/iddiali klipler, benden [HASHTAG]#tavsiye[/HASHTAG].
NOTE: Hande/hadise bu şarkilar için mi 2 yil beklediler.

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Aldım albümü :)

olmamış bu albüm hadise, baştan yap :(
Alt yapıda ciddi sorun var. Kurtarırsa sözler kurtaracak gibi. Nerdesin Aşkım zaten hit olacak gibi. Olursa 2 -3 şarkı daha var onlarda fena değil. İskender Paydaş'a güvenmiştik ama yapamamış. Aşk Kaç Beden Giyer albümüne 10 üzerinden 8 - 9 puan verilirdi ama buna 4- 5 anca verilir. Yapacak şey yok maalesef :( Umarım @ehsan7000'in dediği gibi güzel klipler çekerek şarkıları hit yapabilir. Diğer türlü pek olmayacak gibi. Albümünü alacak kadar sevdiğim bir sanatçı ama bu seferlik olmamış diyelim. Her albümü çok iyi olacak diye birşey yok. Umarım bir daha bu isimlerle çalışmaz. :)

Son düzenleme:

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Başta fazla yüklendik ama ben sevdim dinledikçe albümü, çoğu şarkı iyi.

Özellikle Prenses'i çok beğendim. :) Evet bir önceki albümden daha düşük olduğu kesin ama "Kahraman" albümünden de iyi olduğu kesin bence. :):)

Şu an için Top 5:

1. Prenses
  2. Nerdesin Aşkım
  3. Tavsiye
  4. İstisna
  5. Bu Aralar
Not: "Yaz Günü" 1 numaraya vermek için iddiasız bir şarkı olmuş gibi. :):)

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Başta fazla yüklendik ama ben sevdim dinledikçe albümü, çoğu şarkı iyi.

Özellikle Prenses'i çok beğendim. :) Evet bir önceki albümden daha düşük olduğu kesin ama "Kahraman" albümünden de iyi olduğu kesin bence. :):)

Şu an için Top 5:

1. Prenses
  2. Nerdesin Aşkım
  3. Tavsiye
  4. İstisna
  5. Bu Aralar
Not: "Yaz Günü" 1 numaraya vermek için iddiasız bir şarkı olmuş gibi. :):)
Prenses TTNet Müzik'te ilginç bir şekilde hızlı yükseliyor. Dün sabah daha 20 bin olmamıştı. Şimdi 50 bini geçmiş 18. sıraya çıkmış. Şarkının Nerdesin Aşkım'dan daha çok sevileceği kesin gibi :)

Bu arada ben demiştim birkaç kez dinleyince şarkılar sevilebiliyor. :) Yalnız albümde 2 tane şarkıya hiç ısınamadım. Tokat ve Çok Yaşa. :)

2. klip büyük ihtimal Prenses'e gelecektir, 3. Tavsiye , 4. klip gelirse ya Bu Aralar yada İstisna gelir. Yaz Günü'ne öncelikte verebilir. O da beğenildi.

Son düzenleme:

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Tüm Gökhan Şahin & Emrah Karaduman şarkıları birbirine benziyor. Prenses, Giderli Şarkılar, Rekor, Nabza Göre Şerbet, Zorun Ne Sevgilim vs hepsinin altyapısı aynı sanki. :) :)