Hadise - Tavsiye (2014) Albüm Kapağı ve Şarkı Listesi

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Sahaya yansıyan bir şey yok. Prenses ile Zorun Ne Sevgilim'in ne alakası var mesela? :(
anlatılacak bir şey değil ki şimdi bu :D iyi müzik kulağı olan herkes fark eder zaten :p belki prenses ve zns arasında çok bir bağ kuramayız ama nabza göre şerbet ve zns neredeyse aynı :D

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Prenses şarkısı süpermiş beğendim. :D @hayret bi şey
Dinladikçe Tavsiye şarkısı da bayağı güzel geliyor , öneririm.

@OzaN , Hadise çıkış parçasını Nerdesin Aşkım'a vererek büyük hata yaptı. Tamam şarkı fena değil. Tuttu da ancak Prenses yada Tavsiye ile çıkış yapsaydı şuan çok çok iyi bir performans sergilerdi bence. Albüm satışları Nerdesin Aşkım yüzünden pek iç açıcı değil.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Dinladikçe Tavsiye şarkısı da bayağı güzel geliyor , öneririm.

@OzaN , Hadise çıkış parçasını Nerdesin Aşkım'a vererek büyük hata yaptı. Tamam şarkı fena değil. Tuttu da ancak Prenses yada Tavsiye ile çıkış yapsaydı şuan çok çok iyi bir performans sergilerdi bence. Albüm satışları Nerdesin Aşkım yüzünden pek iç açıcı değil.
Bence Nerdesin Aşkım iyi sayılır çıkış için. Prenses'in arkadan parlaması daha iyi oldu. :):)

Tavsiye'den ziyade bence "İstisna" harika. :):)

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Bence Nerdesin Aşkım iyi sayılır çıkış için. Prenses'in arkadan parlaması daha iyi oldu. :):)

Tavsiye'den ziyade bence "İstisna" harika. :):)
Bilmiyorum. Sanki Prenses daha iyi parlardı gibi geldi. :)

Hadise'nin fanları olarak Hadise'ye bildirilecek bir anket yapıldı 'Sıradaki klip hangi şarkıya gelmeli?' diye Prenses açık ara farkla 1. Tavsiye'de 2. oldu. İstisna'ya klip gelir mi bilemiyorum :)

Eğer çok geçmeden Prenses'e klip çekerse bu yıl Türkiye Müzik Ödülleri'ne aday olabilir. Şarkının potansiyeli tıpkı Zorun Ne Sevgilim gibi :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bilmiyorum. Sanki Prenses daha iyi parlardı gibi geldi. :)

Hadise'nin fanları olarak Hadise'ye bildirilecek bir anket yapıldı 'Sıradaki klip hangi şarkıya gelmeli?' diye Prenses açık ara farkla 1. Tavsiye'de 2. oldu. İstisna'ya klip gelir mi bilemiyorum :)

Eğer çok geçmeden Prenses'e klip çekerse bu yıl Türkiye Müzik Ödülleri'ne aday olabilir. Şarkının potansiyeli tıpkı Zorun Ne Sevgilim gibi :)
Prenses kesin kliplenir zaten. :)

İstisna bence de kliplenmez, sağlık olsun. :D

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Prenses kesin kliplenir zaten. :)

İstisna bence de kliplenmez, sağlık olsun. :D
Ama eğer albüm çıkmadan önce dediği gibi hepsini kliplendirme gibi bir durum söz konusuysa 4. yada 5. klip İstisna'ya gelir. Bu arada Yaz Günü isimli şarkı önümüzdeki yaz iş yapabilir klip gelirse :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ama eğer albüm çıkmadan önce dediği gibi hepsini kliplendirme gibi bir durum söz konusuysa 4. yada 5. klip İstisna'ya gelir. Bu arada Yaz Günü isimli şarkı önümüzdeki yaz iş yapabilir klip gelirse :)
Bence hepsini kliplendirme yine hayal olarak kalır. :):)

Yaz Günü'nün avantajı bir numaraya konulmuş olması. Yoksa bence bu kadar dinlenmezdi, diğer saydıklarımıza göre zayıf kalıyor. :):)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Tokat şarkısını çok çok sevdim :D

1. Yaz Günü
  2. Tokat
  3. Çok Yaşa
İlk 3'üm böyle. :)