"Hababam Uzay" Yılın Komedisi Olacak!

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
ozelhaber.gif

Furkan DOĞA / ÖZEL HABER

Yakinda Show Tv'de ekrana gelecek olan "Hababam Uzay" dizisinin senaristi Tayfun Güneyer dizi ile ilgili bu sözleri söyledi:

Hababam Uzay dekoru tüm hızıyla devam ediyor. Resmen, stüdyoda bir uzay gemisi inşa ediyoruz.. fırlatmaya az kaldı :)

Oyuncu kadromuz da şekilleniyor. Peker Açıkalın, Ufuk Özkan, Sinan Çalışkanoğlu, Haki Biçici, Ünal Yeter, Veysel Diker, bunlar oğlan tarafı

kız tarafı da bomba oluyor, onu da yakında açıklıyıcam :)

Tarihteki ilk Türk Uzay gemisi olan "ÇILGIN TÜRK 1" in çılgın mürettebatının maceralarının anlatıldığı HABABAM UZAY, yılın komedisi olacak

Bu arada, dizinin Hababam Sınıfı ile hiçbir alakası yok. Konusunun da alakası yok. Hababam kelimesi "durmadan, hep" manasında kullanılıyor

Çünkü uzayda kaybolan mürettebatımız, dünyayı arıyor ve hababam uzay gidiyorlar, uzaydan başka bi şey çıkmıyor karşılarına, o manada:)

hababam_uzay.jpg

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,302
Puanı
1,060
Güzel bir diziye benziyor. Keşke Ünal Yeter diziye katılmasaydı :D ( Memoli'de ki Cem :D )

Dizinin bayan oyuncularını merak ettim :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bana daha çok yılın fiyaskosu olacakmış geliyor ama göreceğiz :)

Konu çok ilginç becerebilirlerse gerçekten güzel bir iş olur ama sanmıyorum becerebileceklerini. Türkiye'deki örneği Dünya'yı Kurtaran Adamın Oğlu geliyor akla :)

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,692
Puanı
1,061
valla bundan çok hababam sınıfının normali çekilecekti o olursa daha güzel olacak gibi geliyor :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bana daha çok yılın fiyaskosu olacakmış geliyor ama göreceğiz :)

Konu çok ilginç becerebilirlerse gerçekten güzel bir iş olur ama sanmıyorum becerebileceklerini. Türkiye'deki örneği Dünya'yı Kurtaran Adamın Oğlu geliyor akla :)
şu senaryoyu cüneyt inay'a verseniz yada leyla ile mecnun'un senaristine süper bir iş çıkar ama tayfun güneyer'e verseniz dünya'yı kurtaran adıa gibi birşey ortaya çıkar

Moderatörün son düzenlenenleri:

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
hababam uzay... ya bu dizi kesinlikle ratinge kurban gidecek... türk milleti kendine yakın bi komedi izler... uzayda bi anısı olmadığı için :D izleneceğini hiç sanmıyorum galiba süreç film büyük bi şokun altına girecek... oyuncular bu dizide harcanacak gbi gelio bana...

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
haala tayfun güneyere iş yaptıran yapmıcıya bravo yani.. nuri ve dedektif memoli gibi bir şahasere imza tana bir yönetmen ve senaristin muhtemelen bu işide süper olacaktır :)))))))

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
dizinin yalan dünyaya oranla daha güzel olcağını tahmin ediyorum ama tutması biraz güç olcak ben belki diziyi biraz takip ederim ama sıkılırsam izlemeyi bırakabileceğim bir dizi..