"Guruldayan Kalpler" Filminin Fragmanı Çıktı!

Tzira

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
11_guruldayan_kalplerjpg97603e75002d7a7e.jpg

Yönetmenliğini Ömer Uğur'un yaptığı, senaryosunu Caner Güler'in yazdığı ve başrollerinde Necip Memili, Algı Eke, Devin Özgür Çınar ve Fırat Tanış'ın olduğu Guruldayan Kalpler filminin fragmanı yayınlandı.

Film, 51. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde de yarışmış, filmin yönetmeni Ömer Uğur Ulusal Uzun Metraj FİLM-YÖN En İyi Yönetmen ödülünü kazanmıştı.

Guruldayan Kalpler, 1 Mayıs günü vizyonda!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Çok şükür geldi fragman. Ben beğendim, ilerleyen günlerde de yeni ve detaylı bir tane daha gelir herhalde. Çünkü daha çok teaser niteliğinde olmuş. Merakla bekliyorum filmi. :)

@Tzira, sen beğendin mi fragmanı? :X

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ömer Uğur, 10 yıl sonra bir komedi filmiyle beyazperde'ye dönüyor. Koyu Bilal'in babası Ekoko da varmış. Gerçi Geniş Aile'den baya kişi var. Algı Eke ve Necip Memili'de rollerine çok yakışmış. Filmi meraka bekliyorum. :)

Tzira

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Bu saatten sonra da ertelenmez herhalde. Zaten gişe rekorları kıracağını düşünmüyorum, ama en az 100-150 bin kişi tarafından izlenir. :)

Sanmıyorum, fragman da çıktı sonuçta. Gişe rekoru kırmaz zaten de, artık o zaman vizyonda hangi filmler varsa ona göre gider gişesi, ben de o civarda bir izlenme bekliyorum. :)