GTA 5'in PC'ye Çıkış Tarihi Belli Oldu ! - 14 Nisan

GreatOttoman

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,738
Puanı
361
Ben kendi bilgisayarımı vatandan almıştım, tanıdık vardı bilgisayardan 1 tane kalmış sadece depodan ayarlamıştı hemen bana.:A Haftaiçi her zaman %25 haftasonu herzamn %30 indirim. :D

Fiyatıda iyimiş hani. :J

Stokta yok yazıyor gerçi bunun üzerine bir %30 indirim ekleriz net fiyatı yazmışlar galiba burada. :D

Oyun için ekran kartıcılar. :D Beğendim demezsem çarpılırım heralde, bayağı iyi çünkü. :A
Bunu alınca otamatikmen kasa ve monitörde almam gerekecek 2000 lirayı filan bulacak ama bulacaz bi çaresini. :D

GreatOttoman

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,738
Puanı
361
Misal şimdi call of duty oynuyorsun karlı bir ortam, ben bu havada laptop'u alıp dışarı çıkıp kar eşliğinde oynayabilirim ya sen. :F:F

Zevk dersen potansiyel var. :A
Bi kere ben laptopta call of duty oynayamam (onlineda oynayanıda hiç görmedim. :D) zaten o şarjlada 1 saat oynayıp geri gelirsin,1 saat için fantazi yaratmaya gerek yok. :D

Titanium

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
Bi kere ben laptopta call of duty oynayamam (onlineda oynayanıda hiç görmedim. :D) zaten o şarjlada 1 saat oynayıp geri gelirsin,1 saat için fantazi yaratmaya gerek yok. :D
5'kattan uzatma çekerim sıkıntı değil. :Z

Online'si acayip dolu yanlışın var. :D Bende oynuyorum çünkü pahalı. :A 100 lira ona vereceğime gidip 10 tane oyun alırım daha iyi. :ppp:

GreatOttoman

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,738
Puanı
361
5'kattan uzatma çekerim sıkıntı değil. :Z

Online'si acayip dolu yanlışın var. :D Bende oynuyorum çünkü pahalı. :A 100 lira ona vereceğime gidip 10 tane oyun alırım daha iyi. :ppp:
Ben Call of Duty 2 ve 4 oynuyorum online sadece diğerlerini hiç oynamadım.(İyikide oynamıyorum :D) Bi kere laptop klavyesiyle cod oynanmaz,ekranı desen küçük.Laptop ne kadar iyi olursa olsun masaüstü gibi iyi fps vermiyor.He bide ısınması var çekilcek dert değil valla. :D

Titanium

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
Ben Call of Duty 2 ve 4 oynuyorum online sadece diğerlerini hiç oynamadım.(İyikide oynamıyorum :D) Bi kere laptop klavyesiyle cod oynanmaz,ekranı desen küçük.Laptop ne kadar iyi olursa olsun masaüstü gibi iyi fps vermiyor.He bide ısınması var çekilcek dert değil valla. :D
Msi 17.3 için sorun değil. :cool:

Buda ejdarhamız, varsa şekliniz bekleriz. :A

msi-gt60-laptop.jpg

Titanium

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461

Titanium

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
PC sürümü heyecanla beklenen GTA V'in kutulu halinin fiyatı belli oldu. ARAL tarafından ön siparişe açılan GTA V 200 TL'lik fiyat etiketiyle piyasaya çıkacak. Ön siparişle aldığınızdaysa 180 TL'ye mal olacak.

Hadi ordan, ön siparişte g2a'da 120 liraydı 60 lira aral'a mı yediriyoruz. @GreatOttoman

GreatOttoman

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,738
Puanı
361
PC sürümü heyecanla beklenen GTA V'in kutulu halinin fiyatı belli oldu. ARAL tarafından ön siparişe açılan GTA V 200 TL'lik fiyat etiketiyle piyasaya çıkacak. Ön siparişle aldığınızdaysa 180 TL'ye mal olacak.

Hadi ordan, ön siparişte g2a'da 120 liraydı 60 lira aral'a mı yediriyoruz. @GreatOttoman
Ya valla resmen adam soyuyorlar,sonra da niye korsan alıyorsunuz diye soruyolar.200 Liraya bir aile geçinir la.

Titanium

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
27 Marta ertelendi. Ve çok saçma şekilde Ön ödeme fiyatı 199 TL buda demek alıyorki 250'ye kadar gideri var.

Aral bu ülkenin belası olduğu sürece korsanı oyunun önü kapanmayacaktır. Ve steam Türkiye için özel bir sistem oluşturması gerekmekte bunun önü biraz daha alınmazsa sürekli gidip G2A türü sitelerden alış veriş yapıp steam'e para kaptırmayacağım.

GreatOttoman

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,738
Puanı
361
Orjinal oyun almayı düşünüyordum hayatımda 2.defa ama artık asla almam.Resmen alay ediyorlar.

Titanium

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
Playstore çakallığını ortaya koyup 167 TL'den oyunu ön ödemeye çıkarttı.

Aral böyle yüksek tutarsa %100 kar muhtemelen onların ki, playstore böyle rahat oynar. Steamden değilde buradan alır.

Ben zamanı gelince g2a'dan 80-90liraya alır yolumu bulurum. :pala: