GTA 5'in PC'ye Çıkış Tarihi Belli Oldu ! - 14 Nisan

Titanium

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
Ben de öyle biliyorum ama bunlara güven olmaz yine erteleyebilirler veya ''Çıkarmıyoruz lan var mı ?'' da diyebilirler. :D
Bizim genel düşüncemiz steam'in sırf steam yılbaşına gelmesin diye. :D Paralar suyu çekti. :D

Yapmazlar heralde, 200 felan gelirse kan çıkar, 120 ön ödemede g2a sitesinde görmüştüm, 150 felan fiyat çekelerse iyi olur.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Ben 3'ü oynamadım bile galiba. :A Vice City'nin en çıldırtıcı bölümüymüş oradan aklıma geldi. :(
Gerçekten mi? 3 Market'te bile var apk. :D

Aynen ya ömrümü verdim en sonunda yeter artık dedim zevkine adam eziyordum işte 5 yıldız yapıp polislerden kurtuluyordum arabama hanım çağırıyordum falan işte. :A

Titanium

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
Gerçekten mi? 3 Market'te bile var apk. :D

Aynen ya ömrümü verdim en sonunda yeter artık dedim zevkine adam eziyordum işte 5 yıldız yapıp polislerden kurtuluyordum arabama hanım çağırıyordum falan işte. :A
SanAndreas'ta sanırım o işin meşleğini yapabiliyorduk. :F

Ve birde City'de klübe gidip yuvalarlak alanda katliam yapmayı herkes yapmıştır. :D

Titanium

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
O gece kulübü SanAndreas'ta değil miydi? :A Ben de sık sık giderdim, izlerdim. :F Ama mesleğini yapmadım. :eek:
Burasıydı. :A
images

Yok Sa'dı caps yazınca googlede çıktı direk. :D Sa'da değişik bir hava vardı mafya olayları felan, birde iki kişi oynuyorduk kuzenle o oyunu. Ekran yarıya bölünüyordu. :T

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Burasıydı. :A
images

Yok Sa'dı caps yazınca googlede çıktı direk. :D Sa'da değişik bir hava vardı mafya olayları felan, birde iki kişi oynuyorduk kuzenle o oyunu. Ekran yarıya bölünüyordu. :T
O aradan odaya girip... :A

Ekranın ikiye bölündüğünü bilmiyordum. :D

Titanium

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
O aradan odaya girip... :A

Ekranın ikiye bölündüğünü bilmiyordum. :D
Jetpacklerle ucuyoduk bildiğin öyle bir fantezik oyundu. :F

Gta V'de şimdi soygunculuk olayıda geliyormuş, demek oluyor ki bu konuda çıkan oyunların başını küçükken ezecek. :D Psikopatlık yaptığı başka bişi değil. :Z

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Jetpacklerle ucuyoduk bildiğin öyle bir fantezik oyundu. :F

Gta V'de şimdi soygunculuk olayıda geliyormuş, demek oluyor ki bu konuda çıkan oyunların başını küçükken ezecek. :D Psikopatlık yaptığı başka bişi değil. :Z
Vice'de de oyuncak arabaya biniliyordu. :F

Yazın bilgisayar almam lazım şimdiden ekonomik bütçe toplantısı yapıcam kendimle. :(

Titanium

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
Vice'de de oyuncak arabaya biniliyordu. :F

Yazın bilgisayar almam lazım şimdiden ekonomik bütçe toplantısı yapıcam kendimle. :(
Şeyleri rakipleri göre küçük yerleri takip et, bimeks tarzı. Geçen ay kardeşime bilgisayar alıcaktık işte, bak sadece Sergi için kullanılan(2. elde değil) bilgisayarı 400 lira daha ucuza aldık. (Karar verdiğimiz fiyat normal fiyatıydı bide) ( depo boşaltma dönemlerine gelmişti heralde ben dedim heralde dalga geçiyonuz, gitti diğer arkadşalarıyla konuştu felan firma geçmiş haklı olsada bişi yapamayız diyordu aralarında. :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Şeyleri rakipleri göre küçük yerleri takip et, bimeks tarzı. Geçen ay kardeşime bilgisayar alıcaktık işte, bak sadece Sergi için kullanılan(2. elde değil) bilgisayarı 400 lira daha ucuza aldık. (Karar verdiğimiz fiyat normal fiyatıydı bide) ( depo boşaltma dönemlerine gelmişti heralde ben dedim heralde dalga geçiyonuz, gitti diğer arkadşalarıyla konuştu felan firma geçmiş haklı olsada bişi yapamayız diyordu aralarında. :F
En iyisi en ucuzu Vatan diyorlar. :D Bimeks'den tablet almıştım orası da ucuz ama servis, garanti şeysi iyi değil. :T: Bu konuda sanırım en iyisi Teknosa.

2 yıldır aklımda aslında bilgisayar almak ama her seferinde gözüm başka şeylere kayıyor mesela bu sene alacaktım gittim telefon aldım şimdi tablet aldım yani bu süreç uzadıkça uzuyor. :A Yeni hedefim akıllı saat. :F

Titanium

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
En iyisi en ucuzu Vatan diyorlar. :D Bimeks'den tablet almıştım orası da ucuz ama servis, garanti şeysi iyi değil. :T: Bu konuda sanırım en iyisi Teknosa.

2 yıldır aklımda aslında bilgisayar almak ama her seferinde gözüm başka şeylere kayıyor mesela bu sene alacaktım gittim telefon aldım şimdi tablet aldım yani bu süreç uzadıkça uzuyor. :A Yeni hedefim akıllı saat. :F
Ben kendi bilgisayarımı vatandan almıştım, tanıdık vardı bilgisayardan 1 tane kalmış sadece depodan ayarlamıştı hemen bana.:A Haftaiçi her zaman %25 haftasonu herzamn %30 indirim. :D

Fiyatıda iyimiş hani. :J

Stokta yok yazıyor gerçi bunun üzerine bir %30 indirim ekleriz net fiyatı yazmışlar galiba burada. :D

Oyun için ekran kartıcılar. :D Beğendim demezsem çarpılırım heralde, bayağı iyi çünkü. :A

Forum İstatistikleri

Konular
170,455
Kullanıcılar
8,420
Son Üye
Malek