NBC Grimm - Dizi Yorumları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
dizi hakkında yorumlaşabiliriz o zaman. ben günde birçok bölüm izlemeyi sevmiyorum, ara ara bir iki bölüm de olsa devam edeceğim

dizi hakkında yorumlaşabiliriz o zaman. ben günde birçok bölüm izlemeyi sevmiyorum, ara ara bir iki bölüm de olsa devam edeceğim
sen izledikçe izlediğin bölümelrin yorumunu yaparsın bende daha öcneden izlemiş birisi olarak yorumuna eklemeler yaparım düşüncelerimden 🙂🙂🙂

sen izledikçe izlediğin bölümelrin yorumunu yaparsın bende daha öcneden izlemiş birisi olarak yorumuna eklemeler yaparım düşüncelerimden 🙂🙂🙂
3.bölümü pek beğenmedim, kendini fazla tekrar etmiş. yeni şeylerin açığa çıkmasını bekliyordum aslında, yine de devam edeceğim, izlemeye değer bi dizi))

3.bölümü pek beğenmedim, kendini fazla tekrar etmiş. yeni şeylerin açığa çıkmasını bekliyordum aslında, yine de devam edeceğim, izlemeye değer bi dizi))
kesinlikle devam etmeni öneririm dizi sonradan açılıyor cnm
ayrıca arrow izlemenide şiddetle tavsiye ediyorum daha önce duymulsundur belki 🙂🙂🙂

kesinlikle devam etmeni öneririm dizi sonradan açılıyor cnm
ayrıca arrow izlemenide şiddetle tavsiye ediyorum daha önce duymulsundur belki 🙂🙂🙂
arrow 'u duymuştum, takip etmek istediğim dizilerden biri o da, grimm ve baby daddy'den sonra ilk boş vaktimi ona ayırmayı düşünüyorum.
teşekkürler.

aaa buldum işte yorumunu konusunu açtırmışım şimdi hatırladım aa birde hiç duymadım bilmiyorum diyorsun @destere bunu bile izlettirdim ben sana zamanda
@Harunnn60

bundan sonra yaptığım yorumları sileceğim her gün
böyle sonradan suç delili olarak karşıma çıkması beni kötü etkiliyor
İyi yine izliyormuşsun o zamanlar.
Şimdi dizi tavsiye ediyoruz hiç bakmıyorsun bile.
ayoll senle ben birmi @destere bana koyamaz

ama biz karşılıklı izliyorduk önce ben @destere önerdiği dizilerin ilk bölümüne bakıyordum
oda benim istediğim dizinin ilk bölümüne bakıyordu arrow falan her dizime baktırdım ona bu yolla

hala tüm dediğin dizilere bakıyorum jessicayada sen bulaştırdın ama sen bizim dediğimiz galavant ı hala izlemedin
)

Konudaki resim dizinin labirent gibi olduğunu söylüyor.Öylemi @Çiğdem-

ash e baktımya

ama galavantada bakarım sende ocaktakı dizimize bakıcaksın
tamam sen galavant ı unutma ama seveceksin öyle bir his var içimde

bu arada yukardaki mesajda @gizmo arkadaşımız demişki sana dizide karşılıklı yorumlaşırız? o günden sonra 8 ay geçmiş
) niye karşılıklı yorumlaşmadınızki?

Konudaki resim dizinin labirent gibi olduğunu söylüyor.Öylemi @Çiğdem-
dizi fantastik dizi tam cw seyircisine göre yani sevebilirsin

hahaahahh ayy bilmem zaten bir süre sonra ortadan kayboldu gizmo

diziyi başladığı ilk haftadan beri takip ediyordum fakat son 2 sezonu izleyemedim bazı nedenlerden dolayı inşallah izlerim geri en beğendeğim dizilerden biriydi