NBC Grimm - Dizi Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hahahah izlediğin için çok tşşk ederim cnm yalnız brakmadın beni :kiki::kiki::kiki:
o kızı öldürmüyorlar yiyorlar :F:F:F
gotham ve forever gibi bu dizide her bölüm farklı suçlular oluyor ama burdakı suçlular insan kılığına girmiş yaratıklar polisiyeyi fantastikle güzel birleştirmişler izlemeye devam et bence beğenirsin tarzına uyuyor :-):-):-)
@xemrexxx bak ricamı kırmıyor destere centilmenlik gör :F:F:F
sadece ilk bölümü izleyeceğimi söyledim öyle fazla umuda kapılma :)
hem her bölüm gül gibi kızlar vampirlere iblislere yem olacaksa ben o diziyi ne yapayım oğlanlara bişey olmuyor pembe patili kızı isterim onu tekrar diriltirlerse devam :)

tip yok @Çiğdem- in hoşlandığı üzere kas hayvanı da değil :F
artık çinlilerlemi oynaşmaya başladın :))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sadece ilk bölümü izleyeceğimi söyledim öyle fazla umuda kapılma :)
hem her bölüm gül gibi kızlar vampirlere iblislere yem olacaksa ben o diziyi ne yapayım oğlanlara bişey olmuyor pembe patili kızı isterim onu tekrar diriltirlerse devam :)

artık çinlilerlemi oynaşmaya başladın :))
aaaaa brakdınmı diziyi yanı ne çabukk :F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben grimmin ilk 6-7bölümünü izlemiştim hatta senle sen foruma ilk geldiğin gün konuşmuşuz:X

https://fav10.net/forum/threads/the-originals-1-sezon-yorumları.201140/page-4#post-1624559
ne hafıza var sende :)
ben olsam çoktan unutmuştum ne zaman ne dediğimi :)
aslında bu şekilde güçlü hafıza bazen işe yarıyor bak şimdi @Çiğdem- mahcup oldu zamanında bir kamyon yazı yazmışsınız şimdi sana diziye başla diyor :))

aaaaa brakdınmı diziyi yanı ne çabukk :F:F:F
bir bölüm dedim ya o da hatrın için :)
hem contantine hem bu üstüste çekilmez ikiside aynı tür:) yeterli bir tanesi constantine yeni başlamış hem onu izlemek kolay bu grimm ise artık bayatlamış durumda :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ne hafıza var sende :)
ben olsam çoktan unutmuştum ne zaman ne dediğimi :)
aslında bu şekilde güçlü hafıza bazen işe yarıyor bak şimdi @Çiğdem- mahcup oldu zamanında bir kamyon yazı yazmışsınız şimdi sana diziye başla diyor :))

bir bölüm dedim ya o da hatrın için :)
hem contantine hem bu üstüste çekilmez ikiside aynı tür:) yeterli bir tanesi constantine yeni başlamış hem onu izlemek kolay bu grimm ise artık bayatlamış durumda :)
hahahah doğru cnm constantinayı izle yeterlı girimin ilk bölümüne baktığın içinde tşşk bunla yetinicez artık :kiki::kiki::kiki:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
4.sezon 2.bölüm
nick tekrar grimm olmalı bence yanındakı kadın istemiyor olmasını sinir oluyorum :kizgin::kizgin:
ahtapot adam o kız olan grimin canavarları gördüğü anılarını aldı sadece galiba haha:F
aaaa nickleirn komiseri ölmedi annesi geldi kurtardı :Z:Z:Z
o sarısın kadın nick onun hapishanede olduğunu gördü onu onalr kurtaracak galiba
o kadında nicki tekrar grimm yapıcaktır :-):-):-)
izlemeyen çok şey kaçırıyor yine güzel bir bölümdü :love1::love1::love1:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
4.sezon 12.bölüm izledim noel tatilinden sonra dizi iyice açıldı harika bölümler izliyoruz
5.sezon onayınıda aldık :love1::love1::love1:
aaa julliet iyice alıştı vlla hexenbiest olmaya bu bölümünde yıldızıydı bence kuuyruğuyla insanları öldüren kelle avcısı olan yaratığı yendi tek basına julliet çok güclü bir hexenbiest oldu aaa :eek::eek::eek:
nick öğrenmeli ama artık bu durumu griim olduğu için zaten julliet istemese bile dönüşüm geçirmesini nick görmesi gerekiyordu o yönden senaryo hatalı bence umarım öüğrenir kısa zamanda julliet nicke çok yardım edebilir:F:F:F
nicklerin polis amiri yine ne oluyor bu adama ayoll ölmez inş yaa :ppp::ppp::ppp:
ayy bakalım haftaya ne olucak:Z:Z:Z

gizmo

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
102
Puanı
34
Hem polisiye hem de fantastik dizinin artık baydığını düşünürken ikisinin birleştirilmesiyle fazlasıyla orjinal bir iş çıkarılmış,güzel dizi...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hem polisiye hem de fantastik dizinin artık baydığını düşünürken ikisinin birleştirilmesiyle fazlasıyla orjinal bir iş çıkarılmış,güzel dizi...
bu forumda hemen hemen tüm diziler var izlediğimiz bölümleri bölüm bölüm yorum yapıyoruz sende 1.sezon 2.bölüm izledim veya 3.bölüm izledim diye izlediğin bölümlerin düşüncelerini burada belirtebilirsin cnm
her bölümü izledikçe ayrı ayrı:-):-):-)

gizmo

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
102
Puanı
34
bu forumda hemen hemen tüm diziler var izlediğimiz bölümleri bölüm bölüm yorum yapıyoruz sende 1.sezon 2.bölüm izledim veya 3.bölüm izledim diye izlediğin bölümlerin düşüncelerini burada belirtebilirsin cnm
her bölümü izledikçe ayrı ayrı:-):-):-)
sıcağı sıcağına ilk 2 bölüm gelsin o zaman :)

İlk bölüm az önce belirttiğim gibi, konu itibariyle fazlasıyla orjinal olmayı başarmış bana göre, ama yine de Amerikan kültürüne aşina biri olarak isimlerin efsane ve masal karakterlerinden alınması dikkatimden kaçmadı ve bende ciddiyetini zedeledi biraz, yine de beğendim ve ikinci bölümü de izledim.

İkinci bölüm birinci bölümden daha da iyiydi, kurgu her ne kadar zayıf gibi görünse de efekt ve abartının azlığı inandırıcılığı güçlendirmiş, üçüncü bölümü de izlemeyi düşünüyorum, güzel ilerliyor.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sıcağı sıcağına ilk 2 bölüm gelsin o zaman :)

İlk bölüm az önce belirttiğim gibi, konu itibariyle fazlasıyla orjinal olmayı başarmış bana göre, ama yine de Amerikan kültürüne aşina biri olarak isimlerin efsane ve masal karakterlerinden alınması dikkatimden kaçmadı ve bende ciddiyetini zedeledi biraz, yine de beğendim ve ikinci bölümü de izledim.

İkinci bölüm birinci bölümden daha da iyiydi, kurgu her ne kadar zayıf gibi görünse de efekt ve abartının azlığı inandırıcılığı güçlendirmiş, üçüncü bölümü de izlemeyi düşünüyorum, güzel ilerliyor.
ben tam bir fantastik tutkunuyum yılda 20 tane falan fantastik dizilerim oluyor ve polisiye sevmiyorum ama bu dizi fantastikle polisiyeyi çok iyi harmanlamış gerçekten ilerki bölümelr ve sezonlarda dizi gittikçe güzelleşiyor cnm devam etmeni öneririm benden baska bu forumda izleyen yoktu oyüzden başlamana sevindim :-):-):-)