NBC Grimm - Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
NBC'nin fantastik dizisi Grimm, geçtiğimiz akşam 4. sezonu açtı.

Diziyle ilgili tüm sezon yorumlarını bu başlıktan yapabilirsiniz...

Vr46h.png

@Çiğdem-

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İyi bir polisiye dizi. Polisiye türünün içine fantastik türünü barındırmasıyla, daha bir iyi. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@OzaN çok tşşk ederim :love1::love1::love1: aaa evet herkesi saymışım izliyorlar diye ama gerçekten izleyen kişi olan @AlemTo yu yazmamışım hahha :F:F:F

@Arslan Bey grimm kimler izliyor diye araştırma yapmıştım forumda seni grimi güzel dizi tavsiye ediyorum herkese diyen mesajlarını gördüm bende oyüzden izliyor dedim :A:A

@destere herzaman dedikodunu yapabilirsin hattta bu diziyi boşlukta izleyebilirsin bile gayet güzel bir dizidir evet fantastik bir dizi ama aynı zamanda polisiye dizisi her bölüm farklı olaylar falan var :-):-):-)

@Forumdash her dizimiz nerdeyse ortak girimi izlemiyorsan eğer çok şaşırdım :eek::eek::eek:

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@Arslan Bey grimm kimler izliyor diye araştırma yapmıştım forumda seni grimi güzel dizi tavsiye ediyorum herkese diyen mesajlarını gördüm bende oyüzden izliyor dedim :A:A
Forumda Grimm'i ilk keşfeden benimdir ve bunu rahatlıkla söyleyebilirim. Keşfettiğim sırada kimse izlemiyordu. Hatta @AlemTo'ya da tavsiye etmiştim, o da izliyordu. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Forumda Grimm'i ilk keşfeden benimdir ve bunu rahatlıkla söyleyebilirim. Keşfettiğim sırada kimse izlemiyordu. Hatta @AlemTo'ya da tavsiye etmiştim, o da izliyordu. :)
brakman kötü olmuş bence dizi 2.sezon açılıyor en iyi sezonuda 3.sezondu bu sezonada harika başladık benim gibi polisiye sevmeyenler için yapılmıl bu dizi galiba içine fantastik katılınca zevkle izliyorum :kiki::kiki::kiki:

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
brakman kötü olmuş bence dizi 2.sezon açılıyor en iyi sezonuda 3.sezondu bu sezonada harika başladık benim gibi polisiye sevmeyenler için yapılmıl bu dizi galiba içine fantastik katılınca zevkle izliyorum :kiki::kiki::kiki:
Yabancı dizi izleyemiyorum ki, yarıda kalıyor. Ben daha çok yabancı film izliyorum. Yabancı dizileri sürekli izleme alışkanlığım olsa, bu dizi çoktan bitmişti. Belki sonra bitiririm. Bırakmadım, ara verdim diyelim. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yabancı dizi izleyemiyorum ki, yarıda kalıyor. Ben daha çok yabancı film izliyorum. Yabancı dizileri sürekli izleme alışkanlığım olsa, bu dizi çoktan bitmişti. Belki sonra bitiririm. Bırakmadım, ara verdim diyelim. :)
ayolll ozaman neden bu diziden haberim bile yok diyip @OzaN a yalancı çıakrtıyorsun beni :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@OzaN çok tşşk ederim :love1::love1::love1: aaa evet herkesi saymışım izliyorlar diye ama gerçekten izleyen kişi olan @AlemTo yu yazmamışım hahha :F:F:F

@destere herzaman dedikodunu yapabilirsin hattta bu diziyi boşlukta izleyebilirsin bile gayet güzel bir dizidir evet fantastik bir dizi ama aynı zamanda polisiye dizisi her bölüm farklı olaylar falan var :-):-):-)

@Forumdash her dizimiz nerdeyse ortak girimi izlemiyorsan eğer çok şaşırdım :eek::eek::eek:
ilk bölümüne bakarım senin hatrına sorun olmaz :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x1. bölüme bakış attık:)

pembe ayakkabılı kırmızı tişörtlü kızın öldürülmesine üzüldüm @xemrexxx @Çiğdem- @Forumdash
ayrıca başlarken çalan sweet dream şarkısıda çok güzel, kızı tamda o şarkıyı dinlerken öldürmeleri hangi insanlığa hangi vampirliğe hangi iblisliğe sığar :) kızı öldürenleri lanetliyorum? ölmese kimbilir belki benim kısmetimdi :)

işte katledilen pembe patili kız ve dinlediği güzel şarkı sweet dream :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,151
Puanı
1,061

pembe ayakkabılı kırmızı tişörtlü kızın öldürülmesine üzüldüm @xemrexxx @Çiğdem- @Forumdash
ayrıca başlarken çalan sweet dream şarkısıda çok güzel, kızı tamda o şarkıyı dinlerken öldürmeleri hangi insanlığa hangi vampirliğe hangi iblisliğe sığar :) kızı öldürenleri lanetliyorum? ölmese kimbilir belki benim kısmetimdi :)

görüyon mu @Çiğdem- parlak oğlan konuşmak için yorum konusu açtırmış :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

hahahah izlediğin için çok tşşk ederim cnm yalnız brakmadın beni :kiki::kiki::kiki:
o kızı öldürmüyorlar yiyorlar :F:F:F
gotham ve forever gibi bu dizide her bölüm farklı suçlular oluyor ama burdakı suçlular insan kılığına girmiş yaratıklar polisiyeyi fantastikle güzel birleştirmişler izlemeye devam et bence beğenirsin tarzına uyuyor :-):-):-)
@xemrexxx bak ricamı kırmıyor destere centilmenlik gör :F:F:F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben grimmin ilk 6-7bölümünü izlemiştim hatta senle sen foruma ilk geldiğin gün konuşmuşuz:X
Onlari yazmayı unutmuşum:X Grimm'i 6-7 bölüm yoğun dönemime geldi bıraktım öyle kaldı. TTP'yi luficer için izlemiştim zaten o adamın başka bir fantastik havası var zaten:X Gizemli rollerde çok iyi. Lost'ta izledin mi? Keza Süpernatural'deki rollü :X TTP'yi bir izleyip bıraktım çünkü başrol oyuncu bana itici geldi:X
https://fav10.net/forum/threads/the-originals-1-sezon-yorumları.201140/page-4#post-1624559

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben grimmin ilk 6-7bölümünü izlemiştim hatta senle sen foruma ilk geldiğin gün konuşmuşuz:X

https://fav10.net/forum/threads/the-originals-1-sezon-yorumları.201140/page-4#post-1624559
bu arada 4.sezon 1.bölüm yorumum
aaaa nick in amiri nasıl ölür yaa inanamıyorum ölmesine :T
moure bal ayına gitmeyerek vefasını gösterdi nick e bence
nick bir an önce grim olmalı tekrar yoksa dizi sıkabilir bu bölümdekı ahtapot adam çok çirkindi ıyy :ppp::ppp::ppp:
bu bölüm yakalansaydı keşke bakalım diğer hafta yakalanır umarım :kizgin::kizgin::kizgin:
@Forumdash grimi konuştuğumuzu unutmuşum ama evet ben foruma ilk geldiğim gün ilk sohbetimi senle yapmıştım süpernatural hakkında konuşup konusunu açtırmıştık:F:F
grime tekrar başla bence bakk @destere yi bile başlattım bu diziye :kiki::kiki:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
bu arada 4.sezon 1.bölüm yorumum
aaaa nick in amiri nasıl ölür yaa inanamıyorum ölmesine :T
moure bal ayına gitmeyerek vefasını gösterdi nick e bence
nick bir an önce grim olmalı tekrar yoksa dizi sıkabilir bu bölümdekı ahtapot adam çok çirkindi ıyy :ppp::ppp::ppp:
bu bölüm yakalansaydı keşke bakalım diğer hafta yakalanır umarım :kizgin::kizgin::kizgin:
@Forumdash grimi konuştuğumuzu unutmuşum ama evet ben foruma ilk geldiğim gün ilk sohbetimi senle yapmıştım süpernatural hakkında konuşup konusunu açtırmıştık:F:F
grime tekrar başla bence bakk @destere yi bile başlattım bu diziye :kiki::kiki:
Başlardım da yayın akışım dolu::( sen gibi ben de haftada 20 tane dizi izliyorum bunun yarısı ortak zaten:X