Exxen Gibi - Dizi Yorumları

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Bunlar böyle tüyler ürpertici insanlar işte yoldaşım... Benim o dizileri izleyeceğim ile ilgili ellerinde hiçbir delil yok lakin onlar burada neler konuşmuş hepsini görüyoruz... Büyük hainsiniz... @Sherlock @MasacRE
Yoldaşım sana haksızlık etmişiz onun farkına vardım az önce.. Allah kimseyi Exxen dizilerini izleyecek kadar zor duruma düşürmesin.. @Sherlock @MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bak bak bak.. @MEnes yoldaşımı yerli dizileri izlemekle suçlayan iki hain Exxen alıp dizilerini tüketme peşinde..
Bunlar böyle tüyler ürpertici insanlar işte yoldaşım... Benim o dizileri izleyeceğim ile ilgili ellerinde hiçbir delil yok lakin onlar burada neler konuşmuş hepsini görüyoruz... Büyük hainsiniz... @Sherlock @MasacRE
Yoldaşım sana haksızlık etmişiz onun farkına vardım az önce.. Allah kimseyi Exxen dizilerini izleyecek kadar zor duruma düşürmesin.. @Sherlock @MasacRE
Önemli bir yanılgıya düşmüşsünüz yoldaşlarım, burada biz bu dizileri tüketmek adına EXXEN almıyoruz. Acun beyciğim bizlere hediye ediyor, biz de bu hediyeye kayıtsız kalamıyoruz ve gereğini yapıyoruz... Yapıyoruz diyorum gerçi ancak ben henüz EXXEN içeriklerine ellemedim, bu işlemi Utku beyciğim gerçekleştirdi. :A @MasacRE

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Önemli bir yanılgıya düşmüşsünüz yoldaşlarım, burada biz bu dizileri tüketmek adına EXXEN almıyoruz. Acun beyciğim bizlere hediye ediyor, biz de bu hediyeye kayıtsız kalamıyoruz ve gereğini yapıyoruz... Yapıyoruz diyorum gerçi ancak ben henüz EXXEN içeriklerine ellemedim, bu işlemi Utku beyciğim gerçekleştirdi. :A @MasacRE
Haine bak yoldaşım.. @MEnes Bütün Sabar'ı bir hediye üyeliğe nasıl sattıklarını itiraf ediyor 😳😳 @MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Haine bak yoldaşım.. @MEnes Bütün Sabar'ı bir hediye üyeliğe nasıl sattıklarını itiraf ediyor 😳😳 @MasacRE
SABAR'ın en önemli parçalarından olan Leyla ile Mecnun isimli dizi de buraya gelecek, bakalım o zaman da aynı cümleleri kurabilecek misiniz sizi gidi hainler. Biz, Utku beyciğim ile tamamen Leyla ile Mecnun'a destek olma amaçlı Acun beyciğimin armağanlarını kullanma kararı aldık... 😳 @MEnes @MasacRE

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bu büyük bir haindir yoldaşım, hediye mediye diyerek yalandan kendini aklamaya çalışıyor... Exxen'in çöplüğünde boğulacağım demiyor da konuyu çarpıtıyor...
SABAR'ın en önemli parçalarından olan Leyla ile Mecnun isimli dizi de buraya gelecek, bakalım o zaman da aynı cümleleri kurabilecek misiniz sizi gidi hainler. Biz, Utku beyciğim ile tamamen Leyla ile Mecnun'a destek olma amaçlı Acun beyciğimin armağanlarını kullanma kararı aldık... 😳 @MEnes @MasacRE
Ney Ney NEY... Sen ve Leyla ile Mecnun'un adını ağzına almak... Şimdi burada acı gerçekleri ortaya çıkarıyorum... 35 40 bölüm izlediğin DESTANSI yapım hakkında bir konuşma yapma hakkına sahip değilsin... Senin en büyük hainliğin zaten Leyla ile Mecnun'a yaptığın muameledir... Aaaah ah... @Maskeli Fedai @MasacRE

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Bu büyük bir haindir yoldaşım, hediye mediye diyerek yalandan kendini aklamaya çalışıyor... Exxen'in çöplüğünde boğulacağım demiyor da konuyu çarpıtıyor...

Ney Ney NEY... Sen ve Leyla ile Mecnun'un adını ağzına almak... Şimdi burada acı gerçekleri ortaya çıkarıyorum... 35 40 bölüm izlediğin DESTANSI yapım hakkında bir konuşma yapma hakkına sahip değilsin... Senin en büyük hainliğin zaten Leyla ile Mecnun'a yaptığın muameledir... Aaaah ah... @Maskeli Fedai @MasacRE
Leyla ile Mecnun diyerek nasıl da yoldaşımı hassas yerinden vurmaya çalışıyor.. LiM'in orda yayınlanması Exxen konusunda sizin yaptıklarını aklamıyor eyyy hainler.. @MasacRE

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x11 1x12 (Sezon Finali)

11. bölüm "Yılmaz Bey Banyo" son derece absürt bir konuydu ama dedelerin olduğu bazı sahneler güldürdü. :A

12. bölüm "Atın Bulunuşu" güzel bölümdü. Hem konusu iyiydi hem de güzel espriler vardı. Her sezona böyle gerçeklikten kopuk bir bölüm sıkıştırsalar fena olmaz. :A

7/10 8/10

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bak bak bak.. @MEnes yoldaşımı yerli dizileri izlemekle suçlayan iki hain Exxen alıp dizilerini tüketme peşinde..

Hainli Fedai'ye bak... Dün bütün yoldaşlar birbirine girmiş, herkes karşılıklı birbirini gömerken bir köşede sessizce bekleyip doğru zaman gelince ikimize birden saldırısını yapmış... Çok tehlikelisin kütük dostum çook :A Hakkımızda yapılan bu asılsız iftiralara da gerekli cevabı Şerlok beyciğim vermiş zaten, ben daha bir şey demiyorum :A

Ferhattrgt

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
2
Feyyaz Yiğit aziz kediyle yaptığı bir Twitch yayını sırasında dizinin 2.sezonu için çalışmalara başladıklarını açıkladı

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
TV8'de ilk bölüm tekrarı yayınlanıyor şu an. :eek:
------

Vatkalı bölüm de başladı. :Z

Son düzenleme:

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Exxen'in en iyi işi. Zaten tek L&M ile Gibi izledim ama diğerlerini izlemeden bile bunu diyebilirim :A
Komedinin neredeyse bittiği ülkemizde oldukça kaliteli bir iş çizgilerini bozmadan devam edip uzun süreler devam ederler umarım. Mizahları baya başarılı ve az biraz Seinfeld kafası da yok değil.
Puanım ilk sezona genel olarak 8.3

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and bazinga

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
2.sezonu da baya iyi başladı :A Vücutçu Yalvaç adamdır :A Şu anda aktif işler arasında alanının en iyisi bu dizi.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
2x1

Genel olarak güzel bir bölümdü. Sadece önceki bölümlerin aksine 45 dakika sürdüğü için sonlara doğru biraz form kaybetmiş gibi geldi. Yine de ele aldığı temanın (kadınların uğradığı açık giyinme vs. baskıları, toplumda yaşadığı sorunları erkek bir vücutçu üzerinden anlatma) ilgi çekiciliği sayesinde her zamanki gibi güzel tespitler gördük.

"Cebimde 10 liranın olması 0 liranın olmasından daha çok canımı acıtıyor" ve "14. yumurtaya geldiğinde seni ne durdurdu, niye devam etmedin haşlamaya?" gibi replikler bayağı güldürdü. :F

Yılmaz'ın vücutçu çocuğa "Kediyle spor yapma bari" demesi de akılda kalan repliklerdendi. :F Park sahnesinde kedi muhtemelen o an kameraya girmiş ve doğaçlamayla işin içine katılmış çünkü senaryoya cuk oturmasına rağmen hiç senaryoluk gibi hissettirmedi.

7.5/10

• Beğendim
Reactions: Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Cumartesi ve pazar tam ikişer kez olmak üzere toplam 4 tekrar verdiler gören de Exxen'in değil TV8'in dizisi sanır. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
2x2

Komedi bakımından ilk bölüme göre bir tık geride olsa (yani güldüm ama pek kahkaha atmadım) da bu diziden sürekli kahkaha attırması gibi bir beklentim yok. O kadar sıradan ama çekici bir havası var ki en zayıf bölümü bile kendini izlettiriyor. :Z

İlkkan'ın kölelik olayı ve Sahibeler Sitesi sayesinde absürtlük seviyesinin iyice tavan yapan bir bölümdü ama buna rağmen her zamanki gerçekçiliğini de sürdürmüş. Zaten sosyal medyada da bu tarz olayları gördüğümüz için diziye yakışan bir tema olmuş. Özellikle Yılmaz, İlkkan ve Ersoy'un sahibenin evine gittiği kısımlar ve doktor odasındaki şöbiyet muhabbetleri güzeldi. Ayrıca en son sahnede İlkkan'ın (yani Kuki'nin :A ) bağlı halde olması ama kombicilerin aşırı alışmaktan olsa gerek hiçbir şekilde yadırgamaması da güldürdü. :F + "Yürümek matah bir şey değil. İlkkan abin yürüyor, gitti köle oldu" :F

Bu arada İlkkan travmatik durumunu diğerlerine anlattığında sürekli yakın plan çekimler yapılması Kırmızı Oda göndermesi olabilir mi diye düşündürttü. Hatta Yılmaz ve Ersoy da ağlamaklı tepki verdiği için onlar da danışanlarını ağlayarak dinleyen (gerçi ağlamasın da ne yapsın) Doktor Hanım'ı temsil ediyor bence. Henüz her şeyi oraya bağlayacak kadar kafayı kırmadığımı düşündüğüm için bilinçli bir göndermedir diyorum. :A Bu arada ekstra bilgi olarak sahibe kadın da yine KO'da Firuzan'ın pavyondaki arkadaşını canlandırıyordu görünce hemen tanıdım. :A

7/10

Son düzenleme:

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
2x2 dizinin en bomba bölümlerinden bir tanesi olabilir çok iyiydi :A Puanım rahat 8.8

İlkkan'ın halleri sesli güldürdü. Yılmaz'ın sinirlendiği zaman bel altı vurmak için Kuki demesi falan harikaydı :A

• Beğendim
Reactions: Aserat

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
1X1, 1X2

İlk bölüm oldukça küfürlü olması sebebiyle şaşırttı. Exxen'den beklemiyordum bu kadarını, aile ortamında izlenilmeyecek ölçüde küfürler söz konusu :A

Her bölüm farklı temada olması yönüyle ilginç. İlerledikçe açacak gibi bakalım...

Kokariçci adam ve levhacı adam cidden tam bir esnaf rolü yapmışlar, 10/10 doğallık :A Tamam absürt dizi olduğu için mantık aranmaz ama polisi arar aramaz gelmeleri zorlamaydı biraz sanki :A

2. bölümü ilk bölüm kadar beğenmedim ama kıyafet baskısına yönelik fena değildi...