Gençler En Çok Hangi Diziyi İzliyor?

ben bu sonuclara inanmiyorum pis yedili'yi en cok gencler izloyo burada hic yok.

Bizimki Lise olduğu için bizim okulda en çok Pis Yedili izleniyor
Leyla ile Mecnun'u sorsam bilen bile çok az olur

Liste 15-29 yaş arasını kapsıyor. Pis Yedili daha çok lise ve ilköğretime hitap eden bir dizi diye düşünüyorum.
25 yaşında bir adam kolay kolay Pis Yedili izlemez...

Liste 15-29 yaş arasını kapsıyor. Pis Yedili daha çok lise ve ilköğretime hitap eden bir dizi diye düşünüyorum.

15 üstü izlemez pis yediliyi

Ozan bu mesajınla 25 yaşında Pis Yedili izleyen kişileri küstürdün.
Şaka bir yana, güzel laf.

bizim okulda cartoon network izleniyor ilk sıradaki kanaldır

Müthişsin.

yani sonuçlar dogru bencede. geçler arasında en fazla kurtlar vadisi izleniyor ama çıkan rakam %10 bile değil

Valla o gençler bizim okulda yok niyeyse.
Kurtlar Vadısını liseliler izliyor, üni.lilerin pek dizi izleme şansı yok. İzlemeye fırsat bulurlarsa da Spartacus gibi diziler izliyorlar, bizim arkadaşlar çok entellektüeldir.

sizin oradaki üniversitelileri bilmemde bizim buralardaki üniversiteliler fatmagülü izliyor, behzat ç. yi izliyor, keşanlıyı izliyor, herşeyden önemlisi muhteşem hürremi izliyor şekil a da görüldüğü gibi

boşuna kendinizi yormayın arkadaşlar kabul etsenizde etmesenizde gençler en çok vadiyi izliyor

tebrikler vadiye
behsat ç reytingleri idare eder ab'de bence gayet normal 22:00 da yayınlanıyor öyle değilmi

haklsısınız arkadaşlar üniversitelilerin tercihi fatmagül, muhteşem, behzat .ç , ve keşanlı

hangi üniversite bu ya öbgz 2.dizi çıkmış
kuzey güney-muh.yy.-behzat ç. varken. kvp 1. dir ama o kadar oranı yoktur bence.

hangi üniversite bu ya öbgz 2.dizi çıkmış
kuzey güney-muh.yy.-behzat ç. varken. kvp 1. dir ama o kadar oranı yoktur bence.

Bu anket bir üniversite anketi değil, gençlik anketi imiş. Yani genç olan herkes var.
Bir yanlış anlaşılma olduğunu düşünüp düzeltmek istedim.

Valla bizim üni.'de de yapılmış olsa onlar 1 numara endgame.
mesela benim Kvp izleyen arklarım vardı, şimdi Spartacus izliyorlar.

Poly tehlikeli laflar ediyorsun, sitemizde fanatik KVP'liler var biliyorsun, dikkatleri üzrerine yönelebilir.