Kanal D Gelinim Mutfakta - Program Yorumları

Uuuuu yeni versiyonu gelmiş şarkının uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

• Harika
Reactions: xBUGRAx
Şu dans sahnesi ile gelsin :A

tenor.gif
Neyle gelirse gelsin de gelsin artık. :A

Yeni şarkıyı daha yeni dinledim, Onur ve Seda faciasından sonra çok güzel söylemiş Demet Akalın. :bhr: Tıpkı Aydilge'den sonra Kiraz Mevsimi şarkısı gibi. :A

Onur ve Seda neyse de Aydilge'nin hakkını niye yiyelim? 😱 O zaten çok güzel söylüyordu, Demet'te o gittikten sonra çok güzel söyledi. Burada da Fatih'ten sonra en iyi Demet Akalın söyledi işte. :bhr:
Demet Akalın'ı üstün tuttun ondan :A. Demet mi güzel söylüyor :F :F. Bence programın en berbat sunucusu :A :A

• Sinir Bozucu
Reactions: Emre Ozansoy
Program o kadar basitleşmiş ki az önce açtım biraz izledim. Bir kayınvalide paşa dedesinin resmini getirmiş stüdyoya (gel de inan gerçek olduğuna) diğeri "Bu adam kim? Ben burasının sahibi zannettim" diyor ve resmi kaldırmaya çalışıyor, getiren izin vermiyor. :A Fatih Ürek zamanında program böyle değildi. Her yaşanan olay resmen kurgu, oyunculuklar Flash TV oyunculukları. Hala izlenmesine şaşırıyorum açıkçası.

Program o kadar basitleşmiş ki az önce açtım biraz izledim. Bir kayınvalide paşa dedesinin resmini getirmiş stüdyoya (gel de inan gerçek olduğuna) diğeri "Bu adam kim? Ben burasının sahibi zannettim" diyor ve resmi kaldırmaya çalışıyor, getiren izin vermiyor. :A Fatih Ürek zamanında program böyle değildi. Her yaşanan olay resmen kurgu, oyunculuklar Flash TV oyunculukları. Hala izlenmesine şaşırıyorum açıkçası.
Özlem-Nurten, Hanife-Başak vs. olduğu zamanlar daha keyifliydi program cidden.

• Beğendim
Reactions: Hazem
Kesin kurgudur bunlar.Kavgalar bayılmalar gelin kaynana hep reyting için kullanıldı.