TVen Gelinim Forumda 2.Bölüm

Harika bir bölüm olmuş Atacan'ım :Z @mrt-06 Gifler çok iyi oluyor gülüyorum baya özellikle Dilber Hala'ya :A @Aserat

Ay bu @sokak sanati daha gelinini tanımıyor ben direk 4'ü @Çiğdem- yapmıştır diye düşündüm doğru çıktı :A

2. pastanın da sana ait olduğunu anladım hemen seni iyi tanıyorum cidden acaba ben mi kaynanan olsaydım :A :A @xBUGRAx

Millet şarkı paylaşıp prim yapacak 5 dakikanı almaz konu:D

Ben de bugün döndün sanıp sevinmiştim :T: :F Benim bildirimlere de dönersin yatmadan, çok da ağaç etme :A

Ben de şimdi çiğ köfte söyledim yiyecem. :Z
Konuyu önceden açsam iyi reytingi olurdu ama şimdi vakit bulamıyorum gerçekten zaten ben işin hep eğlencesinde oldum :A

Pazartesi akşamı açailirsem açacam Perşembe son süre verip 2.bucuk gün olur aa pazartesi açamazsam salı gündüz açarım sizle konusmak için giriyorum yoksa çoktan uyumuştum geldimizden beridir 1 gün dısında mola vermedik :A

Harika bir bölüm olmuş Atacan'ım :Z @mrt-06 Gifler çok iyi oluyor gülüyorum baya özellikle Dilber Hala'ya :A @Aserat

Ay bu @sokak sanati daha gelinini tanımıyor ben direk 4'ü @Çiğdem- yapmıştır diye düşündüm doğru çıktı :A

2. pastanın da sana ait olduğunu anladım hemen seni iyi tanıyorum cidden acaba ben mi kaynanan olsaydım :A :A @xBUGRAx
@sokak sanati Bana car car ediyor asıl benim ona car car etmem lazım ama buldu sakin gelini :A :A :A @mrt-06