Gecenin Kraliçesi'nin Afişi Yayınlandı

FurkanTB

Favori Üye
Reaksiyon puanı
345
Puanı
185
elif zaten arap alfabesinin ilk harfi değil mi (b) @Polat Şaşmaz a soralım bir iyi bilir :D

medya balonu malonu sonuçta her alanda fark atıyor seninkine neyse yılı nenleri konusuna gidiyim ben sen devam et:D
Ellen ismi konuldu oradaki çocuklara

Bilmiyorum ya meryemine çok fark attıkları aşikarda Tubaya asla atamayacaklar tubanın seviyesine asla gelemeyecekler nokta

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,078
Puanı
1,061
Ellen ismi konuldu oradaki çocuklara

Bilmiyorum ya meryemine çok fark attıkları aşikarda Tubaya asla atamayacaklar tubanın seviyesine asla gelemeyecekler nokta
sen nokta koy haber sayısı-ödül sayısı-reytingler-yurtdışında başarı hepsinde serenayın bile gerisine düştü Tuba :Danca twitterdaki 5-10 bin kişilik desteğiniz var işte:D

FurkanTB

Favori Üye
Reaksiyon puanı
345
Puanı
185
sen nokta koy haber sayısı-ödül sayısı-reytingler-yurtdışında başarı hepsinde serenayın bile gerisine düştü Tuba :Danca twitterdaki 5-10 bin kişilik desteğiniz var işte:D
Serenay mı ahaha peşindeki 15 yaşındaki fanları mı belirliyor ayrıca serenayın savunmasını neden yapıyosun lale devriyle meşur olmuş şurada iki yıldır meşur olmuş kişiyle tubayı karşılaştırıyorsun gerçekçi ol bu arada zsmanında her haberde tuba nın yanına oyuncuların bazılarını koyup haber yapıp popülerletmeyeetme çalışan medyayıda unutmadık nokta

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,078
Puanı
1,061
Serenay mı ahaha peşindeki 15 yaşındaki fanları mı belirliyor ayrıca serenayın savunmasını neden yapıyosun lale devriyle meşur olmuş şurada iki yıldır meşur olmuş kişiyle tubayı karşılaştırıyorsun gerçekçi ol bu arada zsmanında her haberde tuba nın yanına oyuncuların bazılarını koyup haber yapıp popülerletmeyeetme çalışan medyayıda unutmadık nokta
nokta nokta diyip yazmaya devam ediyon ilginç :D
kimleri koymuşlar tubişin yanına söyle de biz de bilelim:D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,685
Puanı
1,061
Klişe bir afiş olsa da güzel uyum yakalandığı aşikar. Diziye başarılar şimdiden. :)

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
@FurkanTB ya allah aşkına laf yarıştırdığın kişiye bak:A Tuba'nın başarıları adı yeri belli bir oyuncu bu konu tartışmaya açık bir konu bile değil :) Reyting deniyor Tubanın başrolünde olduğu tüm dizilerin ilk bölüm reytinglerine baksın kpa (KPA'da çok talihsiz bir dönemde ve sezon ortasında başlamasına rağmen fena başlamamıştı) tüm dizileri 8+ reytinglerle başladı.Sonrası senaryoya kalan bir iş 20 dakika tarzı dizilerin hiç biri iyi reyting alamadı zaten Gönülçelen tek sezon sürmesi gereken bir diziyi ki ilk sezon reytingleri ortada uzadıkça dizinin iyice suyu çıkmıştı ki ben bile 2.sezon bazı bölümlerini izlememiştim.:( Ortadoğuda yeri zaten belli ki son birincilik haberi de birçok gazete ve internet sitesinde haber oldu HABER MERAKLISI arkadaşa duyurulur:F

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,078
Puanı
1,061
ay nerede kaldı diyordum bu aralar çok uzun uzun yazması normal malum kişinin :D tubişin tek efsanesi asi o da gidebilir muratın yeni dizisiyle korku seviyesi tavan :A @Çiğdem- @destere

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ay nerede kaldı diyordum bu aralar çok uzun uzun yazması normal malum kişinin :D tubişin tek efsanesi asi o da gidebilir muratın yeni dizisiyle korku seviyesi tavan :A @Çiğdem- @destere
1 dizi dışında tutan işi yok oda ilk dizilerinden dahada bu saatten sonra tturması zor zatn yorm yapılıcak kariyeri olmadığından birşey söylemicem :F:F:F

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Tuba'yla bu kadar kafayı bozmanız bile onun ne kadar başarılı bir isim olduğunun kanıtıdır.eee size de hak veriyorum ama her seferinde tamam bitti artık teklif gelmez fiyatı düşer diye hayallere kapıldıkça kadın fiyatını arttırarak türkiyenin en iyi yapımcısı ile çalışmaya devam ediyor acınız büyük:A:A
Ayrıca siz kıskanmaya boş konuşmaya devam edin siz konuştukça allahın sopası misali Tuba'dan uluslararası adaylıklar gelmeye devam ediyor.Şimdi de 2 dakikalık rolü ile uluslararası filmmaker festivalinde en iyi kadın oyuncu dalında aday olmuş :)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,078
Puanı
1,061
ay canım türkiyenin en iyi yapımcısı son 3 dizisinden biri 13. bölüm diğer 9.bölümde kaldırıldı:D ayrıca istediği yapımcıyla çalışsın ücreti aras bulutla aynı yani bir yıldız değil yapımcının gözünde de :D

adaylıklar gelsin magazin görmedikçe o adaylıkları bir etkisi yok :) bu halk da tubişe benimsemediğine göre görmemeye devam edecek gazeteler:)))

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Yok yanılıyosun Tuba figüran oyuncularla aynı parayı alıyo:F kafan mı güzel diycem de her zaman inanmak istediğine inanan at gözlüğü kafası:X Ay Yapım bu ülkenin en kaliteli en iyi yapım şirketinin başında bu net bir gerçek :)
hımmmm şimdide başarının ölçütü MAGAZİN oldu demek Tuba'yı magazinin şişirdiği insanlarla karıştırma bence

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,078
Puanı
1,061
magazin kendini sattırmayan insanları yazmaz gülüm :) kendini halka sattırmayanın da halkın gözünde değeri yoktur :D Tuba için emmyden eli boş döndü engin akyürek için helal olsun emmy de.. başlıklarını atanlar aynı gazeteler :)) fark var işte :)))
aras da 50 bin alıyor tuba da bir fark yok gerçi aras daha fazla almalı :)))

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Magazin gülü olan insanların imajı da ortada :X
Arasın muhasebecisisin herhalde aldığı bu ücrete inandıysan:F ayrıca Tuba KPA'dan 69 bin tl kazanıyordu yurt dışı satış gelir payı hariç:)