Gecenin Kraliçesi'nin Afişi Yayınlandı

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Bence yaşlı adam ortada olmalıydı. Araya giren adam rolünde @xemrexxx

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,078
Puanı
1,061

FurkanTB

Favori Üye
Reaksiyon puanı
345
Puanı
185
tüm oortalama zaten 4.5 :D ilk sezonun ortalaması 5.55 :=)))) 1-2 bölüm ab de 7 yi geçmiş sadece :)) her türlü başarızı bir dizi
Gk çıksın 7 oranada görelim ozaman sana ben diyeceğim başarısızmı değilmi :)) ben kosem için de dedim ve doğru çıktı muhtfşem yüzyıl bir sonraki bölümüyle dibe vuracaktır benim fikrim bu yönde

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,078
Puanı
1,061
Gk çıksın 7 oranada görelim ozaman sana ben diyeceğim başarısızmı değilmi :)) ben kosem için de dedim ve doğru çıktı muhtfşem yüzyıl bir sonraki bölümüyle dibe vuracaktır benim fikrim bu yönde
yanlız kösem ab de 8 i geçiyor senin kpa için 7 aldı dediğin grup ab:)))

FurkanTB

Favori Üye
Reaksiyon puanı
345
Puanı
185
yuh çok uçtun en yükseği 6.58 roma bölümü :)))
zaten 6 yı 4 kere geçebilmiş :) neyse zaten kösem kpa gibi diğer ülkelerde başarısız olmicek :)))
Kpaaskın yurt disi bsarisini biliykrsun boşa bir sey yazmak istemiyorum ihracatta 2 . Oldugunu birsinbu basari degilmi

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,078
Puanı
1,061
Kpaaskın yurt disi bsarisini biliykrsun boşa bir sey yazmak istemiyorum ihracatta 2 . Oldugunu birsinbu basari degilmi
yüksek fiyata satılmak= yüksek reytingler almak değil furkişim :D şu an ekranda en yüksek ücreti kvp akıyor ama en çok izlenen 6.-7. dizi :))) her yerde çökmüşünüz reytingte Allah tan 50 bölüm olarak satılmış da kuruldunuz:D

FurkanTB

Favori Üye
Reaksiyon puanı
345
Puanı
185
yüksek fiyata satılmak= yüksek reytingler almak değil furkişim :D şu an ekranda en yüksek ücreti kvp akıyor ama en çok izlenen 6.-7. dizi :))) her yerde çökmüşünüz reytingte Allah tan 50 bölüm olarak satılmış da kuruldunuz:D
Yav hehe tubadan duymasam sana inanacağım ;)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,078
Puanı
1,061
Yav hehe tubadan duymasam sana inanacağım ;)
tubadan tabi duyarsın sadece laf duyarsın bir kanıt sunamaz :D sen hangi sanatçının çıkıp başarısız oldum dediğini gördün:A zaten ay yapım olmasa tubişe bakan olmicek yurtdışında reklam ücreti meryemden hazaldan bile düşük bırak bergüyü bereni :D

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,078
Puanı
1,061
Haha tuba gibî bir kadından bahsediyoruz tuba hırslı ve başarıszlığa tahammmülü olmayan oyuncu değil gayet kendini bilir ayrıca asla kanıtsız kobuşmaz tatlışşşş:F
konuşmuş işte kanıt olsa sen ya da başka bir fanı paylaşırdı o sözlerden sonra :A boşa atıp dolu tutmaya çalışmış ama kimse yememiş ne yazık ki kuş öldü beybi sizi takan yok :D mbc anketinde beren ya da serenay 1. olacaktı sen gör tüm basın nasıl yazıyordu :A

FurkanTB

Favori Üye
Reaksiyon puanı
345
Puanı
185
konuşmuş işte kanıt olsa sen ya da başka bir fanı paylaşırdı o sözlerden sonra :A boşa atıp dolu tutmaya çalışmış ama kimse yememiş ne yazık ki kuş öldü beybi sizi takan yok :D mbc anketinde beren ya da serenay 1. olacaktı sen gör tüm basın nasıl yazıyordu :A
Tatlış yazmasınlar arap dünyası çalkalanmıştır nede olsa elif ismnin arpçası verilmiş hani buradan yak beren kim sereny kim heee doğru medya balonu olan bu iki isîmdi haklısınnnnn :Z

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,078
Puanı
1,061
Tatlış yazmasınlar arap dünyası çalkalanmıştır nede olsa elif ismnin arpçası verilmiş hani buradan yak beren kim sereny kim heee doğru medya balonu olan bu iki isîmdi :Z
elif zaten arap alfabesinin ilk harfi değil mi (b) @Polat Şaşmaz a soralım bir iyi bilir :D

medya balonu malonu sonuçta her alanda fark atıyor seninkine neyse yılı nenleri konusuna gidiyim ben sen devam et:D