Gecenin Kraliçesi'nin Afişi Yayınlandı

Bence yaşlı adam ortada olmalıydı. Araya giren adam rolünde @xemrexxx

tüm oortalama zaten 4.5 :D ilk sezonun ortalaması 5.55 :=)))) 1-2 bölüm ab de 7 yi geçmiş sadece :)) her türlü başarızı bir dizi
Gk çıksın 7 oranada görelim ozaman sana ben diyeceğim başarısızmı değilmi :)) ben kosem için de dedim ve doğru çıktı muhtfşem yüzyıl bir sonraki bölümüyle dibe vuracaktır benim fikrim bu yönde

Gk çıksın 7 oranada görelim ozaman sana ben diyeceğim başarısızmı değilmi :)) ben kosem için de dedim ve doğru çıktı muhtfşem yüzyıl bir sonraki bölümüyle dibe vuracaktır benim fikrim bu yönde
yanlız kösem ab de 8 i geçiyor senin kpa için 7 aldı dediğin grup ab:)))

yuh çok uçtun en yükseği 6.58 roma bölümü :)))
zaten 6 yı 4 kere geçebilmiş :) neyse zaten kösem kpa gibi diğer ülkelerde başarısız olmicek :)))
Kpaaskın yurt disi bsarisini biliykrsun boşa bir sey yazmak istemiyorum ihracatta 2 . Oldugunu birsinbu basari degilmi

Kpaaskın yurt disi bsarisini biliykrsun boşa bir sey yazmak istemiyorum ihracatta 2 . Oldugunu birsinbu basari degilmi
yüksek fiyata satılmak= yüksek reytingler almak değil furkişim :D şu an ekranda en yüksek ücreti kvp akıyor ama en çok izlenen 6.-7. dizi :))) her yerde çökmüşünüz reytingte Allah tan 50 bölüm olarak satılmış da kuruldunuz:D

yüksek fiyata satılmak= yüksek reytingler almak değil furkişim :D şu an ekranda en yüksek ücreti kvp akıyor ama en çok izlenen 6.-7. dizi :))) her yerde çökmüşünüz reytingte Allah tan 50 bölüm olarak satılmış da kuruldunuz:D
Yav hehe tubadan duymasam sana inanacağım 😉

Yav hehe tubadan duymasam sana inanacağım 😉
tubadan tabi duyarsın sadece laf duyarsın bir kanıt sunamaz :D sen hangi sanatçının çıkıp başarısız oldum dediğini gördün:A zaten ay yapım olmasa tubişe bakan olmicek yurtdışında reklam ücreti meryemden hazaldan bile düşük bırak bergüyü bereni :D

Haha tuba gibî bir kadından bahsediyoruz tuba hırslı ve başarıszlığa tahammmülü olmayan oyuncu değil gayet kendini bilir ayrıca asla kanıtsız kobuşmaz tatlışşşş:F
konuşmuş işte kanıt olsa sen ya da başka bir fanı paylaşırdı o sözlerden sonra :A boşa atıp dolu tutmaya çalışmış ama kimse yememiş ne yazık ki kuş öldü beybi sizi takan yok :D mbc anketinde beren ya da serenay 1. olacaktı sen gör tüm basın nasıl yazıyordu :A

konuşmuş işte kanıt olsa sen ya da başka bir fanı paylaşırdı o sözlerden sonra :A boşa atıp dolu tutmaya çalışmış ama kimse yememiş ne yazık ki kuş öldü beybi sizi takan yok :D mbc anketinde beren ya da serenay 1. olacaktı sen gör tüm basın nasıl yazıyordu :A
Tatlış yazmasınlar arap dünyası çalkalanmıştır nede olsa elif ismnin arpçası verilmiş hani buradan yak beren kim sereny kim heee doğru medya balonu olan bu iki isîmdi haklısınnnnn :Z

Tatlış yazmasınlar arap dünyası çalkalanmıştır nede olsa elif ismnin arpçası verilmiş hani buradan yak beren kim sereny kim heee doğru medya balonu olan bu iki isîmdi :Z
elif zaten arap alfabesinin ilk harfi değil mi (b) @Polat Şaşmaz a soralım bir iyi bilir :D

medya balonu malonu sonuçta her alanda fark atıyor seninkine neyse yılı nenleri konusuna gidiyim ben sen devam et:D