Game Of Thrones 8.Sezon | RESMİ FRAGMAN

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
65536

Game Of Thrones'un merakla beklenen 8.sezon fragmanı yayınlandi. Geçtiğimiz aylarda kısa bir teaser yayınlayan HBO, az önce resmi hesaptan ilk fragmanını paylaşti.

İşte O Fragman

2.Teaser

Son düzenleme:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Spoilerlık bir şey olmasın diye baya uğraşılmış belli. Yine de teoriciler buradan bile bolca malzeme bulur :A Yalnız ak gezensiz fragman yapmaları da ilginç olmuş. Sadece en sonda Night King'in atının ayağı var o kadar. Ama yine de fragmanın hemen her anında hissettiriyorlar varlığını. Mesela Arya'ya üç buçuk attıracak bir canlı yok şu dünyada. Muhtemelen Winterfell basılmış Arya korku içinde kaçışıyor, yüzünde de kan var.

Bir de Tormund ile Beric ölmemiş yav. Koca duvar yıkıldı nasıl kurtuldu onlar oradan, ben onlara direk öldü gözüyle bakıyordum :A

• Beğendim
Reactions: Forumdash

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Senin aklın fikrin şeyde olduğundan o kısımlardan başka bir şey görmemişsindir :A
Orjinal dizimagta konu açmıştım utanmıyormusunuz bunu nasıl izliyorsunuz diye çünkü annemin babamın yanında izliyorum yorumları okuyordum yanı tek izlemeyi kast etmiyorum :F

Ayy hemen senin gibi kütükler doluştu konuya :F :F :F @Forumdash @dreamy @Harunnn60 @xemrexxx

Ben annemin babamın yanında izlemeyi bırak izlerken görseler ooo :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Orjinal dizimagta konu açmıştım utanmıyormusunuz bunu nasıl izliyorsunuz diye çünkü annemin babamın yanında izliyorum yorumları okuyordum yanı tek izlemeyi kast etmiyorum :F

Ayy hemen senin gibi kütükler doluştu konuya :F:F:F @Forumdash @dreamy @Harunnn60 @xemrexxx

Ben annemin babamın yanında izlemeyi bırak izlerken görseler ooo :F
Hadsize bak kendi izlemiyor bir de gitmiş millete sataşmış nasıl izliyorsunuz diye :A Neyse haddini bildirmişler sana iyi olmuş :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ahh romanı bukadar güzel olan bir serinin dizisi nasıl bukadar kötü olabiliyor yıllardır bunu düşünüyorum ?A:A

Ekranlara ejderhalar dısında işe yarar bişi koyamadılar ama şu ejdarhalalar ile alakalı bir ayrı dizi yapılırsa izlerim ?A:A @MasacRE @dreamy @Tolstoyevski @xemrexxx @Harunnn60
Sen kitabı okudun mu :eek: 7 senelik forum hayatımda ilkkez şok ettin beni :F:F

Evet ben de istiyorum Ejderhalarla ilgili spin-off ? Geçmişi olan bi hikaye zaten

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Unuttuk diziyi ya 7 sezonu özet geçen bir yer var mı acaba? :D

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,733
Puanı
710
Ahh romanı bukadar güzel olan bir serinin dizisi nasıl bukadar kötü olabiliyor yıllardır bunu düşünüyorum ?A:A

Ekranlara ejderhalar dısında işe yarar bişi koyamadılar ama şu ejdarhalalar ile alakalı bir ayrı dizi yapılırsa izlerim ?A:A @MasacRE @dreamy @Tolstoyevski @xemrexxx @Harunnn60
O dizi çıkasıya... Bakalım görevilecek miyiz o günleri. :A Birkaç dizi yapacaklardı galiba illaki biri ejderhaları konu eder diye ümit ediyorum. :D

• Harika
Reactions: Çiğdem