sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Game of Thrones 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

got7-768x392.png

Dünyanın en çok konuşulan dizilerinden biri olan Game of Thrones'un 7. sezon başlangıç tarihi belli oldu.

Her yıl Nisan ayının sonunda başlayan yeni sezon bu yıl 16 Temmuz tarihinde başlayacak. HBO, merakla beklenen geri dönüş tarihiyle birlikte teaser ve poster de paylaştı. Yayınlanan videoda Jon Snow'un 'savaş temalı' sözleri ve ejderhaların 'ateş' göndermesi yer alıyor. 'Buz' temalı yeni sezon afişini ve Büyük Savaş’ın yaklaştığını da varsayarsak hayli dolu bir sezon bizleri beliyor gibi.

Dizinin 7. sezonu önceki sezonlar gibi 10 bölüm değil 7 bölüm olacak. Kalan bölümler ise final sezonu olacak olan 8. sezonda yayınlanacak.

Lafı daha fazla uzatmadan sizleri teaser ve poster ile baş başa bırakıp haberimizi noktalıyoruz. İşte Game of Thrones yedinci sezon ilk fragman ve görseli:

Orijinal formatta oku

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Şimdi fark ettim. Heykeller belli bir sırayla birbirini yok ediyor. Hikayenin sırasıyla. Baratheon, Targaryen Ejderhalarını yok ediyor. Aslan, geyiği avlıyor. Ve en önemlilerden biri Kraken var. Bu sezon kraken görebiliriz.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@FaJi ayıp denen bir şey var orta yerde açık spoiler vermişsin Allah'tan ilk cümlede fark edip fazla bir şey görmedim. Herkes sızdırılan senaryoyu okudu mu sanıyorsun? :(

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Abi Temmuz nedir? Güncel takip edince beklemek sinir ediyor.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
harbiden temmuz neyin nesi bu sene erteleyen erteleyene? yaza kalan dizileri anca güze doğru @Çiğdem- le birlikte izlerim :)

bir de yedi bölüme indirmişler zaten 10 bölüm çok azdı ?

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Abi dizinin görüntü paylaşmasına bile gerek yok. Arkada çalan müzikle birlikte karakterlerin konuşmaları bile tüylerimi diken diken yapmaya yetti sabah sabah. Ve diyeceğim odur ki Long Night is coming... Son 2 sezonun muazzamlığına en ufak gölge düşüren bir bölüm görmek istemiyorum. Zaten 7 ve 6 bölüm olacak tüm bölümler efsane olmalı. Hadi göreyim sizi uçuş modunda şu efsane diziye güzel bir final yapın.

Tarih olarak Haziran civarı deniyordu Temmuz'a ertelenmesi üzdü biraz. Ama neyse zaten beklemeyi bu diziyle öğrenmişim, hiç sorun yok yine beklerim. Ben hep beklerim yeter ki gelsin. :)

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
@FaJi ayıp denen bir şey var orta yerde açık spoiler vermişsin Allah'tan ilk cümlede fark edip fazla bir şey görmedim. Herkes sızdırılan senaryoyu okudu mu sanıyorsun? :(
Cümleye devam etseydin anlardın. Afişten de mi bir şey anlamadın?
Edit: Spoilerlarımın hepsini kutucuk içinde yazdım. Afişte koskoca ejderha var. Ejderhanın ismini vermek mi spoiler oluyor?
Edit2: Çok sinirlendim abi. Ayıp falan yok ortada. Spoiler kutusundakiler de bir tahmin. Olmayabilir de.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Afişten bile belli oluyor; ne kadar kaliteli bir dizi olduğu Game of Thrones'un. Müziklerini bile özlemişim. Büyük bir merakla bekliyorum yeni sezonu. Özellikle 6. sezonun mükemmelliği aklıma geldikçe dahada heyecanlanıyorum. Bakalım nasıl bir yeni sezon izleyeceğiz. 7 bölüm olacak olması kalitenin çok başka bir seviyede olacağının göstergesi bence. İzleyeceğimiz 7 bölümde final tadında olacaktır. Tek üzüldüğüm nokta Temmuz'a kadar bekleyecek olmamız. Keşke beklendiği gibi Haziran'da başlasaydı yeni sezon.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
fındık bahçesine dev ekran kurarız bu temmuzda, fındık bahçesinde izleriz game of thrones dizisini :)
Hhahaha aa evet temmuz son haftalarında 1 haftapılına yine forumdan ayrılıcam yine başlayacak fındık eziyeti :( :( :( gelip benim yerime toplasan gerçekten bende çadırda serinde yatarım :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hhahaha aa evet temmuz son haftalarında 1 haftapılına yine forumdan ayrılıcam yine başlayacak fındık eziyeti :( :( :( gelip benim yerime toplasan gerçekten bende çadırda serinde yatarım :A :A :A
sen nerde ben orda:) boşver kim toplasa toplasın fındıklamı uğraşacağız o sıcakta ? biz çadıra girip başbaşa game of thrones izleriz :)

Temmuz nedir la. Kesin yine ertelenir o.
topu topu 7 bölümmüş zaten en iyisi bekleyip biriktirmek ve hepsini bir günde izlemek :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
sen nerde ben orda:) boşver kim toplasa toplasın fındıklamı uğraşacağız o sıcakta ? biz çadıra girip başbaşa game of thrones izleriz :)

topu topu 7 bölümmüş zaten en iyisi bekleyip biriktirmek ve hepsini bir günde izlemek :)
O zamana kadar spoiler fışkırtmasınlar ? :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
@xemrexxx den uzak dursan yeterli spoiler pırtlatacak bir o var forumda :)
O rahatsız geçen sene de sabaha karşı geldiydi biz basket maçı izlerkene spoiler yumurtladıydı. :A Tabii ben o zamanlar izlemediğim için bir fok anlamadım kıyısından döndüm ama @MEnes falan baya yalayıp yuttu spoilerı :A Bu sene de aynı haltı yer herhalde :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
O rahatsız geçen sene de sabaha karşı geldiydi biz basket maçı izlerkene spoiler yumurtladıydı. :A Tabii ben o zamanlar izlemediğim için bir fok anlamadım kıyısından döndüm ama @MEnes falan baya yalayıp yuttu spoilerı :A Bu sene de aynı haltı yer herhalde :A
iyiki dizilere ayrıntılı yorum yapmıyor valla ayrıntılı yoruma girse onun dizileri ya izlemeyi bırakacaksın ya da diziyi izlemeden konuya girmeyeceksin:) ama kurtulmakta kolay değil geçen sezon benim profil sayfama girip gottan spoiler vermişti tosbağa :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
iyiki dizilere ayrıntılı yorum yapmıyor valla ayrıntılı yoruma girse onun dizileri ya izlemeyi bırakacaksın ya da diziyi izlemeden konuya girmeyeceksin:) ama kurtulmakta kolay değil geçen sezon benim profil sayfama girip gottan spoiler vermişti tosbağa :)
En uyuz olduğum şey :A Bizim ailede de bu tarz saykodelik canlılar var mesela diziyi ortasından izliyorlar :A Ulan dizinin başında ne oldu kim kimi gondikledi kim kimin arkasından iş çevirdi bi fok bilmeden yaldır yaldır izliyorlar kanser oluyorum öyle tiplere :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
En uyuz olduğum şey :A Bizim ailede de bu tarz saykodelik canlılar var mesela diziyi ortasından izliyorlar :A Ulan dizinin başında ne oldu kim kimi gondikledi kim kimin arkasından iş çevirdi bi fok bilmeden yaldır yaldır izliyorlar kanser oluyorum öyle tiplere :A
ama bizim yerli diziler spoiler a müsait diziler çünkü öyle çok şey olmuyor yani çok şeyler olurmuş gibi yapsalarda kuru kalabalık :)
bizim dizilerin ilk beş dakikasını ve son on dakikasını izle her bölüm? anlamadığın tek bir yer kalmaz :)