Klasik Game of Thrones 4. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ve merakla beklenen o an geldi. İlk üç sezonuyla televizyon tarihinin en parlak işleri arasına adını yazdıran Game of Thrones 4. sezonuyla geri dönüyor.

Bu gece yarısı ABD'de HBO'da yayınlanacak olan dizi hemen ertesi gün ülkemizde CNBC-e'den de izlenebilecek.

Sezon boyunca her hafta bölüm yorumlarını bu başlıktan yapabilirsiniz.

Sezona girmeden önce Emmy ödüllü jenerikle açılışı yapalım. :)

Game-of-Thrones8.jpg

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,687
Puanı
1,061
Yıl olmuş 2014 hala youtube'a giremiyor musunuz ya :D

Heyecan dorukta, bu dizi kadar kendini beklettiren bir dizi daha yok herhalde. Bildiğin baya heyecanlıyım şu an. Ne derbi ne sınavlar, Game of Thrones bir başka. :Z
Başbakan sağolsun diyeceğim de siyasete girmek istemiyorum bu konuda. :D Bildiğim DNS'leri de engellemişler giremiyorum. :D

Yarın arabama kavuşacağım bende ama onun heyecanı yok Game of Thrones'in heyecanı var. :F

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Başbakan sağolsun diyeceğim de siyasete girmek istemiyorum bu konuda. :D Bildiğim DNS'leri de engellemişler giremiyorum. :D

Yarın arabama kavuşacağım bende ama onun heyecanı yok Game of Thrones'in heyecanı var. :F
hosts dosyasını düzenleyerek gir araştır bulursun dns falan uğraşmaya gerek yok. (Gerçi dns daha kolay normalde de engellediler işte. :D)

O kadar da değildir. :D

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Merakla bekliyorum ejderhalar baya büyümüş:)
Ve arya ve sansa favorim ve john snow:)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Heycan başladı :X Avatarla kapak fotolarıyla heycanı körükledim :oley:

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
You know nothing John Snow :D

Bir diziyi bu kadar bekledigimi hic hatirlamiyorum, gün sayiyorduk resmen 4. sezon baslayana kadar. Beklenti cok yüksek umarim yine müthis bir sezon olur.​
En iyi sezon olacakmış:)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İlk izleyen ben olmuşum herhalde, en azından ilk yorumlayacak benim. :D

İyi bir giriş oldu, özlemişiz. :) Şükür kavuşturana, devamı spoiler içinde. :):)

Jaime'yi ilk başta tanıyamadım adam saç sakal gidince ne hale gelmiş öyle? :D

Sansa için çok üzülüyorum. :( İlk sezon sevmiyordum ama şu an düştüğü durum üzücü. :(

Arya reyisin nihayet yüzü güldü. Kılıcına da kavuştu bundan sonra korksun listesindeki elemanlar. :) Teyzesine gidecekmiş, inşallah bu sefer artık işler yolunda gider bir Stark için. :(

O değil de Robb'un ölümünün şokunu hala atlatamamışım. Robb Stark ölmemeliydi, nasıl ölür. :(

Lannister düşmanı prensi Lannister düşmanı olmasına rağmen sevmedim.

Snow'un sahnesi az ve sıkıcıydı.

Khaleesi'mizin sahneleri de pek iyi değildi ama ejderhalı sahne güzeldi. :)

Game of Thrones ile ilgili en çok sevdiğim özellik herhalde aynı anda 10 tane dizi birden izliyor gibi olmamız herhalde. Zamanın nasıl geçtiği anlaşılmıyor. O bakımdan 60 dakikalık sürenin hakkını veren tek dizi bence. Diğer diziler en fazla 1-2 konu üzerinden gittiği için 50 dakikadan fazlası sıkıcı olabiliyor. :)

İyi bir sezon olacak gibi gözüküyor yine, iyi bir giriş oldu.

9/10

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061
beklediğimden zayf bir başlangıç oldu:X

herkesi sıraylla gösterdiler yine yanlız bu sefer sonda arya vardı :) geçen sezon khaleesinin yükseldiği gibi bu sezon arya yükselecek gibi:oley: half man zindana nasıl düşecek merak ediyorum:) cofrinin ölümünü merakla bekliyorum:A brienne ile jaime iyi ikili oldular:) jon ile yabani kızın karşılaşması bekleniyor :A yeni dario naharis olmamış bence:( khaleesi artık westerosa yol almalı:) stannis reyiz ve kızıl cadı yoktu:(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sonunda izledim :oley: Diziyi çok özledik ama sanki geçen hafta izlemişim gibiydi.Ya bölüm istenilenileni veremedi yada karakter bayaa bayaa bize işledi:X

Sondan Arya'dan başlayalım. Süper bir giriş yapti. Bu senenin Khalesi'si olacak galiba.Hep sonda gösterilecek gibi. İğnesiyle ne güzel öldürdü acısız tereyağından kıl çeker gibi :oley:

Mother of Dragons :oley: Nasıl da büyümüş yavrucaklar öyle.Zaptedene aşk olsun. Keratalar gözümüzün önünde büyüdü :T Şaka maka müthiş efekt yapmişlar. Bir grrrr yaptiklarinda dilleri filan oynuyor hatta salyalarini bile yapmişlar:X Muhteşem efekt çalişmasi. Herşey bir yana ejderhalar bir yana:)

Jamie şurda dursun bi kenarda ana oğul (Cersei ve jofreey) eziklesinler adamı :F İyi eziklendi. Şu yeni prens hakkında yorum yapılacak bişey yok bu sezon bişey olmaz.Sexle bu sezonu götürür gibi :X

Acıların kadını Sansa:( Bide onun sahnelerinin altına hüzünlü müzik koyuyorlar ya :F
Sibel ablamız yapti yine yapacağini :X

Beklediğim kızı saçlı kadın yada ateş kralliği mi ne yoktu:bağır: Gene bir sülük filan patlatır diye çok bekledim:(

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Dayanamadım vize haftam olmasına rağman izledim.:D

Güzel bir başlangıç bölümü oldu.Çok güzel karşılaşmalar ve olaylar bizi bekliyor...

Arya reyiz baya vardı bölümdü.Şu yüzünü değiştiren adamı bulsunda Starkların intikamını alsın ve ablasını kurtarsın.:(

Sansa'yı ne kadar kıl olsamda üzüldüm.Ama kızın çekmediği kalmadı umarım birde tecavüz olmaz.:(Öyle bir şeyler seziyorum.:(Oradaki söz efsaneydi'kimsenin benimle konuşmadığı tek yer'dedi bittim.Ondan önce söyledikleride çok dokundurdu.:T:

Khalessi'li sahneler azdı yine.Ejderhaların başına kötü bir şey gelmeden kuşatsın şu krallığı hadi yaa.:(Artık eğitemiyor ve söz dinlemiyor ejderhalar.Neler olacak bekliyorum.Acaba asi olup isyan edermi bu ejderhalar.:(

Jon Snow idam edilmedi.Zaten ölmeyecek karakterlerden biri eminim.
Yeni gelen adamı sevdim ben.:DLennisterlera fena zorluk çıkaracak.
Ak gezenler ve Bran yoktu.Ak gezenlerin olay gelişsede artık biraz bir şeyler olsa.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Biraz durgun bir başlangıç oldu ama ben beğendim bölümü. Yeni sezonuna başlayan diziler genelde durgun başlar zaten. :)

Jaime'ye ne olmuş öyle oyuncu mu değiştidiye düşünmedim değil. Eski hali daha güzeldi bence. Tyrion reyiz yine çok iyiydi. Her zamanki gibi güldüğüm sahneler onun sahnelereydi. :D

Bir de Martell'ler çıktı başımıza hadi hayırlısı. Oberyn mıdır nedir pek sevmedim ama alışırız zamanla. :D

Sansa her zamanki gibi mutsuz ve hüzünlü. :D

Khaleesi'mi çok özlemişim yine asaletiyle göz kamaştırıyordu. :bhr: Ejderhaları da baya büyümüş. :D

Bölümün bombası Arya oldu. Gözünü kırpmadan bıçağı adamın boynuna sapladı helal olsun. :F

Puanım: 8.9/10