Galatasaray - Young Boys | Şampiyonlar Ligi Play Off Turu - Rövanş Maçı

Turu hangi takım geçer?

• Young Boys

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
  • Anket kapatılmış .
Abdullah Avcı'nın umrunda olmaz bu rekabet. Bir an önce elenip lige dönmesine bakar. :A
Heysel Faciasında nasıl İngiliz Kraliçe takımlarını Avrupa kupalarından men etmişti , bu Avcı’ya da bu yaptırımdan lazım. :A

Ben Okan ligde şampiyon yapar, Terim yapamaz dedim :A Bu sezon şampiyon olamazsak haklı çıkarsın :A Dünkü oyun rezaletti, Terim belki Young Boys’u elerdi ama uzun vadede yine bir şey olmazdı. Yeni transferler de ümit vermedi, Erden’i mumla arayacaz gibi duruyor
ŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ... @MasacRE @Bully
Fener maçından sonra Terim hocam gelecek.. @MasacRE @Sherlock
YA TERİM YA GİDİN… AÇIK MESAJIMIZDIR… @MasacRE

10 yıldır ŞL’ye katılmayan takımın taraftarlarının bu konuda konuşmaya hakkı yoktur, lütfen kendi konunuza gidin… Biz burada GS tayfa ve SABAR tayfa olarak goygoy yapacağız…
------

DOĞRU TEKTİR… @MEnes @MasacRE @Bully
Sen yaşıyor muydun ?…
Siz gidiyordunuz da ne oluyor.Oturma organınıza baka baka geri geliyorsunuz…
------

Sen gel 100 küsür puanla ṣampiyon ol, ama daha ilk turda elen. Vay anasına ya.
El şeyiyle şampiyon oldular da ondan.

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi
Sen yaşıyor muydun ?…
Siz gidiyordunuz da ne oluyor.Oturma organınıza baka baka geri geliyorsunuz…
------

El şeyiyle şampiyon oldular da ondan.

Avrupa fazla geldi tabi. Kendi ligimizde at koṣturuyorlar. Geçen sezon GS kaç kırmızı yedi? Avrupada hemen gösterdiler. Hiç yakıṣtıramadım Musleraya. Daha 4 dk normal süre artı uzatma vardı.

• Harika
Reactions: 12.Adam
@Yakamoz-Asi bunlarında şarkısı , türküsü hiç bitmiyor ya. :A
------

Avrupa fazla geldi tabi. Kendi ligimizde at koṣturuyorlar. Geçen sezon GS kaç kırmızı yedi? Avrupada hemen gösterdiler. Hiç yakıṣtıramadım Musleraya. Daha 4 dk normal süre artı uzatma vardı.
Efendi görünenden korkacaksın.

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE and Bully