Galatasaray - Yeni Malatyaspor | STSL 19/20 Sezonu - 22. Hafta Maçı

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Hey maşallah ne kadar güzel penaltı atıyorum öyle bee :bhr: Aklı olan beni düşürmez. Oyunun içinde bazen kazmalığım tutabiliyor ama penaltıları affetmem :A
Tebrikler Adem abim, devam ediyorsun şovuna nazar değmesin maşallah.. 2.yarı dikkat et, sakin ol ki cezalı duruma düşme derbide..

Diagne ve Gomis'in atamadığı penaltıları atıyorsun valla..

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Dikkat edersen ben henüz “Galatasaray şampiyon olacak”, “biz şampiyon olacağız” demedim, geçen sene de Mart Ya da nisanda kesin konuşmuştum böyle çünkü lig ortamı her şeye müsait. Sadece şunu söylüyorum, eğer son 10 haftaya potada kıran kırana girersek tarihten alınan ders gereği şampiyonluğun en büyük adayı oluruz.

Daha birkaç hafta önceye dek Sivas 10 puan fark atmıştı. Bugün kazanırsak onların önüne geçiyoruz mesela. O yüzden TS’nin hemen birkaç puan önde olmasından dolayı erkenden gaza gelmeyin bence, TS senelerdir şampiyonluk yarışında yer almayan bir takım olarak daha o son potada stresi nasıl yöneteceklerini bile bilmiyoruz, geçen seneki Başakşehir örneğin. Ligin sonlarına doğru deplasmanda TS geriye düştüğü an müthiş bir stres, o stres mesela dün tecrübeli FB’yi bile yedi bitirdi. Tabi ki bu Galatasaray’ında başına gelebilir, büyük konuşmaya gerek yok ama tecrübe ve “winnerlik” farkıyla şu an TS 5 puan önde olsa bile birinci favori şimdilik Galatasaray. 5 hafta sonra havlu atmış da olabiliriz.
Mayıs'ta görüşelim diyen sensin, ben değilim.

FB'yi dün stres mi yedi bitirdi? :D :D Haydi abi sen iyisi mi maçı izlemeye devam et.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Tebrikler Adem abim, devam ediyorsun şovuna nazar değmesin maşallah.. 2.yarı dikkat et, sakin ol ki cezalı duruma düşme derbide..

Diagne? Adamın penaltıları sayesinde şampiyon olmuştuk. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Mayıs'ta görüşelim diyen sensin, ben değilim.

FB'yi dün stres mi yedi bitirdi? :D :D Haydi abi sen iyisi mi maçı izlemeye devam et.

Evet dün FB’yi geriye düştüklerinde ve gol atamadıkça ve dakikalar geçtikçe oluşan stres yedi bitirdi. :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Ben pek sinirlerime hakim olamıyorum Emre kardeşim, damarıma basarlarsa ne yapacağım hiç belli olmaz...

Ama ben olmazsam Falcao gerekeni yapacaktır derbide, hiç merak etmeyin siz...

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Sherlock and Bully

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Ben sonuç odaklı oynuyorum hocam, masistin masisti falan boş işler.. 10 numarayı da alacağım zaten @Maskeli Fedai den, 10 numara dediğin benim gibi top oynar, golü koklar, kaleye yakın olur..

Saygıdeğer Fatih hocam seni sol bek yaptı bugün yadırgadım biraz.. Uyum sağlayınca hallederiz rahat ol..

Haklısın kardeşim, zaten ben o Arap’ı hiç sevmiyorum aramızda kalsın. Keşke Seri isimli leşin yerine de Selçuk abim oynasa. :A

Fatih hocamı da anlamıyorum aramızda kalsın, sezon başından beri denenmediğim mevki kalmadı. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ben pek sinirlerime hakim olamıyorum Emre kardeşim, damarıma basarlarsa ne yapacağım hiç belli olmaz...

Ama ben olmazsam Falcao gerekeni yapacaktır derbide, hiç merak etmeyin siz...
Adem abi sol ayağın zayıf sanki biraz. :A Çalıştırayım seni..

Ben derbide Falcao 11 başlar diye düşünüyordum, sonuçta o maçta oynamayacak da hangi maçta oynayacak. Bakalım hoca alacak mı oyuna.

Lanet olsun penaltı..

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Hahahahaha. :A Aktif. :A

EQ1_VD9WoAA8l7B

• Güldürdün
Reactions: Sherlock