Galatasaray, Galibiyetle Başladı: 3-1!

Sizce maç nasıl sonuçlanır?

• Gaziantep FK kazanır.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Sherlock @Tolstoyevski lütfen açtığınız maç konularında maç bitince başlığa skoru yazarmısınız?
Teşekkürler :)

Kanal sahibi olarak doğru bir noktaya parmak bastın düzen ve disiplin konusunda sonuçta ve haklısın, bundan sonra fırçayı yememek adına daima bitince durumu bildiren içeriği başlığa ekleriz, unutmazsak... :A @Sherlock

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Kanal sahibi olarak doğru bir noktaya parmak bastın düzen ve disiplin konusunda sonuçta ve haklısın, bundan sonra fırçayı yememek adına daima bitince durumu bildiren içeriği başlığa ekleriz, unutmazsak... :A @Sherlock
@Sherlock 'a geçen sezonda da dedim ama sadece o an yaptı ama sonra yine aynı tas aynı hamam :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
İftira... Pandemi sonrası oynanan Şampiyonlar Ligi maçlarının tamamının başlıkları ve içerikleri düzenlendi, hepsi şu an haber bölümünde. :A
Lig maçlarını diyorum yoksa evet ŞL' de maç sonucuna özel farklı başlıklar yazıyordunuz.

Bu konuda @emreemreu herzaman yapmakta, ve taktir ettiğim bir detay. Bir kaç kere ben maç konusu açınca onun gibi yaptım. Sen ise ben sana dedikten sonra yapmıştın :A

• Güldürdün
Reactions: emreemreu

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Dy4zAcBXgAAe5C9.jpg

@12.Adam @Sherlock
Bu sene o sene, bundan sonra her sene büyüsü yapıldı...

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski