Galatasaray, Galibiyetle Başladı: 3-1!

Sizce maç nasıl sonuçlanır?

• Gaziantep FK kazanır.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ulan Feghouli ne biçim adamsın anlamadım ki.. tam şey edeceğiz helal olsun dedirtiyor adam... @Sherlock

Sakatlıklarla boğuşmazsa 20-21 sezonunun en önemli gol kralı adayımız, olması gereken isimdir. Radamel F.Falcao... Tek rakibi ise Mbaye F.Diagne...

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Barışmak mi... onun için önce küs olmak lazım onu anlayamadım... yaktım... :A

Bunları yazarken Feghouli’ye... ulan Feghouli... Adam sinir sistemimizi alıştırdı artık, bıktık ve alıştık tepki veremiyoruz... Belhanda tam kedi olalı bir fare tuttu dedi bu sefer de Feg... Bu ikisini aynı anda adam akıllı oynadığını görmek nasip olacak mi acep. :A
Ulan Feghouli ne biçim adamsın anlamadım ki.. tam şey edeceğiz helal olsun dedirtiyor adam... @Sherlock

Söyleme böyle şeyler... Ağlatacaksın. :A

Feghouli... Üç aylar gelmeden asla tam anlamıyla, eksiksiz oynamıyor... Onun da tarzı bu. :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Falcao-Terim.jpg

"Sen de, senin yetiştirdiğin hayalperest çocuk da; benle, benim yetiştirdiğim kahramanla başa çıkamaz..."

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Twitterda öyle bir yangın var ki Falcao uçup kaçıyor sandım :A Yine asisti güzel beğendim ama attığı bir gol penaltı öbür gol de sıradan bir gol işte :A
Ama ben Gs'nin en büyük rakiplerimizden biri olduğunu düşünüyorum zaten. Kanatları lig için ideal ve Falcao-Diagne 2'lisi de bu ligi götürecek düzeyde. Alınacak 1 orta saha transferiyle birlikte Galatasaray kadroyu tamamlar.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Luyindama sakatlanmamış olsa çok daha farklı bir defans hattı ve Galatasaray izleyecekmişiz demek ki geçtiğimiz sezon, zaten sakatlanmadan önce Marcao ile beraber müthiş uyumlu oynuyorlardı.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Gaziantep geçen sezona İstanbul'un temsilcilerinden birine 5-0 yenilerek başlamıştı. Bu ne bahtsızlıktır ki bu sezon da İstanbul'un en güçlü takımlarından bir tanesine çattılar. Futbol otoriteleri tarafından tarihin en başarılı teknik direktörleri arasında anılan Fatih Terim geçen sezon yaşadığı hüsranı bu sezon telafi edecektir mutlaka. Arda Turan da neden kendisi gibilerin 40 yılda bir geldiğini tekrar kanıtlayacaktır. Skor tahminim 5-0 fakat İddaa'da 7+ oynamak için de iyi bir maç olabilir. Galatasaray'ı 5'te durdurmak zor olacaktır...
Dy4zAcBXgAAe5C9.jpg

Zisa Domnului catre ucenicii sai...
Porunca noua dau voua...
Domnului sa ne rugam pentru mila, viata, pacea, sanatatea, mantuirea, cercetarea, lasarea si iertarea pacatelor robilor lui Dumnezeu.
Inchinatori, miluitori si binefacatori ai sfantului lacasului acestuia.
Auov uad auon acnurop ias iicinecu ertac iulunmod asiz...
Aiutseca iulusacal iulutnafs ia irotacafenib is irotiulim irotanihcni.
Uezenmud iul rolibor roletacap aeratrei is aerasal aeratecrec aeriutnam aetatanas aecap ataiv alim urtnep magur en as iulunmod.
Auov uad auon acnurop ias iicinecu ertac iulunmod asiz...

Dy4zAcBXgAAe5C9.jpg

@12.Adam @Sherlock

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes