Galatasaray - Göztepe | STSL 19/20 Sezonu - 33. Hafta Maçı

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
İptal edilen golü defalarca izledim ama faulü göremedim. Malum açının tam tersi açıdan görüntüsü elinde olan var mı?
3 maçtır GS maçını izleyemiyorum hiç çekilmeyeceği için kanser olmak bu havada ve gerçekten kafam rahat, ortam çok zevkliymiş uzaktan. :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
3 maçtır GS maçını izleyemiyorum hiç çekilmeyeceği için kanser olmak bu havada ve gerçekten kafam rahat, ortam çok zevkliymiş uzaktan. :A
İzleme zaten sen, başımızın etini yersin şimdi "zorlu" "operasyon" diye diye. :A

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Kıyamet yakındır frikikten gol atmisiz maçı izlemiyorum bu sene tat vermiyor takımım

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Direkten döndüler, hoca bitir hoca yeterince kanser olduk...

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Benim bildiğim Fatih Terim böyle bir kötü rekorun parçası asla olamaz. Galatasaray ile imza atmadık başarı bırakmayan imparatora böyle bir rekor yakışmaz. Bu nedenle bu maça Galatasaray ekstra motivasyon ile çıkacaktır. Göztepe ise zaten ligin en iddiasız takımlarından biri. Maçlara tamamen öylesine çıkıyorlar. En fazla bir hazırlık maçı ciddiyetinde olacaklardır. Renklerin kardeşliği ilkesinden de yola çıkarak Galatasaray'ın bu kötü günleri atlaması adına maça fazla asılmayacaklardır. 5-1 Galatasaray kazanır diyorum.
Keşke iddaa oynasaydın skor olarak değil ama handikap olarak. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga and 12.Adam

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Benim bildiğim Fatih Terim böyle bir kötü rekorun parçası asla olamaz. Galatasaray ile imza atmadık başarı bırakmayan imparatora böyle bir rekor yakışmaz. Bu nedenle bu maça Galatasaray ekstra motivasyon ile çıkacaktır. Göztepe ise zaten ligin en iddiasız takımlarından biri. Maçlara tamamen öylesine çıkıyorlar. En fazla bir hazırlık maçı ciddiyetinde olacaklardır. Renklerin kardeşliği ilkesinden de yola çıkarak Galatasaray'ın bu kötü günleri atlaması adına maça fazla asılmayacaklardır. 5-1 Galatasaray kazanır diyorum.
Bu sefer tutmadı çok şükür. :A Ama yine de bu görseli paylaşacağım...

primary-share.png

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
İlk mesajım buydu yani silahımı kullanmadım zaten :A
Ama o mesajında kullanmışsın maalesef büyü bozuldu. :A Kazanamasaydık kaybetseydik bu mesajını alıntılayacaktın çünkü çok iyi biliyorum. :A

(Bazinga ile sana bu mesajları yazabilmem için haftalarca pusuda beklemek zorunda kalmış olmam... 🤦‍♂️ )

• Güldürdün
Reactions: bazinga and Dosi