Galatasaray - Göztepe | STSL 19/20 Sezonu - 33. Hafta Maçı

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Koronavirüs dönemi sonrası ligde en az puan toplayan iki renkdaş takım olan Galatasaray ve Göztepe; 33.hafta mücadelesinde TT Arena'da kozlarını paylaşıyor.

363676.jpg

8 maçtır galip gelemeyen Galatasaray eğer bu maçı da kazanamazsa tarihindeki en uzun süre kazanamama serisini yaklaşık 45 sene sonra egale edecek! Sarı kırmızılı takım, 1966-1967'de 1 mağlubiyet 8 beraberlik, 1969-1970'de 5 mağlubiyet 4 beraberlik ve 1976-1977 sezonunda ise 4 mağlubiyet 5 beraberlik yaşayarak tarihinde 3 kez en fazla 9 maçlık kazanamama serüveni yaşamıştı. 2019-2020 sezonunda ise son 8 maçta 4 mağlubiyet 4 beraberliği bulunuyor.

21.00'de Bein Sports 1'den canlı yayınlanacak maçı hakem Koray Gençerler yönetecek.

Muhtemel 11'ler

Galatasaray: Okan, Mariano, Donk, Marcao, Saracci, Seri, Emre Akbaba, Belhanda, Ömer Bayram Feghouli, Adem Büyük

Göztepe: Göktuğ, Murat, Alpaslan, Titi, Berkan, Poko, Castro, Soner, Yalçın, Tripic, Napoleon

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Benim bildiğim Fatih Terim böyle bir kötü rekorun parçası asla olamaz. Galatasaray ile imza atmadık başarı bırakmayan imparatora böyle bir rekor yakışmaz. Bu nedenle bu maça Galatasaray ekstra motivasyon ile çıkacaktır. Göztepe ise zaten ligin en iddiasız takımlarından biri. Maçlara tamamen öylesine çıkıyorlar. En fazla bir hazırlık maçı ciddiyetinde olacaklardır. Renklerin kardeşliği ilkesinden de yola çıkarak Galatasaray'ın bu kötü günleri atlaması adına maça fazla asılmayacaklardır. 5-1 Galatasaray kazanır diyorum.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
galatasaray-lobisi_1759777.jpg

Auov uad auon acnurop ias iicinecu ertac iulunmod asiz...
Aiutseca iulusacal iulutnafs ia irotacafenib is irotiulim irotanihcni.
Uezenmud iul rolibor roletacap aeratrei is aerasal aeratecrec
Aeriutnam aetatanas aecap ataiv alim urtnep magur en as iulunmod.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and bazinga

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Artık yorum yapmayacağım. Başarılar takımlara 😊

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Benim bildiğim Fatih Terim böyle bir kötü rekorun parçası asla olamaz. Galatasaray ile imza atmadık başarı bırakmayan imparatora böyle bir rekor yakışmaz. Bu nedenle bu maça Galatasaray ekstra motivasyon ile çıkacaktır. Göztepe ise zaten ligin en iddiasız takımlarından biri. Maçlara tamamen öylesine çıkıyorlar. En fazla bir hazırlık maçı ciddiyetinde olacaklardır. Renklerin kardeşliği ilkesinden de yola çıkarak Galatasaray'ın bu kötü günleri atlaması adına maça fazla asılmayacaklardır. 5-1 Galatasaray kazanır diyorum.
Kazanacaz İnşAllah. Totemi motemi yok artık galibiyet serisine başlıyoruz İnşAllah

• Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
🤦‍♂️

Çok büyük hayal kırıklığı oldu. Transfer sürecindeki o beklentiler... Hayaller... KAP geldiğindeki sevinçler... Bir kez daha gördük ki bazen bazı şeylerin hayal olarak kalması, gerçekleşmesinden daha iyi. En azından büyüsü bozulmuyor, hayal kırıklığı yaşatmıyorlar.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
🤦‍♂️

Çok büyük hayal kırıklığı oldu. Transfer sürecindeki o beklentiler... Hayaller... KAP geldiğindeki sevinçler... Bir kez daha gördük ki bazen bazı şeylerin hayal olarak kalması, gerçekleşmesinden daha iyi. En azından büyüsü bozulmuyor, hayal kırıklığı yaşatmıyorlar.
Hep öyle oluyor o maalesef. Biz de Van Persie için çıldırmıştık ama yatarak parasını aldı gitti. :D

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Bende bunu bekliyordum..
Tamamdır şimdiden göztepe galibiyeti hayırlı olsun.
Şaka bir yana göztepeyi bile yeneceğimizi düşünmüyorum

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hep öyle oluyor o maalesef. Biz de Van Persie için çıldırmıştık ama yatarak parasını aldı gitti. :D
Van Persie Falcao'dan fazla katkı verdi. İlk sezon 22 sonraki sezon 14 gol attı. Tek başına aldığı baya maç sayarım mesela. Yanlış zaman doğru insandı :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Van Persie Falcao'dan fazla katkı verdi. İlk sezon 22 sonraki sezon 14 gol attı. Tek başına aldığı baya maç sayarım mesela. Yanlış zaman doğru insandı :D
Hazırlık maçlarında mı attı o golleri? :A Benim Van Persie diyince aklıma oraya buraya sümkürmesi dışında pek bir şey gelmiyor maalesef. :D İlla kazandırdığı maçlar vardı da genel olarak hayal kırıklığıydı bence. :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hazırlık maçlarında mı attı o golleri? :A Benim Van Persie diyince aklıma oraya buraya sümkürmesi dışında pek bir şey gelmiyor maalesef. :D İlla kazandırdığı maçlar vardı da genel olarak hayal kırıklığıydı bence. :D
Ya medyanın algısı vardı biraz :A Asla Falcao kadar değildi, 15-16da şampiyon olsak her şey bambaşka olabilirdi :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Yaptığın totemleri silmemin cezası kaç yıldan başlar? :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ya medyanın algısı vardı biraz :A Asla Falcao kadar değildi, 15-16da şampiyon olsak her şey bambaşka olabilirdi :D
Yani evet yüksek beklentiyle gelince ister istemez öyle algı oluyor. Dünyanın en kötü futbolcusu gibi yerin dibine sokulan Güiza 35 gol 21 asist ile oynamış mesela.

Yine de asla PVH, Niang, Sow gibi golcülerin yanına koymam Van Persie'yi. Başka da pek iyi golcümüz olmadı zaten maalesef. :D

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yani evet yüksek beklentiyle gelince ister istemez öyle algı oluyor. Dünyanın en kötü futbolcusu gibi yerin dibine sokulan Güiza 35 gol 21 asist ile oynamış mesela.

Yine de asla PVH, Niang, Sow gibi golcülerin yanına koymam Van Persie'yi. Başka da pek iyi golcümüz olmadı zaten maalesef. :D
Daha ne olsun ya :A Ama Sow sol forvet olduktan sonra tam bi forvet bulamadık cidden.
Vedat Muriqi olacak gibiydi ama takım onu da bozdu. Aslında Vedat Muriqi büyük takımda tek forvet olmaz 2 forvetli sistemlere çok daha uygun.

• Beğendim
Reactions: bazinga and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,343
Puanı
1,060
galatasaray-lobisi_1759777.jpg

Aiutseca iulusacal iulutnafs ia irotacafenib is irotiulim irotanihcni.
Uezenmud iul rolibor roletacap aeratrei is aerasal aeratecrec
Aeriutnam aetatanas aecap ataiv alim urtnep magur en as iulunmod.

@Tolstoyevski subliminal mesaj mı veriyorsun? :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski