Galatasaray Derbide Gülen Taraf: 0-2

38AhmetKK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
645
Puanı
216
Dünya kupasinda desteklemedigim ayagi kirilsa kariyerini bitirse sevinecegim bir hakemdi Cüno bugün yine klasini konusturuyor.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,520
Puanı
1,061
Bence hakemler Besiktasa yapilan o kampanyanin göze carpmamasi icin bu şekilde davraniyor sene sonunda Besiktasi sampiyon yaparlar ne de olsa bu sezon Süleyman Seba sezonu :)))

38AhmetKK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
645
Puanı
216
Bence hakemler Besiktasa yapilan o kampanyanin göze carpmamasi icin bu şekilde davraniyor sene sonunda Besiktasi sampiyon yaparlar ne de olsa bu sezon Süleyman Seba sezonu :)))
Oooo komplo teorisi alirim bi dal. :)) Yani sende "birilerinin türkiyede takimlari sampiyon yaptigina" inaniyorsun. Galatasarayida mi sampiyon yaptilsr?

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
böyle adamları görünce bu bjk ye herşey müstehak demek istiyorum, yıllardır gs hep bu takımı tokatlar hala fb yi düşman olarak görürler

B6hssXBIIAIVIlP.jpg

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
böyle adamları görünce bu bjk ye herşey müstehak demek istiyorum, yıllardır gs hep bu takımı tokatlar hala fb yi düşman olarak görürler

B6hssXBIIAIVIlP.jpg
O iti hep oyledir 3 temmuz olayinda isi gucu feneri kume dusurup aziz yildirimi kodese tikmakti:))) tam fener dusmani fanatik bjklidir spor yazarligiyla alakali deildir .beni nedense o twittiyle hic sasirtmadi

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Bu maçta hakemden yakınacak bir taraf varsa o da biziz Veli dibine kadar haketti.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Sonuç beklendigi gibi gs önce atibayi ayarladı sonra veliyi attırdı bjk bin en sağlam yeri göçtü. Sağol gs )))) (bir fenerli)