Galatasaray Derbide Gülen Taraf: 0-2

Dünya kupasinda desteklemedigim ayagi kirilsa kariyerini bitirse sevinecegim bir hakemdi Cüno bugün yine klasini konusturuyor.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Bence hakemler Besiktasa yapilan o kampanyanin göze carpmamasi icin bu şekilde davraniyor sene sonunda Besiktasi sampiyon yaparlar ne de olsa bu sezon Süleyman Seba sezonu :)))

Bence hakemler Besiktasa yapilan o kampanyanin göze carpmamasi icin bu şekilde davraniyor sene sonunda Besiktasi sampiyon yaparlar ne de olsa bu sezon Süleyman Seba sezonu :)))
Oooo komplo teorisi alirim bi dal. :)) Yani sende "birilerinin türkiyede takimlari sampiyon yaptigina" inaniyorsun. Galatasarayida mi sampiyon yaptilsr?

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

böyle adamları görünce bu bjk ye herşey müstehak demek istiyorum, yıllardır gs hep bu takımı tokatlar hala fb yi düşman olarak görürler

B6hssXBIIAIVIlP.jpg

böyle adamları görünce bu bjk ye herşey müstehak demek istiyorum, yıllardır gs hep bu takımı tokatlar hala fb yi düşman olarak görürler

B6hssXBIIAIVIlP.jpg
O iti hep oyledir 3 temmuz olayinda isi gucu feneri kume dusurup aziz yildirimi kodese tikmakti:))) tam fener dusmani fanatik bjklidir spor yazarligiyla alakali deildir .beni nedense o twittiyle hic sasirtmadi

Bu maçta hakemden yakınacak bir taraf varsa o da biziz Veli dibine kadar haketti.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sonuç beklendigi gibi gs önce atibayi ayarladı sonra veliyi attırdı bjk bin en sağlam yeri göçtü. Sağol gs )))) (bir fenerli)