Galatasaray - Antalyaspor | Süper Lig 20-21 Sezonu - 16.Hafta Maçı

Maç Nasıl Sonuçlanır?

• Galatasaray Kazanır

Oy: 3 75.0%
  • Berabere Biter

Oy: 0 0.0%
  • Antalyaspor Kazanır

Oy: 1 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    4
  • Anket kapatılmış .

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
@Tolstoyevski mesajını alıntılayamıyorum. :A Hatayspor'dan 6 yedi geçtiğimiz hafta Antalyaspor, o kadar kötü kadroları... Böyle bir takımın bugün, Galatasaray deplasmanında dur durak bilmeden hücum futbolu oynamasını bekleyenler eleştirdikleri Aykut Kocaman kadar bile futboldan anlamıyorlardır. :A (Ki bence Aykut Kocaman da abartıldığı kadar kötü bir teknik direktör değil. :A)

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Zaman geçirilmesi, kalecinin topu oyuna geç sokması gibi şeyleri ben de etik bulmuyorum. Orası ayrı ama defansif bir futbol oynayabilirler, karşılarındaki takım dediğim gibi Galatasaray ve deplasmanda oynuyorlar seyircisiz de olsa. Bunda ahlaksızca bir şey yok bence. Biz eğer şampiyon olacaksak zaten bu tarz maçları kazanmalıyız, defansif oynayan takımları açabilmeliyiz ama bu maç görüldüğü üzere bu anlamda oldukça yetersiz durumdayız...

GS'nin futbolu üst üste iki sene şampiyon olduğumuz dönemden beri istikrarsız, o yüzden bence gayet tabii eleştirilebilir. Kadromuzun anlattığın kadar kötü olduğuna da katılmıyorum, geçtiğimiz sezonun evet gerisinde ama hala birçok takımın önünde. Beşiktaş hiç maça çıkmasın o zaman, bizden çok daha kötü kadroları ama oynadıkları futbol bizden net bir şekilde daha iyi. Suçu sürekli rakip takıma atmak, kadromuzun yetersiz olduğunu söylenmek, hakemi suçlamak... Bunları doğru bulmuyorum...

El-Tendon diye boşuna demiyoruz. :A
Ya herkes istediği gibi oynar tabi ama kırmızı görmüş takıma da kapanmak biraz komik durum. Ama bunların genlerinde var Antalya genelde bize de böyle oynuyor.

Ben de nedense alıntı yapamıyorum @Tolstoyevski Şenol Güneş gibi Aykut Kocaman'ın da hak ettiği değeri görmediğini düşünüyorum.

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Tolstoyevski mesajını alıntılayamıyorum. :A Hatayspor'dan 6 yedi geçtiğimiz hafta Antalyaspor, o kadar kötü kadroları... Böyle bir takımın bugün, Galatasaray deplasmanında dur durak bilmeden hücum futbolu oynamasını bekleyenler eleştirdikleri Aykut Kocaman kadar bile futboldan anlamıyorlardır. :A (Ki bence Aykut Kocaman da abartıldığı kadar kötü bir teknik direktör değil. :A)
Süper ligdeki hiçbir takım, bakın hiçbir diyorum bu maçtaki Antalya kadar iğrenç bir defans anlayışı yapmamıştır yapmaz da. :A Maçı izlemiyorsun sanırım bu kadar sakin olman ve Ersun’u savunma nedeni bu olmalı. :A

Hücum futbolu oynatsın demiyor kimse ama bu baka bir seviye. Maça gol yememek için çıkmak ayrı bir seviye. Aykut Kocaman’ın tırnağı bile olamaz diyorum başka bir şey demiyorum. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ya herkes istediği gibi oynar tabi ama kırmızı görmüş takıma da kapanmak biraz komik durum. Ama bunların genlerinde var Antalya genelde bize de böyle oynuyor.

Ben de nedense alıntı yapamıyorum @Tolstoyevski Şenol Güneş gibi Aykut Kocaman'ın da hak ettiği değeri görmediğini düşünüyorum.
Süper ligdeki hiçbir takım, bakın hiçbir diyorum bu maçtaki Antalya kadar iğrenç bir defans anlayışı yapmamıştır yapmaz da. :A Maçı izlemiyorsun sanırım bu kadar sakin olman ve Ersun’u savunma nedeni bu olmalı. :A

Hücum futbolu oynatsın demiyor kimse ama bu baka bir seviye. Maça gol yememek için çıkmak ayrı bir seviye. Aykut Kocaman’ın tırnağı bile olamaz diyorum başka bir şey demiyorum. :A
Ne genle, ne de benim maçı izleyip izlemememle alakası yok -ki izliyorum- bu durumun... Hatayspor'dan kendi evinde, daha geçtiğimiz hafta 6 tane gol yemiş bir takımın böyle oynaması çok çok normal. :A

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,296
Puanı
1,060
Son maçında kendi sahasında 0-6 yenilen Antalyaspor bu maçı da fark yiyerek kaybedecektir. Galatasaray sezonun en rahat maçını oynayıp kazanacaktır. Hatayspor'un bile 6 attığı takıma Galatasaray da en azından bi 6 tane yollayacaktır.
Ne yorum yapmışım be (!) :A:A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
6 yediği maçın üstünden sadece 3 gün geçti. Futbol psikoloji isteyen bir oyundur konsol oyununda bile o tarz bir ağır yenilgi sonucu insan 1-2 maç kendine gelemiyor :A
Antalya çok kalitesiz bir kadro kurmuş devre arasında 2-3 transfer yapması lazım Ersun hocanın. Bu sezon hedef küme düşmemek olsa kafi.
Fener'in en güçlü zamanlarında Kadıköy'de oynanan 17 maçın abartısız 10-11'i bu şekilde geçiyordu. Ersun hoca en doğrusunu yaptı Amilton'un zekası biraz yüksek olsa Antalya gol bile bulabilirdi.

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Böyle bir maçta puan kaybı yaşamak, maç öncesinde sürpriz olsa da maçtan sonra o kadar da şaşırtmadı. Karşımızda çağ dışı, futbol oynamak için değil oynamamak için sahaya çıkmış, 10 kişi hatta bir ara 9 kişi kalmış rakibe karşı bile 11 kişi ceza sahası (bakın yarı saha demiyorum, ceza sahası) defansı yapan, 10 kişi kalmış takıma karşı maçın 65.dakikasında maçı geç başlatma uyarıları gören, korneri bile geç kullanma kartları gören...

Karşımızda futbol takımı yoktu. Ne Kayseri ne Ankaragücü ne Denizli ne Konya. Bu saydığım takımların hiçbiri Antalya’dan kat kat güçlü değil ama böyle bir... Ya sabır...

Son dakikada gol atsaydık keyiften, gol yeseydik sinirden çıldırırdım böylesine sinir dolu bir maçta. En azından şu takıma 3 puan vermedik... İkinci yarı intikamı almazsak yazıklar olsun.

Emre Kılınç gibi adamlarla bir yere kadar. Galatasaray’ın kadro kalitesi ligin en başında baktığımızda şampiyonluk kadrosu değildi. Bir şekilde şampiyonluk potasında devre arasına girmek başarıdır bu kadroyla. Sonrası yönetimin işi. O transferler yapılırsa o zaman daha bir ferahlık oluşabilir.

Son olarak Ersun Yanal, artık senin hater’larından biri oldum bu maçla birlikte. Her türlü başarısızlığından artık FB kaybetmiş gibi keyif alacağım! Adam FB’den bile daha büyük GS düşmanı... :A

...........
.......... !

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bir hafta iyiyiz, bir hafta kötüyüz.
???

Kayserispor: iyi
Rizespor: iyi
Hatayspor: iyi
Karagümrük: eh işte
Göztepe: iyi
Trabzonspor: izlemedim

İyi maçların ortak özellikleri Mbaye Diagne'nin oynamasıydı... Yine konudan alakasız şekilde övdük adamı...

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ne genle, ne de benim maçı izleyip izlemememle alakası yok -ki izliyorum- bu durumun... Hatayspor'dan kendi evinde, daha geçtiğimiz hafta 6 tane gol yemiş bir takımın böyle oynaması çok çok normal. :A
Her takım fark yiyebilir o kadar rezalet durumda değiller bence Ziraatte bile böyle olmuyor :A Kaldı ki oyun durdurmadan da birden fazla sarı kart görmüşler.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Böyle bir maçta puan kaybı yaşamak, maç öncesinde sürpriz olsa da maçtan sonra o kadar da şaşırtmadı. Karşımızda çağ dışı, futbol oynamak için değil oynamamak için sahaya çıkmış, 10 kişi hatta bir ara 9 kişi kalmış rakibe karşı bile 11 kişi ceza sahası (bakın yarı saha demiyorum, ceza sahası) defansı yapan, 10 kişi kalmış takıma karşı maçın 65.dakikasında maçı geç başlatma uyarıları gören, korneri bile geç kullanma kartları gören...

Karşımızda futbol takımı yoktu. Ne Kayseri ne Ankaragücü ne Denizli ne Konya. Bu saydığım takımların hiçbiri Antalya’dan kat kat güçlü değil ama böyle bir... Ya sabır...

Son dakikada gol atsaydık keyiften, gol yeseydik sinirden çıldırırdım böylesine sinir dolu bir maçta. En azından şu takıma 3 puan vermedik... İkinci yarı intikamı almazsak yazıklar olsun.

Emre Kılınç gibi adamlarla bir yere kadar. Galatasaray’ın kadro kalitesi ligin en başında baktığımızda şampiyonluk kadrosu değildi. Bir şekilde şampiyonluk potasında devre arasına girmek başarıdır bu kadroyla. Sonrası yönetimin işi. O transferler yapılırsa o zaman daha bir ferahlık oluşabilir.

Son olarak Ersun Yanal, artık senin hater’larından biri oldum bu maçla birlikte. Her türlü başarısızlığından artık FB kaybetmiş gibi keyif alacağım! Adam FB’den bile daha büyük GS düşmanı... :A

...........
.......... !
3 gün önce 6 yemiş 7 eksiği olan adam siz zevk alın diye hücum futbolu oynayacaktı yani :A

İşte bu sizin alışık olmadığınızı gösteriyor. Rakipler Kadıköy'e gelince 11 kişi defans yapardı Fener şampiyonluğa oynarken Galatasaray'a gelince cesur oynarlardı :A Bir maçta bile bu futbola bu kadar sinir olmanız bu yüzden doğal :A Bizim camia evlatları Aykut, İsmail bile bize karşı böyle oynuyor.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
6 yediği maçın üstünden sadece 3 gün geçti. Futbol psikoloji isteyen bir oyundur konsol oyununda bile o tarz bir ağır yenilgi sonucu insan 1-2 maç kendine gelemiyor :A
Antalya çok kalitesiz bir kadro kurmuş devre arasında 2-3 transfer yapması lazım Ersun hocanın. Bu sezon hedef küme düşmemek olsa kafi.
Fener'in en güçlü zamanlarında Kadıköy'de oynanan 17 maçın abartısız 10-11'i bu şekilde geçiyordu. Ersun hoca en doğrusunu yaptı Amilton'un zekası biraz yüksek olsa Antalya gol bile bulabilirdi.
Bir hafta bile olmadı doğru, bilgilendirme için teşekkür ediyorum hocam. :A
???

Kayserispor: iyi
Rizespor: iyi
Hatayspor: iyi
Karagümrük: eh işte
Göztepe: iyi
Trabzonspor: izlemedim

İyi maçların ortak özellikleri Mbaye Diagne'nin oynamasıydı... Yine konudan alakasız şekilde övdük adamı...
Diagne > El-Tendon... Artık senin safındayım, koşulsuz ve şartsız... İlelebet Diagne'yi savunacağım... :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

...........
.......... !
Biz de kaybederiz bak gör :A Aybaba puan kaybettirir bize yine yeniliriz diye tahmin yapıp totem deneyeceğim geçen tuttu :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski