Galatasaray - Antalyaspor | Süper Lig 20-21 Sezonu - 16.Hafta Maçı

Maç Nasıl Sonuçlanır?

• Galatasaray Kazanır

Oy: 3 75.0%
  • Berabere Biter

Oy: 0 0.0%
  • Antalyaspor Kazanır

Oy: 1 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    4
  • Anket kapatılmış .

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
gala_ant_2ocak.png

Galatasaray'ın Golleri:

Antalyaspor'un Golleri:

Galatasaray XI: Okan, Linnes, Luyindama, Marcao, Saracchi, Donk, Ömer Bayram, Emre Kılınç, Belhanda, Arda Turan, Oğulcan Çağlayan.

Antalyaspor XI: Boffin, Naldo, Nuri, Orgill, Kudriashov, Fredy, Amilton, Gökdeniz, Bünyamin, Hakan, Veysel.

Hakem: Abdulkadir Bitigen
Stadyum: TT Arena
Saat: 19.00
Yayın: BeIN Sports HD1

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bu kez yarışta olmak istemedim ve kapan @Tolstoyevski :A
Tols, şuana kadar ikimiz yarışırken hiç kapmıyordun. İsabet olmuş ozaman bulaşmamam :A
Sen geçen hafta uğurlu gelmiştin gerçi, belki o yüzden bu kez kenara çekildin totem meseleleri. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
EqvGDNvXMAADBpQ

Taylan Antalyalı'nın Antalya maçında yer alamaması biraz sıkıntı açabilir. Ama Donk umarım eski mevkisinin hakkını verir.

Omar'a moral olması adına kazanmalıyız bu maç, ama motivasyon kaybı nedeniyle puan kaybı da sürpriz olmaz. Sağlık olsun.

Böyle maçların değeri ligin son haftalarında daha iyi anlaşılıyor... O yüzden takılırsak Mayıs adına hayaller yarınlara kalabilir. Ersun Yanal bize Anadolu takımlarıyla hep ters gelmiş bir isim oldum olası. Ankaragücü, Gençlerbirliği, Eskişehir... Üstelik geçen hafta 6 yemiş olmalarının verdiği bir hırs ve motivasyon da olacak adamlarda. Yine de skora dair bir yorum yapmıyorum, üç ihtimale açık bir maç diyelim.

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Son maçında kendi sahasında 0-6 yenilen Antalyaspor bu maçı da fark yiyerek kaybedecektir. Galatasaray sezonun en rahat maçını oynayıp kazanacaktır. Hatayspor'un bile 6 attığı takıma Galatasaray da en azından bi 6 tane yollayacaktır.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ersun Yanal da Aykut Kocaman futbolu oynatıyor, içimiz şişti. Maçın açılması için gol yemeleri gerekiyor ama çok zor. 11 kişi ceza sahasında defans yapıyor adamlar. Bu maçtan puan çok zor bizim adımıza. Adamlar yenilmemek için çıkmış yenmek için değil.

Geçmiş olsun üç puan uçtu gitti. Ersun belki şampiyonluktan etti bizi...
------

Adamlar resmen otobüs değil tır çekti defansa, iddia ediyorum Aykut Kocaman’lı Konyaspor bile bu kadar defansif bir futbol oynatmamıştır takımına.

Buna rağmen pozisyonlar yakaladık ama golcü yok. Oğulcan ile olacak iş değil, ikinci yarı derhal Falcao girmeli. Tam ceza sahası karambolünden zar zor gol atılacak maçlardan. Ceza sahası içinde 10 tane Antalyalı var, birinin eline çarpıp penaltı yaptırılmalı başka türlü zor. Gol yersek zaten geçmiş olsun...

Ersun’u eğer Mart ayına kadar kalırsa takımın başında, Kadıköy’deki maçta da göreceğiz. Bakalım böyle kapanacak mı “Antalyaspor defans yaptırmaz, defans yapar” anlayışıyla....

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
5 dakika izledim maçı Antalya Ersun'u kovmazsa kümenin en büyük adayı. Antalyaspor 1,5 kişiyle atağa kalkıyor topu ayağında olan ileri koşuyor koşabildiği kadar arkasında da bir Antalyalı kadraja giriyor o kadar.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Emre Kılınç???
------

Buna rağmen pozisyonlar yakaladık ama golcü yok. Oğulcan ile olacak iş değil, ikinci yarı derhal Falcao girmeli.
Of be, ne golcü ama! 🤭🤭
------

TSL'ye hoş geldiniz... Marcao'nun kırmızısını veremediler.

Son düzenleme:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Adamlar resmen otobüs değil tır çekti defansa, iddia ediyorum Aykut Kocaman’lı Konyaspor bile bu kadar defansif bir futbol oynatmamıştır takımına.

Buna rağmen pozisyonlar yakaladık ama golcü yok. Oğulcan ile olacak iş değil, ikinci yarı derhal Falcao girmeli. Tam ceza sahası karambolünden zar zor gol atılacak maçlardan. Ceza sahası içinde 10 tane Antalyalı var, birinin eline çarpıp penaltı yaptırılmalı başka türlü zor. Gol yersek zaten geçmiş olsun...

Ersun’u eğer Mart ayına kadar kalırsa takımın başında, Kadıköy’deki maçta da göreceğiz. Bakalım böyle kapanacak mı “Antalyaspor defans yaptırmaz, defans yapar” anlayışıyla....
Oynadıkları futbol elbette göze hoş gelmiyor ama başka çaresi yok ki Ersun Yanal'ın, sosyal medyada da görüyorum çok yüklenilmiş hem ona hem de takımına ama karşısında hem Galatasaray var, hem de Antalyaspor'un güncel kadrosu ve kalitesi ortada. Tepkileri hem biraz anlamsız, hem de biraz abartılı buldum o yüzden senin özelinde söylemiyorum sadece tabii. Hayatında defansif futbol oynatmamış adam ama şu an buna mecbur ve gereğini yapıyor...

Ayrıca biz gerçekten iyi oynasak hem açabilir, hem de gol atabiliriz. Bir hafta iyiyiz, bir hafta kötüyüz. Takım bu sezonda da çok istikrarsız. Sorunu kendimizde aramamız gerekiyor...

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Oynadıkları futbol elbette göze hoş gelmiyor ama başka çaresi yok ki Ersun Yanal'ın, sosyal medyada da görüyorum çok yüklenilmiş hem ona hem de takımına ama karşısında hem Galatasaray var, hem de Antalyaspor'un güncel kadrosu ve kalitesi ortada. Tepkileri hem biraz anlamsız, hem de biraz abartılı buldum o yüzden senin özelinde söylemiyorum sadece tabii. Hayatında defansif futbol oynatmamış adam ama şu an buna mecbur ve gereğini yapıyor...

Ayrıca biz gerçekten iyi oynasak hem açabilir, hem de gol atabiliriz. Bir hafta iyiyiz, bir hafta kötüyüz. Takım bu sezonda da çok istikrarsız. Sorunu kendimizde aramamız gerekiyor...
Kadro kalitesinden dolayı böyle futbol oynatılmasına katılmıyorum, Antalya’dan nice daha kalitesiz ya da aynı kalitede takımlar büyüklere karşı deplasmanda kök söktürdüler. Kadro kalitesi işin bahanesi, Kayseri’yi de yenemedik onların kadrosu daha da kötü ama onlar bile böyle en hafif tabirle ahlaksız defans oyunu oynamadılar.

Maçın 65.dakikası, GS 10 kişi kalmış, maç 0-0. Antalya’nın kalecisi oyunu geç başlattığı için hakemden uyarı alıyor. Şimdi kimse gelip de bana böyle takımı ve futbol etiğini savunmasın sözüm meclisten dışarı benim de. :A

GS’nin kadrosu da şampiyonluk kadrosu değil, geçen senenin bile gerisine düştü. Ona rağmen bu dar kadroyla, veteranlarla öyle ya da böyle liderlik yarışında. GS’nin istikrarsız futbolunu o yüzden bu aşamada eleştirmek o kadar da doğru değil..

Bu arada bunu yazarken Falcao yine sakatlanıp çıktı 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️ Ya sabır... Ulan Gomis...
------

79.dakika , Antalyalı futbolcu korneri geç kullandığı içni sarı kart gördü.. Ersun Yanal futbolu işte tam olarak budur kimse kusura bakmasın Aykut Kocaman’ın tırnağı bile olamaz bu adam.

Son düzenleme:

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
10 kişi kaldığımız için geçmiş olsun, 1 puan bile zor artık. Zaten 11 kişi defans yaptıkları için ceza sahasında, yine zordu artık imkansız.
Ersun Yanal'ı bilmem ama ne zaman Antalyaspor ile oynarsak otobüs park ediyor zaten adamların genlerinde var. Sadece bize yapıyor diye kızıyordum sonunda Galatasaray'a da yaptılar.

Maçı izlemiyorum ama Twitter'da gördüm bence Emre Kılınç'ın girişi hareketi kırmızı ancak ona sarı bike verilse Marcao en kötü ihtimalle iki sarıdan atılmalıydı.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Kadro kalitesinden dolayı böyle futbol oynatılmasına katılmıyorum, Antalya’dan nice daha kalitesiz ya da aynı kalitede takımlar büyüklere karşı deplasmanda kök söktürdüler. Kadro kalitesi işin bahanesi, Kayseri’yi de yenemedik onların kadrosu daha da kötü ama onlar bile böyle en hafif tabirle ahlaksız defans oyunu oynamadılar.

Maçın 65.dakikası, GS 10 kişi kalmış, maç 0-0. Antalya’nın kalecisi oyunu geç başlattığı için hakemden uyarı alıyor. Şimdi kimse gelip de bana böyle takımı ve futbol etiğini savunmasın sözüm meclisten dışarı benim de. :A

GS’nin kadrosu da şampiyonluk kadrosu değil, geçen senenin bile gerisine düştü. Ona rağmen bu dar kadroyla, veteranlarla öyle ya da böyle liderlik yarışında. GS’nin istikrarsız futbolunu o yüzden bu aşamada eleştirmek o kadar da doğru değil..

Bu arada bunu yazarken Falcao yine sakatlanıp çıktı 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️ Ya sabır... Ulan Gomis...
Zaman geçirilmesi, kalecinin topu oyuna geç sokması gibi şeyleri ben de etik bulmuyorum. Orası ayrı ama defansif bir futbol oynayabilirler, karşılarındaki takım dediğim gibi Galatasaray ve deplasmanda oynuyorlar seyircisiz de olsa. Bunda ahlaksızca bir şey yok bence. Biz eğer şampiyon olacaksak zaten bu tarz maçları kazanmalıyız, defansif oynayan takımları açabilmeliyiz ama bu maç görüldüğü üzere bu anlamda oldukça yetersiz durumdayız...

GS'nin futbolu üst üste iki sene şampiyon olduğumuz dönemden beri istikrarsız, o yüzden bence gayet tabii eleştirilebilir. Kadromuzun anlattığın kadar kötü olduğuna da katılmıyorum, geçtiğimiz sezonun evet gerisinde ama hala birçok takımın önünde. Beşiktaş hiç maça çıkmasın o zaman, bizden çok daha kötü kadroları ama oynadıkları futbol bizden net bir şekilde daha iyi. Suçu sürekli rakip takıma atmak, kadromuzun yetersiz olduğunu söylenmek, hakemi suçlamak... Bunları doğru bulmuyorum...

El-Tendon diye boşuna demiyoruz. :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Zaman geçirilmesi, kalecinin topu oyuna geç sokması gibi şeyleri ben de etik bulmuyorum. Orası ayrı ama defansif bir futbol oynayabilirler, karşılarındaki takım dediğim gibi Galatasaray ve deplasmanda oynuyorlar seyircisiz de olsa. Bunda ahlaksızca bir şey yok bence. Biz eğer şampiyon olacaksak zaten bu tarz maçları kazanmalıyız, defansif oynayan takımları açabilmeliyiz ama bu maç görüldüğü üzere bu anlamda oldukça yetersiz durumdayız...

GS'nin futbolu üst üste iki sene şampiyon olduğumuz dönemden beri istikrarsız, o yüzden bence gayet tabii eleştirilebilir. Kadromuzun anlattığın kadar kötü olduğuna da katılmıyorum, geçtiğimiz sezonun evet gerisinde ama hala birçok takımın önünde. Beşiktaş hiç maça çıkmasın o zaman, bizden çok daha kötü kadroları ama oynadıkları futbol bizden net bir şekilde daha iyi. Suçu sürekli rakip takıma atmak, kadromuzun yetersiz olduğunu söylenmek, hakemi suçlamak... Bunları doğru bulmuyorum...

El-Tendon diye boşuna demiyoruz. :A
79.dakika , Antalyalı futbolcu korneri geç kullandığı için sarı kart gördü.. Ersun Yanal futbolu işte tam olarak budur kimse kusura bakmasın Aykut Kocaman’ın tırnağı bile olamaz bu adam.

• Güldürdün
Reactions: Sherlock