Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki Rakipleri Belli Oldu!

Galatasaray, bu grupta kaçıncı olur?

• Birinci

• İkinci

• Üçüncü

• Dördüncü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
70887

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakipleri belli oldu.

Galatasaray A Grubu'nda PSG, Real Madrid ve Club Brugge ile eşleşti.

70890

Şampiyonlar Ligi'nde grup maçları 17-18 Eylül'de başlayıp 10-11 Aralık'ta sona erecek.

Şampiyonlar Ligi'ndeki tüm gruplar ise şu şekilde:

70891

UEFA Şampiyonlar Ligi Finali, 30 Mayıs 2020 Cumartesi tarihinde İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak.

Son düzenleme:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Kesinlikle harika bir kura oldu G ya da C gelse çok daha iyiydi ama Münih’li Grup ya da F grubu gelmesindense bu da olumlu. Real eski real değil fark atmaz, Club Brugge’den 4 puan alabilecek durumdayız, PSG içeride dışarıda 5-6 atar ve 3.olarak çıkarız gruplardan. Bence bu sene o sene, müzedeki UEFA kupasına kardeş getirmek için ortam uygun...

Birinci takım PSG olur
İkinci takım eğer sürpriz olmazsa Madrid olur, eğer Madrid’deki form durumu devam eder, Galatasaray ise toparlarsa tıpkı 2012- 13’deki Madrid-Juve’li gruptan çıkmış olduğumuz gibi bir sürpriz olabilir.

Ancak olmazsa da Brugge’e karşı 4 puan alabileceğimizi düşünüyorum, bu da gruptan çıkmak için yeterli oluyor. Ama bizim de form durumu böyle devam ederse onlar bizden 4 puan alır, 1 puan alabilirsek toplamda ne ala.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Kesinlikle harika bir kura oldu G ya da C gelse çok daha iyiydi ama Münih’li Grup ya da F grubu gelmesindense bu da olumlu. Real eski real değil fark atmaz, Club Brugge’den 4 puan alabilecek durumdayız, PSG içeride dışarıda 5-6 atar ve 3.olarak çıkarız gruplardan. Bence bu sene o sene, müzedeki UEFA kupasına kardeş getirmek için ortam uygun...

Birinci takım PSG olur
İkinci takım eğer sürpriz olmazsa Madrid olur, eğer Madrid’deki form durumu devam eder, Galatasaray ise toparlarsa tıpkı 2012- 13’deki Madrid-Juve’li gruptan çıkmış olduğumuz gibi bir sürpriz olabilir.

Ancak olmazsa da Brugge’e karşı 4 puan alabileceğimizi düşünüyorum, bu da gruptan çıkmak için yeterli oluyor. Ama bizim de form durumu böyle devam ederse onlar bizden 4 puan alır, 1 puan alabilirsek toplamda ne ala.

Zidane denilen ruh hastası ŞL'ye bambaşka bir gözle bakıyor, takımı bambaşka bir şekilde motive ediyor. Adam Real'le üç ŞL kazandı, üst üste. Doyumsuz bu kupaya karşı ruh hastası kel. O yüzden Real'in sen ligdeki/sezon başındaki formuna bakma. Lider çıkarlar gruptan hatta bence. :A @MasacRE

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Zidane denilen ruh hastası ŞL'ye bambaşka bir gözle bakıyor, takımı bambaşka bir şekilde motive ediyor. Adam Real'le üç ŞL kazandı, üst üste. Doyumsuz bu kupaya karşı ruh hastası kel. O yüzden Real'in sen ligdeki/sezon başındaki formuna bakma. Lider çıkarlar gruptan hatta bence. :A @MasacRE

Zaten mevcut ortamda gruplardan çıkmak oldukça lüks, ancak Beşiktaş’ın düştüğü ya da bizim geçen sene düştüğümüz bir grup olacak ve forvetin adam akıllı kadron olacak öyle, diğer türlü ilk 2 takıma değil üçüncü takıma bakacaksın o da Brugge, diğer gruplardaki takımlara göre Galatasaray’ın denginde bir takım ve bu da bizim gruptan çıkmamızı sağlayacaksa ben durumdan memnun olurum. Münih-Tottenham ya da Barça-Dortmund-inter çok daha parçalayıcı bir gruptu mesela. City gelse 8-10 atabilirdi ama onun grubundaki diğer üç takım da oldukla kolay. Tek korkum PSG’nin tarihi farka gitmek istemesi, onlar da bu sene fazlasıyla saldırılacak ŞL’ye :A

Ve bence demişti dersiniz öyle beklenildiği gibi sıfır çekmeyeceğiz, Madrid’i bile zorlayacağımızı umut ediyorum ama düşünmüyorum sadece umuyorum :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Birinci takım PSG olur

Anlık mood :A Geçmiş olsun beyler, ben biliyordum böyle olacağını...

c116a11ee606acadf8ffe9d8bc0f979f.png

@Maskeli Fedai @MasacRE @Sherlock @Tolstoyevski @MEnes
Hazard, Cavani ve Mbappe sakatken aradan çıkarıp onlarla oynasak bari birer maç en azından 7-8 değil de 4-5 falan yeriz :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Zaten mevcut ortamda gruplardan çıkmak oldukça lüks, ancak Beşiktaş’ın düştüğü ya da bizim geçen sene düştüğümüz bir grup olacak ve forvetin adam akıllı kadron olacak öyle, diğer türlü ilk 2 takıma değil üçüncü takıma bakacaksın o da Brugge, diğer gruplardaki takımlara göre Galatasaray’ın denginde bir takım ve bu da bizim gruptan çıkmamızı sağlayacaksa ben durumdan memnun olurum. Münih-Tottenham ya da Barça-Dortmund-inter çok daha parçalayıcı bir gruptu mesela. City gelse 8-10 atabilirdi ama onun grubundaki diğer üç takım da oldukla kolay. Tek korkum PSG’nin tarihi farka gitmek istemesi, onlar da bu sene fazlasıyla saldırılacak ŞL’ye :A

Ve bence demişti dersiniz öyle beklenildiği gibi sıfır çekmeyeceğiz, Madrid’i bile zorlayacağımızı umut ediyorum ama düşünmüyorum sadece umuyorum :A

Münih'li ve Barça'lı gruba göre her türlü daha iyi bu grup ama diğer bütün grupları buraya tercih ederdim açıkçası. Gruptan çıkma şansımız zaten çok çok azdı, hatta bence yoktu. Üçüncü olmak güzel ama PSG ve Real çok çok yüksek dozda gol atabilecek takımlar. 5-0'lık yenilgilere bile razıyım ben, ama lütfen üstü olmasın. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Hazard, Cavani ve Mbappe sakatken aradan çıkarıp onlarla oynasak bari birer maç en azından 7-8 değil de 4-5 falan yeriz :A
Derin GS, geçen seneki rezillikten sonra kendi halimize bıraktı bizi... Zaten iyi kura çeksek de çıkacağımızın garantisi yoktu böylesi daha iyi oldu belki de, umutlanmayacağız en azından :A

Güzel geyikler dönüyor gülelim bari ağlanacak halimize napalım :A Sonuncu belli diğerleri sıralamayı belirlesin :A

Salalım gitsin :A @Maskeli Fedai

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Münih'li ve Barça'lı gruba göre her türlü daha iyi bu grup ama diğer bütün grupları buraya tercih ederdim açıkçası. Gruptan çıkma şansımız zaten çok çok azdı, hatta bence yoktu. Üçüncü olmak güzel ama PSG ve Real çok çok yüksek dozda gol atabilecek takımlar. 5-0'lık yenilgilere bile razıyım ben, ama lütfen üstü olmasın. :A

Tamam Galatasaray da formda değil ama ne Real ne de PSG öyle güncel olarak çok formda çok müthiş futbol oynayan takım değiller “2019 son çeyrek” itibariyle, bu demek değil ki Galatasaray 5-6 yemez, gene yer ama daha güzel yer :A Konya maçını gördükten sonra benim tek beklentim bize çift haneli bir fark atacak takımın gelmemesiydi, o da nispeten gerçekleşti. Yanı fenerden bile 3 gol yiyen takımdan bahsediyoruz, Zidane’nin ayrılacağı konuşuluyor abartmayalım :A

PSG’nin 7-8 atabilecek psikopatlığı var, Madrid en formda olduğu dönemlerde bile bize 6’dan fazla atmadı ama PSG karakteri olmayan bir takım. Fakat en azından şimdilik o eski PSG değil, 8 atmaz en fazla 4-5 diyorum.

Tüm bunlar da Galatasaray’ın şu anki form durumuna göre. Eğer defans dörtlüsü aklını başına alır ve Falcao da takıma monte edilirse Madrid’i de PSG’yi de burada zorlarız deplasmanda yine fark yeriz. :A

• Beğendim

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
  • Güldürdün

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ya Slavia Prah’ın Yerinde olsaydık :A Gerçi Barça’yı çok istiyordum ama diğer iki takımdan sonra bu grup daha hayırlı oldu...

EDJ1VsAXoAEVMtK

@MasacRE @DarkLegenD @Bully @Sherlock @Maskeli Fedai
Halamın bıyıkları olsaydı :A Bu gruba göre daha iyi ama kötü kura çektik tabii. Benim 3.lük umudum da yok, geçen sene çok umut bağlamıştım ve o kolay gruba rağmen büyük hayal kırıklığı oldu sonuç...

Akışına bıraktım, her şey olacağına varır. :A Biz zorların takımıyız bakalım :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bu gruptan ya çıkacağız ya da üçüncü olacağız, içten içe inanıyorum nedense. Gerçekçi olmak gerekirse ilk 2 şansı yok, işte bu yüzden büyük bir sürpriz bekliyorum. Ama bizim tek rakibimiz Club Brugge tabi ki. Onlardan 4 puan aldığımız sürece gerisi allahın takdiri :A

• Beğendim

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Tamam Galatasaray da formda değil ama ne Real ne de PSG öyle güncel olarak çok formda çok müthiş futbol oynayan takım değiller “2019 son çeyrek” itibariyle, bu demek değil ki Galatasaray 5-6 yemez, gene yer ama daha güzel yer :A Konya maçını gördükten sonra benim tek beklentim bize çift haneli bir fark atacak takımın gelmemesiydi, o da nispeten gerçekleşti. Yanı fenerden bile 3 gol yiyen takımdan bahsediyoruz, Zidane’nin ayrılacağı konuşuluyor abartmayalım :A

PSG’nin 7-8 atabilecek psikopatlığı var, Madrid en formda olduğu dönemlerde bile bize 6’dan fazla atmadı ama PSG karakteri olmayan bir takım. Fakat en azından şimdilik o eski PSG değil, 8 atmaz en fazla 4-5 diyorum.

Tüm bunlar da Galatasaray’ın şu anki form durumuna göre. Eğer defans dörtlüsü aklını başına alır ve Falcao da takıma monte edilirse Madrid’i de PSG’yi de burada zorlarız deplasmanda yine fark yeriz. :A

Real form tutar o zamana kadar ya, birde sen hazırlık ve lig maçlarına bakma. Real dediğim gibi ŞL'de bambaşka bir kafa ve psikoloji ile oynuyor. Daha Hazard adapte olacak, sakatları dönecek. Real lider çıkar gruptan. Benim PSG'den umudum var açıkçası, içeride bir ihtimal puan alabiliriz. Dışarıda fark yeriz tabii. Brugge'ü ise ne yapıp edip içeride yenip, dışarıda en kötü bir puanımızı almamız lazım. Üçüncü olmak şart bu grupta, aksi kabul edilemez Galatasaray adına.

ŞL gol rekorunu kırabilecek, daha doğrusu o kadar gol atıp salmayacak üç takım vardı. Barça, Bayern ve City. Çok şükür üçünü de atlattık, Gerçi City'nin grupta City'den 30 yesek bile çıkma şansımız vardı. Birazcık senin attığın Real'li Juve'li grup gibi olurdu orada sonuç. :A Barça zaten ölüm grubunda, Münih'ten de son anda yırttık.

Kadronun şu hali ile üçüncülük dahi zorlar bu arada. Falcao gelirse garantileriz, üzerine Diagne satılır ve Ujfa gibi tecrübeli bir defans, orta sahaya güzel bir alternatif alırsak güzel geçer ŞL sezonu. :A

• Beğendim

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Halamın bıyıkları olsaydı :A Bu gruba göre daha iyi ama kötü kura çektik tabii. Benim 3.lük umudum da yok, geçen sene çok umut bağlamıştım ve o kolay gruba rağmen büyük hayal kırıklığı oldu sonuç...

Akışına bıraktım, her şey olacağına varır. :A Biz zorların takımıyız bakalım :A
Iyiki hepsini bilmedim
Real madrid cıktı dediğimden
Onuda
Rüyamda gördüm bu grubu
@Bully

• Üzücü
Reactions: Bully